Klasyfikacja strzelców IV ligi podkarpackiej

Klasyfikacja strzelców IV ligi podkarpackiej w sezonie 2021/2022

 

38 goli – Patryk Zieliński (Wiązownica)

29 goli – Radosław Macnar (Arłamów)

27 goli – Krzysztof Szymański (Sokół K.D)

23 gole – Konrad Buć (Stal Ł.), Adrian Nowak (Wisłok)

22 gole – Hubert Siepierski (Błękitni)

19 goli – Adrian Brzostowski (Igloopol)

17 goli – Michał Daniel (Izolator), Sebastian Pawlak (JKS), Patryk Róg (Stal Ł.)

16 goli – Kacper Rop (Wiązownica)

15 goli – Krystian Kardyś (Stal II M.)

14 goli – Kamil Bała (JKS)

12 goli – Michał Ogrodnik (Błękitni), Grzegorz Płonka (Głogovia), Igor Tarała (Igloopol), Kacper Piechniak (Sokół K.)

11 goli – Tomasz Barycza (Legion), Bartłomiej Buczek (Orzeł), Kostiantyn Chernii (Polonia)

10 goli – Dawid Król (Karpaty), Jakub Szewczyk (Legion), Hryhorii Zanko (Polonia), Michał Mistrzyk, Maciej Rurak (Sokół K.)

9 goli – Przemysław Pyrdek (Głogovia), Krystian Wilk (Izolator), Paweł Hass (JKS), Tomasz Płonka (Karpaty), Piotr Syguła (Legion), Mateusz Buczkowski (Piast), Michał Szymański, Jakub Zięba (Wisłok)

8 goli – Marek Wójciak (Czarni), Dawid Pałys-Rydzik, Arkadiusz Gil (Głogovia), Jakub Wilk (Izolator), Grzegorz Gawle (Karpaty), Dawid Czyrny (Orzeł), Krzysztof Smusz (Sokół K.), Kornel Kołacz (Sokół K.D), Damian Pyryt (Stal II M.), Kornel Kordas (Wiązownica)

7 goli – Wojciech Soboń (Czarni), Aleksander Gajdek (Izolator), Bartłomiej Raba (JKS), Sylwester Kielich (Kańczuga), Wiktor Majewski (Karpaty), Kamil Aab (Sokół K.D), Kamil Duszkiewicz, David Poreba (Stal II M.), Rafał Michalik (Wiązownica)

6 goli – Harison Espana (Arłamów), Mateusz Bieniek (Błękitni), Szymon Słysz, Andrei Trukhan (Ekoball), Mateusz Kasprzyk, Przemysław Nalepka (Izolator), Karol Wajs, Marek Fundakowski, Kamil Matofij (Karpaty), Felipe Gonzalez (Piast), Mateusz Prokop (Sokół K.D), Dawid Bieniasz (Stal Ł.), Jakub Kądziołka (Wiązownica), Maksymilian Maik (Wisłok)

5 goli – Oleg Moskalets (Arłamów), Damian Niemczyk (Ekoball), Filip Czop (Głogovia), Łukasz Stefanik, Łukasz Cyran (Igloopol), Georgelas Lukanzu, Tomasz Nalepka (Izolator), Igor Maliarenko, Aleks Kopcio (JKS), Dawid Stypa (Orzeł), Mateusz Wanat, Kamil Janas, Jakub Głuszko (Polonia), Arkadiusz Staszczak (Wiązownica), Krzysztof Kasperkowicz (Wisłok)

4 gole – Valerii Nikitchuk (Błękitni), Kamil Kasprzykowski (Igloopol), Eliasz Płocica, Michał Bogacz, Filip Leśniak (Izolator), Jakub Chrupcała, Michel Cardenas (JKS), Waldemar Znamieńczyków , Edwin Struś (Kańczuga), Kamil Tyrka, Oskar Mazur (Legion), Piotr Boratyn, Jacek Flis (Orzeł), Damian Demski (Piast), Mateusz Kowalski, Karol Walczyszewski (Polonia), Krzysztof Weres, Marcin Dec (Sokół K.), Kamil Miśko (Sokół K.D), Adrian Szczutowski (Stal II M.), Jakub Kloc, Grzegorz Janiczak, Kacper Wydra (Wiązownica)

3 gole – Mirza Basić, Kamil Walaszczyk (Arłamów), Szymon Piwowar (Błękitni), Dawid Maziarz (Czarni), Krystian Kalemba, Kamil Adamiak, Piotr Lorenc, Andrew Rivera (Ekoball), Mateusz Załucki, Dawid Przybyło (Głogovia), Dawid Rokita, Bartosz Ochab, Michał Hałucha (Igloopol), Michał Worosz (Izolator), Karol Ptasznik (JKS), Dawid Dziedzic, Daniel Ostrzywilk, Robert Cieleń (Kańczuga), Jakub Turczyn (Legion), Patryk Broda, Karol Wilk (Orzeł), Rafał Noga, Przemysław Zieliński, Patryk Strawa, Roman Bobak (Piast), Krystian Kazek, Marcin Babieczko, Patryk Andreasik (Polonia), Patryk Szczurek, Dawid Skupiński, Roman Ilnytskyi (Sokół K.D), Bartosz Góra, Oskar Majda (Stal Ł.), Bartosz Bajorek, Wiktor Kłos, Kacper Sadłocha (Stal II M), Bartosz Boduch, Maximilian Cetnarski (Wisłok)

