Klasyfikacja strzelców IV ligi podkarpackiej

Klasyfikacja strzelców IV ligi podkarpackiej po 31.kolejce:

 

 33 gole – Patryk Zieliński (Wiązownica)

23 gole – Radosław Macnar (Arłamów)

20 goli – Konrad Buć (Stal Ł.)

19 goli – Krzysztof Szymański (Sokół K.D)

17 goli – Michał Daniel (Izolator)

16 goli – Adrian Nowak (Wisłok)

14 goli – Hubert Siepierski (Błękitni), Adrian Brzostowski (Igloopol), Sebastian Pawlak (JKS), Patryk Róg (Stal Ł.)

13 goli – Kacper Rop (Wiązownica)

11 goli – Grzegorz Płonka (Głogovia), Kamil Bała (JKS), Tomasz Barycza (Legion), Krystian Kardyś (Stal II M.)

10 goli – Igor Tarała (Igloopol), Hryhorii Zanko (Polonia), Kacper Piechniak (Sokół K.)

9 goli Dawid Król (Karpaty), Kostiantyn Chernii (Polonia), Maciej Rurak, Michał Mistrzyk (Sokół K.), Michał Szymański (Wisłok)

8 goli – Dawid Pałys-Rydzik (Głogovia), Paweł Hass (JKS), Krzysztof Smusz (Sokół K.), Kornel Kordas (Wiązownica)

7 goli – Przemysław Pyrdek (Głogovia), Wiktor Majewski, Tomasz Płonka (Karpaty), Jakub Szewczyk (Legion), Mateusz Buczkowski (Piast), Kamil Duszkiewicz (Stal II M.), Rafał Michalik (Wiązownica)

6 goli – Michał Ogrodnik (Błękitni), Marek Wójciak (Czarni), Arkadiusz Gil (Głogovia), Mateusz Kasprzyk, Krystian Wilk, Jakub Wilk (Izolator), Karol Wajs, Grzegorz Gawle (Karpaty), Piotr Syguła (Legion), Bartłomiej Buczek (Orzeł), Kornel Kołacz (Sokół K.D), Jakub Kądziołka (Wiązownica)

5 goli – Wojciech Soboń (Czarni), Szymon Słysz (Ekoball), Aleksander Gajdek, Georgelas Lukanzu, Przemysław Nalepka (Izolator), Marek Fundakowski (Karpaty), Felipe Gonzalez (Piast), Mateusz Wanat, Kamil Janas (Polonia), Mateusz Prokop (Sokół K.D), David Poreba (Stal II M.), Krzysztof Kasperkowicz, Jakub Zięba (Wisłok)

4 gole – Harison Espana, Oleg Moskalets (Arłamów), Valerii Nikitchuk, Mateusz Bieniek (Błękitni), Andrei Trukhan (Ekoball), Eliasz Płocica (Izolator), Jakub Chrupcała (JKS), Waldemar Znamieńczyków (Kańczuga), Piotr Boratyn, Dawid Czyrny, Dawid Stypa (Orzeł), Damian Demski (Piast), Mateusz Kowalski, Jakub Głuszko (Polonia), Krzysztof Weres, Marcin Dec (Sokół K.), Kamil Aab (Sokół K.D), Dawid Bieniasz (Stal Ł.), Adrian Szczutowski (Stal II M.), Jakub Kloc, Arkadiusz Staszczak (Wiązownica)

3 gole – Mirza Basić, Kamil Walaszczyk (Arłamów), Dawid Maziarz (Czarni), Krystian Kalemba, Kamil Adamiak, Damian Niemczyk, Piotr Lorenc, Andrew Rivera (Ekoball), Mateusz Załucki, Dawid Przybyło, Filip Czop (Głogovia), Łukasz Stefanik, Łukasz Cyran (Igloopol), Michał Bogacz, Filip Leśniak (Izolator), Michel Cardenas, Bartłomiej Raba, Igor Maliarenko (JKS), Dawid Dziedzic, Daniel Ostrzywilk, Sylwester Kielich, Edwin Struś (Kańczuga), Kamil Tyrka, Oskar Mazur, Jakub Turczyn (Legion), Jacek Flis (Orzeł), Rafał Noga, Przemysław Zieliński (Piast), Krystian Kazek, Marcin Babieczko (Polonia), Kamil Miśko (Sokół K.D), Bartosz Góra (Stal Ł.), Bartosz Bajorek, Wiktor Kłos, Kacper Sadłocha, Damian Pyryt (Stal II M), Grzegorz Janiczak (Wiązownica), Maksymilian Maik (Wisłok)

