Klasyfikacja strzelców IV ligi podkarpackiej

Klasyfikacja strzelców IV ligi podkarpackiej po 10.kolejce:

11 goli
– Paweł Piątek (Korona)

8 goli
– Damian Wolański (Legion)

6 goli
Dawid Czyrny (Orzeł), Jakub Kloc (Piast), Mariusz Wiktor (Wisłok)

5 goli
– Łukasz Urban (Czarni), Aleksander Drobot (Igloopol), Mateusz Jędryas (Korona), Valeriy Nikitchuk (Partyzant), Brian Dziedzic (Sokół K)

4 gole
– Hubert Siepierski (Błękitni), Wojciech Kiełtyka (Czarni), Jakub Kądziołka, Krzysztof Szymański (Głogovia), Kacper Rączka (JKS), Bartłomiej Buczek (Korona), Szymon Urbaniak (Lechia), Łukasz Tyrawski, Kacper Kogut, Damian Barszczak (Piast), Mateusz Wanat (Polonia), Wojciech Tyczyński (Sokół N.), Michał Szymański (Wisłok)

3 gole
– Michał Ogrodnik (Błękitni), Sebastian Sobolak, Kamil Adamiak (Ekoball), Przemysław Pyrdek (Głogovia), Michał Daniel (Izolator), Aleks Kopcio (JKS), Karol Czelny (Karpaty), Maciej Maślany (Korona), Aleksander Czółno, Oskar Ćwiczak (Lechia), Paweł Sedlaczek (Polonia), Mateusz Kantor (Resovia II), Marcin Tur (Sokół N.), Bartosz Tłuczek (Stal II St.W), Waldemar Złotek, Adrian Nowak (Wisłok)

2 gole
– Szymon Majcher, Krystian Majka (Błękitni), Rafał Mastaj, Pavlo Kulish (Czarni), Łukasz Tabisz (Ekoball), Dawid Pałys-Rydzik, Adrian Chamera (Głogovia), Przemysław Nalepka (Igloopol), Konrad Kowal , Aleksander Gajdek, Krystian Wilk, Michał Cach (Izolator), Michał Stankiewicz (JKS), Karol Knap, Marek Fundakowski, Samuel Asante (Karpaty), Kamil Potwora (Lechia), Mikołaj Szczurek (Partyzant), Vladyslav Valihura, Piotr Kuźniar (Polonia), Kacper Bomba (Resovia II), Kamil Aab, Bartłomiej Miazga (Sokół K.), Patryk Tur, Kamil Wojtak (Sokół N.), Szymon Stasik (Stal II M.), Robert Świerad, Kacper Piotrowski (Stal II St.W), Dawid Bochnak (Start)

1 gol
– Patryk Bęben, Tomasz Kot (Błękitni), Jakub Frączek, Paweł Setlak (Czarni), Damian Niemczyk, Kamil Jakubowski, Konrad Kaczmarski (Ekoball), Eryk Sarzyński, Wiesław Kozubek, Igor Tarała, Kamil Halat, Damian Bożek (Głogovia), Piotr Pyskaty, Kamil Rokita, Mateusz Stańczyk (Igloopol), Marcin Dudek, Michał Worosz, Michał Bogacz, Kacper Penar, Jakub Wilk, Piotr Buda, Patryk Wiącek (Izolator), Adrian Brodowicz, Karol Ptasznik, Paweł Oziębło, Bartłomiej Raba (JKS), Michał Stasz, Karol Wajs, Grzegorz Gerlasiński, Szymon Dziadosz, Dawid Król (Karpaty), Jakub Konefał, Sebastian Kocój (Korona), Damian Róg,Szymon Osztraicher, Amadeusz Czółno, Miłosz Lis (Lechia), Luigi Manzo, Jakub Turczyn, Tomasz Barycza, Jacek Słota, Sebastian Dereń (Legion), Marek Gwóźdź, Piotr Boratyn, Hubert Bednarz, Jacek Flis, Maciej Lech (Orzeł), Kamil Chmielowski, Marcin Borowczyk, Jakub Stodolak, Oleg Moskalets (Partyzant), Damian Demski, Mateusz Buczkowski, Tomasz Pasaj (Piast), Bernard Stopa, Hryhorii Zanko, Jakub Głuszko (Polonia), Karol Cholewa, Filip Mikrut, Kacper Szymkiewicz, Marek Wasiluk, Dawid Rogalski (Resovia II), Mateusz Prokop (Sokół K.), Damian Juda, Patryk Tetlak, Dawid Stypa (Sokół N.), Łukasz Seweryn, Jan Kozłowski, Robert Dadok, Przemysław Maj, Wojciech Lisowski (Stal II Mielec) Wojciech Bosak, Karol Dziopak, Szczepan Knap (Stal II St.W), Roman Znamieńczyków, Krzysztof Ziętek, Albert Jarosz (Start), Paweł Koczela, Krzysztof Orzech, Jakub Zięba, Maksymilian Maik (Wisłok)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.