Klasyfikacja strzelców IV ligi podkarpackiej

Klasyfikacja strzelców IV ligi podkarpackiej  po 34.kolejce:


37 goli
– Patryk Zieliński (Wiązownica)

23 goli – Radosław Macnar (Arłamów)

22 gole – Krzysztof Szymański (Sokół K.D)

21 goli – Konrad Buć (Stal Ł.)

19 goli – Adrian Nowak (Wisłok)

17 goli – Hubert Siepierski (Błękitni), Adrian Brzostowski (Igloopol), Michał Daniel (Izolator)

15 goli – Sebastian Pawlak (JKS), Patryk Róg (Stal Ł.), Krystian Kardyś (Stal II M.)

14 goli – Kacper Rop (Wiązownica)

12 goli – Kamil Bała (JKS), Kacper Piechniak (Sokół K.)

11 goli – Grzegorz Płonka (Głogovia), Tomasz Barycza (Legion)

10 goli – Igor Tarała (Igloopol), Dawid Król (Karpaty), Hryhorii Zanko, Kostiantyn Chernii (Polonia), Michał Mistrzyk (Sokół K.)

9 goli – Przemysław Pyrdek (Głogovia), Krystian Wilk (Izolator), Tomasz Płonka (Karpaty), Maciej Rurak (Sokół K.), Michał Szymański (Wisłok)

8 goli – Dawid Pałys-Rydzik, Arkadiusz Gil (Głogovia), Paweł Hass (JKS), Jakub Szewczyk (Legion), Bartłomiej Buczek (Orzeł), Mateusz Buczkowski (Piast), Krzysztof Smusz (Sokół K.), Kornel Kordas (Wiązownica)

7 goli – Michał Ogrodnik (Błękitni), Marek Wójciak, Wojciech Soboń (Czarni), Aleksander Gajdek (Izolator), Wiktor Majewski (Karpaty), Piotr Syguła (Legion), Kamil Duszkiewicz, David Poreba (Stal II M.), Rafał Michalik (Wiązownica)

6 goli – Mateusz Kasprzyk, Jakub Wilk (Izolator), Karol Wajs, Grzegorz Gawle (Karpaty), Kornel Kołacz, Mateusz Prokop (Sokół K.D), Jakub Kądziołka (Wiązownica), Jakub Zięba (Wisłok)

5 goli – Oleg Moskalets (Arłamów), Mateusz Bieniek (Błękitni), Szymon Słysz, Andrei Trukhan, (Ekoball), Łukasz Stefanik (Igloopol), Georgelas Lukanzu, Przemysław Nalepka (Izolator), Igor Maliarenko (JKS), Marek Fundakowski (Karpaty), Felipe Gonzalez (Piast), Mateusz Wanat, Kamil Janas, Jakub Głuszko (Polonia), Kamil Aab (Sokół K.D), Dawid Bieniasz (Stal Ł.), Damian Pyryt (Stal II M.), Krzysztof Kasperkowicz (Wisłok)

4 gole – Harison Espana (Arłamów), Valerii Nikitchuk (Błękitni), Damian Niemczyk (Ekoball), Filip Czop (Głogovia), Łukasz Cyran (Igloopol), Eliasz Płocica, Tomasz Nalepka (Izolator), Jakub Chrupcała, Bartłomiej Raba, Michel Cardenas (JKS), Waldemar Znamieńczyków (Kańczuga), Kamil Matofij (Karpaty), Piotr Boratyn, Dawid Czyrny, Dawid Stypa, Jacek Flis (Orzeł), Damian Demski (Piast), Mateusz Kowalski (Polonia), Krzysztof Weres, Marcin Dec (Sokół K.), Kamil Miśko (Sokół K.D), Adrian Szczutowski (Stal II M.), Jakub Kloc, Arkadiusz Staszczak, Grzegorz Janiczak (Wiązownica), Maksymilian Maik (Wisłok)

3 gole – Mirza Basić, Kamil Walaszczyk (Arłamów), Dawid Maziarz (Czarni), Krystian Kalemba, Kamil Adamiak, Piotr Lorenc, Andrew Rivera (Ekoball), Mateusz Załucki, Dawid Przybyło (Głogovia), Michał Bogacz, Filip Leśniak (Izolator), Karol Ptasznik, Aleks Kopcio (JKS), Dawid Dziedzic, Daniel Ostrzywilk, Sylwester Kielich, Edwin Struś (Kańczuga), Kamil Tyrka, Oskar Mazur, Jakub Turczyn (Legion), Patryk Broda (Orzeł), Rafał Noga, Przemysław Zieliński, Patryk Strawa (Piast), Krystian Kazek, Marcin Babieczko, Patryk Andreasik (Polonia), Bartosz Góra (Stal Ł.), Bartosz Bajorek, Wiktor Kłos, Kacper Sadłocha (Stal II M), Kacper Wydra (Wiązownica)

