Klasyfikacja strzelców IV ligi podkarpackiej

Klasyfikacja strzelców IV ligi podkarpackiej po 17.kolejce:

15 goli – Damian Wolański (Legion)

13 goli – Paweł Piątek (Korona)

11 goli – Mariusz Wiktor (Wisłok)

10 goli – Bartłomiej Buczek (Korona)

9 goli Dawid Czyrny (Orzeł), Patryk Tur (Sokół N.), Kacper Piotrowski (Stal II St.W)

8 goli – Hubert Siepierski (Błękitni), Jakub Kloc (Piast)

7 goli – Kacper Rączka (JKS), Mateusz Jędryas (Korona), Valeriy Nikitchuk (Partyzant), Kacper Kogut (Piast), Michał Szymański (Wisłok)

6 goli – Rafał Mastaj (Czarni), Krzysztof Szymański, Przemysław Pyrdek (Głogovia), Łukasz Tyrawski, Damian Barszczak (Piast), Mateusz Wanat (Polonia), Brian Dziedzic (Sokół K.), Wojciech Lisowski (Stal II M.), Robert Świerad (Stal II St.W)

5 goli – Łukasz Urban (Czarni), Sebastian Sobolak, Kamil Jakubowski (Ekoball), Jakub Kądziołka (Głogovia), Aleksander Drobot, Mateusz Stańczyk (Igloopol), Michał Daniel (Izolator), Karol Czelny (Karpaty), Paweł Sedlaczek, Vladyslav Valihura (Polonia), Kamil Aab (Sokół K), Wojciech Tyczyński (Sokół N.), Przemysław Maj (Stal II M.)

4 gole – Szymon Majcher (Błękitni), Wojciech Kiełtyka (Czarni), Aleksander Gajdek, Konrad Kowal (Izolator), Aleks Kopcio (JKS), Szymon Dziadosz, Marek Fundakowski (Karpaty), Szymon Urbaniak (Lechia), Hubert Bednarz (Orzeł), Karol Twardowski, Mateusz Kantor (Resovia II), Bartosz Tłuczek (Stal II St.W), Adrian Nowak (Wisłok)

3 gole – Michał Ogrodnik (Błękitni), Kamil Adamiak (Ekoball), Igor Tarała,Dawid Pałys-Rydzik (Głogovia), Przemysław Nalepka (Igloopol), Michał Stankiewicz, Bartłomiej Raba (JKS), Dawid Król (Karpaty), Maciej Maślany (Korona), Aleksander Czółno, Oskar Ćwiczak (Lechia), Tomasz Barycza (Legion), Karol Wota, Mateusz Buczkowski (Piast), Jakub Persak (Resovia II), Michał Mazurek, Kornel Kołacz (Sokół K.), Marcin Tur, Dawid Stypa, Kamil Wojtak, Jacek Stępień, Wojciech Soboń (Sokół N.), Dawid Bochnak (Start), Waldemar Złotek (Wisłok)

2 gole – Krystian Majka, Tomasz Kot (Błękitni), Pavlo Kulish, Paweł Setlak (Czarni), Łukasz Tabisz, Konrad Kaczmarski (Ekoball), Adrian Chamera (Głogovia), Krystian Wilk, Michał Cach, Patryk Wiącek, Marcin Dudek, Michał Worosz (Izolator), Paweł Bartnik (JKS), Karol Knap, Samuel Asante, Michał Stasz (Karpaty), Kamil Potwora, Miłosz Lis, Jakub Makuch (Lechia), Jacek Słota, Sebastian Dereń (Legion), Piotr Boratyn, Karol Wilk (Orzeł), Mikołaj Szczurek, Jakub Stodolak , Oleg Moskalets (Partyzant), Piotr Kuźniar (Polonia), Kacper Bomba, Marek Wasiluk, Grzegorz Płatek (Resovia II), Bartłomiej Miazga, Mateusz Prokop (Sokół K.), Szymon Stasik , Mateusz Załucki (Stal II M.), Jakub Zięba, Bartosz Złamaniec (Wisłok)

1 gol – Patryk Bęben, Bartłomiej Darłak, Łukasz Kosiba, Robert Sulisz (Błękitni), Jakub Frączek (Czarni), Damian Niemczyk, Jakub Ząbkiewicz, Damian Baran (Ekoball), Eryk Sarzyński, Wiesław Kozubek, Kamil Halat, Damian Bożek, Piotr Codello (Głogovia), Piotr Pyskaty, Kamil Rokita, Tomasz Nalepka, Łukasz Psioda (Igloopol), Michał Bogacz, Kacper Penar, Jakub Wilk, Piotr Buda, Marcin Dobrzański (Izolator), Adrian Brodowicz, Karol Ptasznik, Paweł Oziębło, Marek Soczek, Radosław Socha (JKS), Karol Wajs, Grzegorz Gierlasiński (Karpaty), Jakub Konefał, Sebastian Kocój, Damian Karwacki (Korona), Damian Róg, Szymon Osztraicher, Amadeusz Czółno, Jakub Lesiński (Lechia), Luigi Manzo, Jakub Turczyn (Legion), Marek Gwóźdź, Jacek Flis, Maciej Lech (Orzeł), Kamil Chmielowski, Marcin Borowczyk, Mykhailo Kavatsiuk, Michał Pelczar, Damian Szczur (Partyzant), Damian Demski, Tomasz Pasaj, Marcin Sobol (Piast), Bernard Stopa, Hryhorii Zanko, Jakub Głuszko, Mykyta Popynaka, Robert Czuryk (Polonia), Karol Cholewa, Filip Mikrut, Kacper Szymkiewicz, Dawid Rogalski, Rafał Mikulec, Gabriel Kyciński, Wojciech Rusinek (Resovia II), Roman Ilnytskyi (Sokół K.), Damian Juda, Patryk Tetlak, Szymon Łyko (Sokół N.), Łukasz Seweryn, Jan Kozłowski, Robert Dadok, Bartosz Bajorek, Mateusz Bodzioch, Kacper Sadłocha, Mateusz Chmielowiec, Adrian Skrzyniak, Damian Pyryt, Aleksander Szumilas (Stal II M.), Wojciech Bosak, Karol Dziopak, Szymon Jarosz, Michał Fidziukiewicz, Maksymilian Popek, Jakub Lebioda, Bartosz Sobotka, Maksymilian Malinowski, Szymon Grabarz (Stal II St.W), Roman Znamieńczyków, Krzysztof Ziętek, Albert Jarosz, Miłosz Czura, Dawid Tuleja, Patryk Parawa, Kacper Benc (Start), Paweł Koczela, Krzysztof Orzech, Maksymilian Maik, Radosław Stanisz (Wisłok)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.