Klasyfikacja strzelców IV ligi podkarpackiej

Klasyfikacja strzelców IV ligi podkarpackiej po 19.kolejce:

15 goli – Paweł Piątek (Korona), Damian Wolański (Legion)

13 goli – Mariusz Wiktor (Wisłok)

12 goli – Bartłomiej Buczek (Korona)

10 goli Dawid Czyrny (Orzeł), Kacper Piotrowski (Stal II St.W)

9 goli – Hubert Siepierski (Błękitni), Mateusz Jędryas (Korona), Valeriy Nikitchuk (Partyzant), Jakub Kloc (Piast), Patryk Tur (Sokół N.), Wojciech Lisowski (Stal II M.), Michał Szymański (Wisłok)

8 goli – Krzysztof Szymański (Głogovia)

7 goli – Sebastian Sobolak (Ekoball), Przemysław Pyrdek (Głogovia), Kacper Rączka (JKS), Hubert Bednarz (Orzeł), Kacper Kogut (Piast), Przemysław Maj (Stal II M.)

6 goli – Rafał Mastaj (Czarni), Kamil Jakubowski (Ekoball), Aleksander Gajdek (Izolator), Bartłomiej Raba (JKS), Łukasz Tyrawski, Damian Barszczak (Piast), Mateusz Wanat, Paweł Sedlaczek, Vladyslav Valihura (Polonia), Brian Dziedzic (Sokół K.), Wojciech Tyczyński (Sokół N.), Robert Świerad (Stal II St.W)

5 goli – Łukasz Urban (Czarni), Jakub Kądziołka (Głogovia), Aleksander Drobot, Mateusz Stańczyk (Igloopol), Michał Daniel, Konrad Kowal (Izolator), Karol Czelny, Szymon Dziadosz (Karpaty), Kamil Aab (Sokół K)

4 goleSzymon Majcher (Błękitni), Wojciech Kiełtyka (Czarni), Kamil Adamiak (Ekoball), Aleks Kopcio (JKS), Marek Fundakowski (Karpaty), Szymon Urbaniak (Lechia), Karol Twardowski, Mateusz Kantor (Resovia II), Marcin Tur (Sokół N.), Jakub Wróbel (Stal II M.), Bartosz Tłuczek (Stal II St.W), Dawid Bochnak (Start), Adrian Nowak (Wisłok)

3 goleMichał Ogrodnik (Błękitni), Paweł Setlak (Czarni), Łukasz Tabisz (Ekoball), Igor Tarała,Dawid Pałys-Rydzik (Głogovia), Przemysław Nalepka (Igloopol), Marcin Dudek (Izolator), Michał Stankiewicz (JKS), Dawid Król, Samuel Asante (Karpaty), Maciej Maślany (Korona), Aleksander Czółno, Oskar Ćwiczak (Lechia), Tomasz Barycza (Legion), Karol Wota, Mateusz Buczkowski (Piast), Jakub Persak (Resovia II), Michał Mazurek, Kornel Kołacz (Sokół K.), Dawid Stypa, Kamil Wojtak, Jacek Stępień, Wojciech Soboń (Sokół N.), Łukasz Seweryn (Stal II M), Waldemar Złotek (Wisłok)

2 goleKrystian Majka, Tomasz Kot (Błękitni), Pavlo Kulish (Czarni), Konrad Kaczmarski (Ekoball), Adrian Chamera (Głogovia), Kamil Rokita (Igloopol), Krystian Wilk, Michał Cach, Patryk Wiącek, Michał Worosz, Kacper Penar (Izolator), Paweł Bartnik, Paweł Oziębło (JKS), Karol Knap, Michał Stasz, Grzegorz Gierlasiński (Karpaty), Jakub Konefał, Sebastian Kocój (Korona), Kamil Potwora, Miłosz Lis, Jakub Makuch (Lechia), Jacek Słota, Sebastian Dereń (Legion), Piotr Boratyn, Karol Wilk (Orzeł), Mikołaj Szczurek, Jakub Stodolak , Oleg Moskalets (Partyzant), Piotr Kuźniar, Hryhorii Zanko (Polonia), Kacper Bomba, Marek Wasiluk, Grzegorz Płatek, Marcin Kumorek (Resovia II), Bartłomiej Miazga, Mateusz Prokop (Sokół K.), Szymon Stasik, Mateusz Załucki, Kacper Sadłocha, Aleksander Szumilas (Stal II M.), Jakub Zięba, Bartosz Złamaniec (Wisłok)

1 golPatryk Bęben, Bartłomiej Darłak, Łukasz Kosiba, Robert Sulisz (Błękitni), Jakub Frączek (Czarni), Damian Niemczyk, Jakub Ząbkiewicz, Damian Baran, Krystian Kalemba, Piotr Lorenc (Ekoball), Eryk Sarzyński, Wiesław Kozubek, Kamil Halat, Damian Bożek, Piotr Codello (Głogovia), Piotr Pyskaty, Tomasz Nalepka, Łukasz Psioda (Igloopol), Michał Bogacz, Jakub Wilk, Piotr Buda, Marcin Dobrzański, Owen Edosomwan (Izolator), Adrian Brodowicz, Karol Ptasznik, Marek Soczek, Radosław Socha (JKS), Karol Wajs (Karpaty), Damian Karwacki, Dawid Przybyło (Korona), Damian Róg, Szymon Osztraicher, Amadeusz Czółno, Jakub Lesiński, Paweł Branas, Stefan Osztreicher (Lechia), Luigi Manzo, Jakub Turczyn, Oskar Mazur (Legion), Marek Gwóźdź, Jacek Flis, Maciej Lech (Orzeł), Kamil Chmielowski, Marcin Borowczyk, Mykhailo Kavatsiuk, Michał Pelczar, Damian Szczur (Partyzant), Damian Demski, Tomasz Pasaj, Marcin Sobol, Roman Bobak (Piast), Bernard Stopa, Jakub Głuszko, Mykyta Popynaka, Robert Czuryk (Polonia), Karol Cholewa, Filip Mikrut, Kacper Szymkiewicz, Dawid Rogalski, Rafał Mikulec, Gabriel Kyciński, Wojciech Rusinek, Sebastian Usarz (Resovia II), Roman Ilnytskyi (Sokół K.), Damian Juda, Patryk Tetlak, Szymon Łyko (Sokół N.), Jan Kozłowski, Robert Dadok, Bartosz Bajorek, Mateusz Bodzioch, Mateusz Chmielowiec, Adrian Skrzyniak, Damian Pyryt, Michael Wyparło, Łukasz Zjawiński, Damian Pawłowski, Adam Kramarz (Stal II M.), Wojciech Bosak, Karol Dziopak, Szymon Jarosz, Michał Fidziukiewicz, Maksymilian Popek, Jakub Lebioda, Bartosz Sobotka, Maksymilian Malinowski, Szymon Grabarz, Wiktor Stępniowski, Maciej Wojtak (Stal II St.W), Roman Znamieńczyków, Krzysztof Ziętek, Albert Jarosz, Miłosz Czura, Dawid Tuleja, Patryk Parawa, Kacper Benc , Kamil Płasz (Start), Paweł Koczela, Krzysztof Orzech, Maksymilian Maik, Radosław Stanisz (Wisłok)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.