Klasyfikacja strzelców IV ligi podkarpackiej

Klasyfikacja strzelców IV ligi podkarpackiej po 16. kolejce:

15 goli – Damian Wolański (Legion)

13 goli – Paweł Piątek (Korona)

11 goli – Mariusz Wiktor (Wisłok)

9 goli – Bartłomiej Buczek (Korona), Dawid Czyrny (Orzeł)

8 goli – Hubert Siepierski (Błękitni), Kacper Piotrowski (Stal II St.W)

7 goli – Mateusz Jędryas (Korona), Valeriy Nikitchuk (Partyzant), Jakub Kloc, Kacper Kogut (Piast), Patryk Tur (Sokół N.)

6 goli – Krzysztof Szymański (Głogovia), Kacper Rączka (JKS), Łukasz Tyrawski, Damian Barszczak (Piast), Mateusz Wanat (Polonia), Brian Dziedzic (Sokół K.), Robert Świerad (Stal II St.W), Michał Szymański (Wisłok)

5 goli – Łukasz Urban (Czarni), Jakub Kądziołka, Przemysław Pyrdek (Głogovia), Aleksander Drobot (Igloopol), Michał Daniel (Izolator), Paweł Sedlaczek (Polonia), Kamil Aab (Sokół K), Wojciech Tyczyński (Sokół N.), Przemysław Maj (Stal II M.)

4 gole – Szymon Majcher (Błękitni), Wojciech Kiełtyka, Rafał Mastaj (Czarni), Sebastian Sobolak (Ekoball), Aleksander Gajdek, Konrad Kowal (Izolator), Aleks Kopcio (JKS), Szymon Dziadosz, Karol Czelny, Marek Fundakowski (Karpaty), Szymon Urbaniak (Lechia), Hubert Bednarz (Orzeł), Vladyslav Valihura (Polonia), Karol Twardowski, Mateusz Kantor (Resovia II), Wojciech Lisowski (Stal II M.), Bartosz Tłuczek (Stal II St.W), Adrian Nowak (Wisłok)

3 gole – Michał Ogrodnik (Błękitni), Kamil Adamiak, Kamil Jakubowski (Ekoball), Igor Tarała, Dawid Pałys-Rydzik (Głogovia), Przemysław Nalepka (Igloopol), Michał Stankiewicz, Bartłomiej Raba (JKS), Dawid Król (Karpaty), Maciej Maślany (Korona), Aleksander Czółno, Oskar Ćwiczak (Lechia), Tomasz Barycza (Legion), Karol Wota (Piast), Jakub Persak (Resovia II), Michał Mazurek (Sokół K.), Marcin Tur, Dawid Stypa, Kamil Wojtak, Jacek Stępień, Wojciech Soboń (Sokół N.), Dawid Bochnak (Start), Waldemar Złotek (Wisłok)

2 gole – Krystian Majka, Tomasz Kot (Błękitni), Pavlo Kulish, Paweł Setlak (Czarni), Łukasz Tabisz, Konrad Kaczmarski (Ekoball), Adrian Chamera (Głogovia), Mateusz Stańczyk (Iglooopol), Krystian Wilk, Michał Cach, Patryk Wiącek, Marcin Dudek, Michał Worosz (Izolator), Paweł Bartnik (JKS), Karol Knap, Samuel Asante (Karpaty), Kamil Potwora, Miłosz Lis, Jakub Makuch (Lechia), Jacek Słota, Sebastian Dereń (Legion), Piotr Boratyn (Orzeł), Mikołaj Szczurek, Jakub Stodolak (Partyzant), Mateusz Buczkowski (Piast), Piotr Kuźniar (Polonia), Kacper Bomba, Marek Wasiluk, Grzegorz Płatek (Resovia II), Bartłomiej Miazga, Mateusz Prokop, Kornel Kołacz (Sokół K.), Szymon Stasik , Mateusz Załucki (Stal II M.), Jakub Zięba (Wisłok)

1 gol – Patryk Bęben, Bartłomiej Darłak, Łukasz Kosiba, Robert Sulisz (Błękitni), Jakub Frączek (Czarni), Damian Niemczyk, Jakub Ząbkiewicz, Damian Baran (Ekoball), Eryk Sarzyński, Wiesław Kozubek, Kamil Halat, Damian Bożek, Piotr Codello (Głogovia), Piotr Pyskaty, Kamil Rokita, Tomasz Nalepka, Łukasz Psioda (Igloopol), Michał Bogacz, Kacper Penar, Jakub Wilk, Piotr Buda, Marcin Dobrzański (Izolator), Adrian Brodowicz, Karol Ptasznik, Paweł Oziębło, Marek Soczek, Radosław Socha (JKS), Michał Stasz, Karol Wajs, Grzegorz Gierlasiński (Karpaty), Jakub Konefał, Sebastian Kocój, Damian Karwacki (Korona), Damian Róg, Szymon Osztraicher, Amadeusz Czółno (Lechia), Luigi Manzo, Jakub Turczyn (Legion), Marek Gwóźdź, Jacek Flis, Maciej Lech, Karol Wilk (Orzeł), Kamil Chmielowski, Marcin Borowczyk, Oleg Moskalets, Mykhailo Kavatsiuk, Michał Pelczar, Damian Szczur (Partyzant), Damian Demski, Tomasz Pasaj (Piast), Bernard Stopa, Hryhorii Zanko, Jakub Głuszko, Mykyta Popynaka (Polonia), Karol Cholewa, Filip Mikrut, Kacper Szymkiewicz, Dawid Rogalski, Rafał Mikulec, Gabriel Kyciński, Wojciech Rusinek (Resovia II), Roman Ilnytskyi (Sokół K.), Damian Juda, Patryk Tetlak, Szymon Łyko (Sokół N.), Łukasz Seweryn, Jan Kozłowski, Robert Dadok, Bartosz Bajorek, Mateusz Bodzioch, Kacper Sadłocha, Mateusz Chmielowiec, Adrian Skrzyniak, Damian Pyryt (Stal II M.), Wojciech Bosak, Karol Dziopak, Szymon Jarosz, Michał Fidziukiewicz, Maksymilian Popek, Jakub Lebioda, Bartosz Sobotka, Maksymilian Malinowski (Stal II St.W), Roman Znamieńczyków, Krzysztof Ziętek, Albert Jarosz, Miłosz Czura, Dawid Tuleja, Patryk Parawa (Start), Paweł Koczela, Krzysztof Orzech, Maksymilian Maik, Bartosz Złamaniec, Radosław Stanisz (Wisłok)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.