Klasyfikacja strzelców IV ligi podkarpackiej

Klasyfikacja strzelców IV ligi podkarpackiej po 18.kolejce:

16 goli – Radosław Macnar (Arłamów), Patryk Zieliński (Wiązownica)

12 goli – Krzysztof Szymański (Sokół K.D)

10 goli – Hubert Siepierski (Błękitni)

9 goli – Maciej Rurak (Sokół K.), Patryk Róg (Stal Ł.), Adrian Nowak (Wisłok)

8 goli – Grzegorz Płonka (Głogovia), Hryhorii Zanko (Polonia), Krzysztof Smusz (Sokół K.), Kacper Rop (Wiązownica)

7 goli – Paweł Hass (JKS), Tomasz Barycza (Legion), Konrad Buć (Stal Ł.), Kamil Duszkiewicz (Stal II M.)

6 goli – Przemysław Pyrdek (Głogovia), Adrian Brzostowski (Igloopol), Sebastian Pawlak (JKS), Wiktor Majewski (Karpaty), Kornel Kordas (Wiązownica)

5 goli – Wojciech Soboń, Marek Wójciak (Czarni), Kamil Bała (JKS), Karol Wajs (Karpaty), Mateusz Buczkowski (Piast), Michał Mistrzyk (Sokół K.), Rafał Michalik (Wiązownica)

4 gole – Valerii Nikitchuk (Błękitni), Dawid Pałys-Rydzik, Bartłomiej Buczek (Głogovia), Jakub Wilk, Aleksander Gajdek, Krystian Wilk, Michał Daniel (Izolator), Waldemar Znamieńczyków (Kańczuga), Grzegorz Gawle, Tomasz Płonka (Karpaty), Piotr Syguła, Jakub Szewczyk (Legion), Kamil Janas (Polonia), Krzysztof Weres (Sokół K.), Kornel Kołacz (Sokół K.D), Dawid Bieniasz (Stal Ł.), Krystian Kardyś (Stal II M.), Jakub Kądziołka (Wiązownica), Michał Szymański, Krzysztof Kasperkowicz (Wisłok)

3 gole – Mirza Basić (Arłamów), Mateusz Bieniek, Michał Ogrodnik (Błękitni), Krystian Kalemba (Ekoball), Arkadiusz Gil, Mateusz Załucki (Głogovia), Eliasz Płocica, Mateusz Kasprzyk (Izolator), Jakub Chrupcała (JKS), Dawid Dziedzic, Daniel Ostrzywilk (Kańczuga), Dawid Król (Karpaty), Dawid Stypa (Orzeł), Rafał Noga, Przemysław Zieliński, Damian Demski (Piast), Mateusz Wanat (Polonia), Bartosz Góra (Stal Ł.), Bartosz Bajorek, Wiktor Kłos (Stal II M.), Jakub Zięba (Wisłok)

2 gole – Bartłomiej Darłak (Błękitni), Kamil Walaszczyk, Oleg Moskalets (Arłamów), Bartosz Waszczuk (Błękitni), Dawid Maziarz (Czarni), Kamil Adamiak, Szymon Słysz (Ekoball), Hubert Tarnowski (Głogovia), Kamil Tyrka, Kamil Kasprzykowski, Łukasz Cyran (Igloopol), Filip Leśniak, Przemysław Nalepka (Izolator), Radosław Socha, Michel Cardenas (JKS), Edwin Struś, Robert Cieleń (Kańczuga), Marek Fundakowski , Lucjan Frydrych (Karpaty), Seweryn Kędzior, Jakub Turczyn (Legion), Marcin Dec, Jacek Flis, Maciej Lech, Hubert Bednarz (Orzeł), Hubert Wiącek, Maksymilian Popek (Piast), Krystian Kazek, Karol Walczyszewski (Polonia), Tomasz Reichel (Sokół K.), Klaudiusz Dziedzic, Kamil Aab, Piotr Szkolnik, Kamil Miśko, Roman Ilnytskyi (Sokół K.D.), Marcin Dudek (Stal Ł.), Konrad Guca, Aleksander Szumilas, Adrian Szczutowski, Mateusz Wyjadłowski, Kacper Sadłocha (Stal II M), Jakub Kloc, Grzegorz Janiczak (Wiązownica), Maksymilian Maik (Wisłok)

1 gol – Mikołaj Szczurek, Fabian Winnicki, Filip Fundanicz, Marek Zięba, Paweł Ziemba, Hanson Kumah-Doe (Arłamów), Mateusz Dopart, Dawid Chruściel (Czarni), Andrew Rivera, Sebastian Sobolak, Kacper Słysz, Piotr Lorenc, Damian Niemczyk, Łukasz Tabisz, Sebastian Suszko (Ekoball), Kamil Pilecki, Dawid Przybyło, Adrian Chamera, Konrad Hus (Głogovia), Kamil Rokita, Łukasz Stefanik, Konrad Lamparty, Dawid Rokita (Igloopol), Tomasz Nalepka, Michał Worosz, Michał Bogacz, Michał Cach, Georgelas Lukanzu (Izolator), Sebastian Sobolewski, Karol Ptasznik, Paweł Bartnik (JKS), Kamil Mikłasz, Przemysław Kudła, Dawid Cichy (Kańczuga), Krystian Maniecki, Miłosz Buras, Oskar Mazur, Aleksander Ligęzka (Legion), Bartłomiej Fluda, Piotr Boratyn, Patryk Broda, Damian Barszczak, Mateusz Kowal, Robert Kurosz, Kacper Najsarek (Orzeł), Patryk Strawa, Marcin Sobol, Kacper Benc, Jacek Broda, Kacper Kogut (Piast), Hubert Błahuciak, Jakub Głuszko, Mateusz Kowalski (Polonia), Bartosz Horajecki, Adrian Piekut, Radosław Łeń (Sokół K.), Paweł Dziedzic, Bartosz Darłak, Andrzej Skowron (Sokół K.D), Mateusz Skała, Tomasz Walat, Kamil Mach, Piotr Balawender (Stal Ł.), Łukasz Seweryn, Arkadiusz Zięba, Wiktor Szczepański, Paweł Sosiński, Dominik Buczek, Dawid Kort, Marcin Lonczak (Stal II M.), Arkadiusz Staszczak (Wiązownica), Mariusz Wiktor, Patryk Sajdak, Bartosz Boduch, Krzysztof Orzech (Wisłok)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.