2 gole – Bartłomiej Darłak, Bartosz Waszczuk, Szymon Piwowar (Błękitni), Mateusz Dopart (Czarni), Kacper Słysz (Ekoball), Hubert Tarnowski (Głogovia), Kamil Kasprzykowski, Dawid Rokita, Sebastian Wanat, Karol Wojtyło, Bartosz Ochab (Igloopol), Tomasz Nalepka, Jonasz Piękoś (Izolator), Radosław Socha, Sebastian Sobolewski, Paweł Bartnik, Karol Ptasznik (JKS), Robert Cieleń, Paweł Gurak (Kańczuga), Lucjan Frydrych, Kamil Matofij (Karpaty), Seweryn Kędzior (Legion), Maciej Lech, Hubert Bednarz, Patryk Broda, Karol Wilk (Orzeł), Hubert Wiącek, Maksymilian Popek, Patryk Strawa, Roman Bobak (Piast), Karol Walczyszewski, Patryk Andreasik, Bernard Stopa (Polonia), Tomasz Reichel (Sokół K.), Klaudiusz Dziedzic, Piotr Szkolnik, Roman Ilnytskyi, Bartłomiej Miazga, Dawid Skupiński (Sokół K.D.), Marcin Dudek, Arkadiusz Noga, Piotr Balawender, Bartłomiej Makowski (Stal Ł.), Konrad Guca, Aleksander Szumilas, Mateusz Wyjadłowski, Dominik Buczek, Michael Wyparło (Stal II M.), Kacper Wydra (Wiązownica), Bartosz Boduch, Krzysztof Orzech (Wisłok)

1 gol – Mikołaj Szczurek, Fabian Winnicki, Filip Fundanicz, Marek Zięba, Paweł Ziemba, Hanson Kumah-Doe, Karol Czelny, Kacper Sumara, Łukasz Bujak, Vladyslav Valihura (Arłamów), Kamil Świętoń, Patryk Maciosek (Błękitni), Bartosz Darłak (Błękitni), Dawid Chruściel, Patryk Wąs (Czarni), Sebastian Sobolak, Łukasz Tabisz, Sebastian Suszko, Jakub Szomko, Łukasz Piotrowski, Mateusz Padiasek (Ekoball), Kamil Pilecki, Adrian Chamera, Konrad Hus, Kamil Jakubowski (Głogovia), Kamil Rokita, Konrad Lamparty, Michał Hałucha, Konrad Kornaś, Patryk Cyganowski, Karol Wiszyński (Igloopol), Michał Worosz, Michał Cach, Szymon Urbaniak, Ihor Ivaniuk (Izolator), Aleks Kopcio, Bartosz Markiewicz (JKS), Kamil Mikłasz, Przemysław Kudła, Dawid Cichy, Nikodem Paczocha (Kańczuga), Jakub Pelczar (Karpaty), Krystian Maniecki, Miłosz Buras, Aleksander Ligęzka (Legion), Bartłomiej Fluda, Damian Barszczak, Mateusz Kowal, Robert Kurosz, Kacper Najsarek, Szymon Bogacz (Orzeł), Marcin Sobol, Kacper Benc, Jacek Broda, Kacper Kogut, Piotr Suberlak, Wojciech Kos, Dominik Sas, Arkadiusz Wielgosz (Piast), Hubert Błahuciak, Dmytrii Sychevskyi, Piotr Kuźniar,Stanislaw Mykytsey (Polonia), Bartosz Horajecki, Adrian Piekut, Radosław Łeń, Bartłomiej Gnatek, Dominik Bednarz (Sokół K.), Paweł Dziedzic, Andrzej Skowron, Patryk Szczurek, Jakub Stec (Sokół K.D), Mateusz Skała, Tomasz Walat, Kamil Mach, Oskar Majda, Patryk Wójcik (Stal Ł.), Łukasz Seweryn, Arkadiusz Zięba, Wiktor Szczepański, Paweł Sosiński, Dawid Kort, Marcin Lonczak, Michał Pyryt, Jakub Wawszczyk (Stal II M.), Bartłomiej Gliniak, Michał Sitek (Wiązownica), Mariusz Wiktor, Patryk Sajdak, Ruslan Kovtok, Maximilian Cetnarski, Hubert Białogłowicz, Radosław Gil (Wisłok)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.