2 gole – Bartłomiej Darłak, Bartosz Waszczuk, Szymon Piwowar (Błękitni), Mateusz Dopart (Czarni), Kacper Słysz (Ekoball), Hubert Tarnowski, Kamil Pilecki (Głogovia), Kamil Kasprzykowski, Dawid Rokita, Sebastian Wanat, Karol Wojtyło, Bartosz Ochab, Michał Hałucha (Igloopol), Jonasz Piękoś (Izolator), Radosław Socha, Sebastian Sobolewski, Paweł Bartnik (JKS), Robert Cieleń, Paweł Gurak (Kańczuga), Lucjan Frydrych, Michał Smoleń (Karpaty), Seweryn Kędzior (Legion), Maciej Lech, Hubert Bednarz, Karol Wilk (Orzeł), Hubert Wiącek, Maksymilian Popek, Roman Bobak, Dominik Sas (Piast), Karol Walczyszewski, Bernard Stopa (Polonia), Tomasz Reichel (Sokół K.), Klaudiusz Dziedzic, Piotr Szkolnik, Roman Ilnytskyi, Bartłomiej Miazga, Dawid Skupiński, Jakub Stec (Sokół K.D.), Marcin Dudek, Arkadiusz Noga, Piotr Balawender, Bartłomiej Makowski, Oskar Majda (Stal Ł.), Konrad Guca, Aleksander Szumilas, Mateusz Wyjadłowski, Dominik Buczek, Michael Wyparło (Stal II M.), Bartosz Boduch, Krzysztof Orzech, Bartosz Złamaniec, Maximilian Cetnarski (Wisłok)

1 gol – Mikołaj Szczurek, Fabian Winnicki, Filip Fundanicz, Marek Zięba, Paweł Ziemba, Hanson Kumah-Doe, Karol Czelny, Kacper Sumara, Łukasz Bujak, Vladyslav Valihura (Arłamów), Kamil Świętoń, Patryk Maciosek (Błękitni), Bartosz Darłak (Błękitni), Dawid Chruściel, Patryk Wąs (Czarni), Sebastian Sobolak, Łukasz Tabisz, Sebastian Suszko, Jakub Szomko, Łukasz Piotrowski, Mateusz Padiasek, Bartosz Sieradzki (Ekoball), Adrian Chamera, Konrad Hus, Kamil Jakubowski (Głogovia), Kamil Rokita, Konrad Lamparty, Konrad Kornaś, Patryk Cyganowski, Karol Wiszyński (Igloopol), Michał Worosz, Michał Cach, Szymon Urbaniak, Ihor Ivaniuk (Izolator), Bartosz Markiewicz, Jarosław Aksamit (JKS), Kamil Mikłasz, Przemysław Kudła, Dawid Cichy, Nikodem Paczocha, Mateusz Babiarz (Kańczuga), Jakub Pelczar, Mateusz Gul (Karpaty), Krystian Maniecki, Miłosz Buras, Aleksander Ligęzka, Luigi Manzo, Adrian Czyż (Legion), Bartłomiej Fluda, Damian Barszczak, Mateusz Kowal, Robert Kurosz, Kacper Najsarek, Szymon Bogacz, Mateusz Kocur (Orzeł), Marcin Sobol, Kacper Benc, Jacek Broda, Kacper Kogut, Piotr Suberlak, Wojciech Kos, Arkadiusz Wielgosz (Piast), Hubert Błahuciak, Dmytrii Sychevskyi, Piotr Kuźniar,Stanislaw Mykytsey (Polonia), Bartosz Horajecki, Adrian Piekut, Radosław Łeń, Bartłomiej Gnatek, Dominik Bednarz (Sokół K.), Paweł Dziedzic, Andrzej Skowron, Patryk Szczurek (Sokół K.D), Mateusz Skała, Tomasz Walat, Kamil Mach, Patryk Wójcik, Paweł Kmuk (Stal Ł.), Łukasz Seweryn, Arkadiusz Zięba, Wiktor Szczepański, Paweł Sosiński, Dawid Kort, Marcin Lonczak, Michał Pyryt, Jakub Wawszczyk (Stal II M.), Bartłomiej Gliniak, Michał Sitek (Wiązownica), Mariusz Wiktor, Patryk Sajdak, Ruslan Kovtok, Hubert Białogłowicz, Radosław Gil (Wisłok)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.