2 gole – Kacper Sumara, Karol Czelny (Arłamów), Bartłomiej Darłak, Bartosz Waszczuk, Szymon Majcher (Błękitni), Mateusz Dopart (Czarni), Kacper Słysz, Mateusz Padiasek, Bartosz Sieradzki (Ekoball), Hubert Tarnowski, Kamil Pilecki (Głogovia), Sebastian Wanat, Karol Wojtyło (Igloopol), Jonasz Piękoś, Szymon Urbaniak, Ihor Ivaniuk (Izolator), Radosław Socha, Sebastian Sobolewski, Paweł Bartnik (JKS), Paweł Gurak (Kańczuga), Lucjan Frydrych, Michał Smoleń (Karpaty), Seweryn Kędzior (Legion), Maciej Lech, Hubert Bednarz (Orzeł), Hubert Wiącek, Maksymilian Popek, Dominik Sas (Piast), Bernard Stopa (Polonia), Tomasz Reichel (Sokół K.), Klaudiusz Dziedzic, Piotr Szkolnik, Bartłomiej Miazga, Jakub Stec (Sokół K.D.), Marcin Dudek, Arkadiusz Noga, Piotr Balawender, Bartłomiej Makowski, Patryk Wójcik (Stal Ł.), Konrad Guca, Aleksander Szumilas, Mateusz Wyjadłowski, Dominik Buczek, Michael Wyparło (Stal II M.), Krzysztof Orzech, Bartosz Złamaniec, Jakub Krok (Wisłok)

1 gol – Mikołaj Szczurek, Fabian Winnicki, Filip Fundanicz, Marek Zięba, Paweł Ziemba, Hanson Kumah-Doe, Łukasz Bujak, Vladyslav Valihura (Arłamów), Kamil Świętoń, Patryk Maciosek, Adrian Halwa, Michał Kukla (Błękitni), Bartosz Darłak (Błękitni), Dawid Chruściel, Patryk Wąs, Bartosz Mucha (Czarni), Sebastian Sobolak, Łukasz Tabisz, Sebastian Suszko, Jakub Szomko, Łukasz Piotrowski, Maciej Zagórda (Ekoball), Adrian Chamera, Konrad Hus, Kamil Jakubowski (Głogovia), Kamil Rokita, Konrad Lamparty, Konrad Kornaś, Patryk Cyganowski, Karol Wiszyński, Maksym Gąsior (Igloopol), Michał Cach (Izolator), Bartosz Markiewicz, Jarosław Aksamit, Michał Stankiewicz (JKS), Kamil Mikłasz, Przemysław Kudła, Dawid Cichy, Nikodem Paczocha, Mateusz Babiarz, Maksymilian Piestrak, Dominik Kielich, Wojciech Kubicki (Kańczuga), Jakub Pelczar, Mateusz Gul (Karpaty), Krystian Maniecki, Miłosz Buras, Aleksander Ligęzka, Luigi Manzo, Adrian Czyż, Miłosz Chmura (Legion), Bartłomiej Fluda, Damian Barszczak, Mateusz Kowal, Robert Kurosz, Kacper Najsarek, Szymon Bogacz, Mateusz Kocur, Konrad Domoń (Orzeł), Marcin Sobol, Kacper Benc, Jacek Broda, Kacper Kogut, Piotr Suberlak, Wojciech Kos, Arkadiusz Wielgosz (Piast), Hubert Błahuciak, Dmytrii Sychevskyi, Piotr Kuźniar,Stanislaw Mykytsey, Mikołaj Jasiński (Polonia), Bartosz Horajecki, Adrian Piekut, Radosław Łeń, Bartłomiej Gnatek, Dominik Bednarz, Grzegorz Rychel (Sokół K.), Paweł Dziedzic, Andrzej Skowron (Sokół K.D), Mateusz Skała, Tomasz Walat, Kamil Mach, Paweł Kmuk (Stal Ł.), Łukasz Seweryn, Arkadiusz Zięba, Wiktor Szczepański, Paweł Sosiński, Dawid Kort, Marcin Lonczak, Michał Pyryt, Jakub Wawszczyk, Jakub Wójcik (Stal II M.), Bartłomiej Gliniak, Michał Sitek, Hubert Kasia (Wiązownica), Mariusz Wiktor, Patryk Sajdak, Ruslan Kovtok, Hubert Białogłowicz, Radosław Gil (Wisłok)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.