Klasyfikacja strzelców IV ligi podkarpackiej

Klasyfikacja strzelców IV ligi podkarpackiej po 14.kolejce:

15 goli – Radosław Macnar (Arłamów)

13 goli – Patryk Zieliński (Wiązownica)

9 goli – Krzysztof Szymański (Sokół K.D), Patryk Róg (Stal Ł.)

8 goli – Grzegorz Płonka (Głogovia), Maciej Rurak (Sokół K.)

7 goli – Hubert Siepierski (Błękitni), Paweł Hass (JKS), Hryhorii Zanko (Polonia), Krzysztof Smusz (Sokół K.), Kacper Rop (Wiązownica), Adrian Nowak (Wisłok)

6 goli – Tomasz Barycza (Legion)

5 goli – Sebastian Pawlak (JKS), Karol Wajs (Karpaty), Kornel Kordas (Wiązownica)

4 gole – Marek Wójciak (Czarni), Jakub Wilk (Izolator), Wiktor Majewski, Grzegorz Gawle (Karpaty), Piotr Syguła (Legion), Mateusz Buczkowski (Piast), Michał Mistrzyk, Krzysztof Weres (Sokół K.), Konrad Buć (Stal Ł.), Krystian Kardyś (Stal II M.), Michał Szymański, Krzysztof Kasperkowicz (Wisłok)

3 gole – Valerii Nikitchuk (Błękitni), Wojciech Soboń (Czarni), Krystian Kalemba (Ekoball), Dawid Pałys-Rydzik (Głogovia), Adrian Brzostowski (Igloopol), Michał Daniel, Krystian Wilk, Aleksander Gajdek (Izolator), Kamil Bała (JKS), Dawid Dziedzic, Daniel Ostrzywilk (Kańczuga), Tomasz Płonka (Karpaty), Jakub Szewczyk (Legion), Rafał Noga (Piast), Dawid Bieniasz (Stal Ł.), Bartosz Bajorek, Wiktor Kłos, Kamil Duszkiewicz (Stal II M.), Rafał Michalik, Jakub Kądziołka (Wiązownica)

2 gole – Mirza Basić, Kamil Walaszczyk, Oleg Moskalets (Arłamów), Bartosz Waszczuk, Mateusz Bieniek, Michał Ogrodnik (Błękitni), Dawid Maziarz (Czarni), Kamil Adamiak (Ekoball), Bartłomiej Buczek, Mateusz Załucki, Przemysław Pyrdek, Arkadiusz Gil (Głogovia), Kamil Tyrka, Kamil Kasprzykowski, Łukasz Cyran (Igloopol), Eliasz Płocica, Mateusz Kasprzyk (Izolator), Jakub Chrupcała (JKS), Edwin Struś, Robert Cieleń (Kańczuga), Marek Fundakowski , Lucjan Frydrych (Karpaty), Seweryn Kędzior, Jakub Turczyn (Legion), Marcin Dec, Jacek Flis, Dawid Stypa, Maciej Lech (Orzeł), Hubert Wiącek, Damian Demski, Przemysław Zieliński (Piast), Mateusz Wanat, Krystian Kazek (Polonia), Klaudiusz Dziedzic, Kornel Kołacz, Kamil Aab (Sokół K.D.), Tomasz Reichel (Sokół K.), Konrad Guca, Aleksander Szumilas (Stal II M), Jakub Kloc, Grzegorz Janiczak (Wiązownica), Jakub Zięba (Wisłok)

1 gol – Bartłomiej Darłak (Błękitni), Mikołaj Szczurek, Fabian Winnicki, Filip Fundanicz, Marek Zięba (Arłamów), Mateusz Dopart, Dawid Chruściel (Czarni), Andrew Rivera, Szymon Słysz, Sebastian Sobolak, Kacper Słysz, Piotr Lorenc, Damian Niemczyk (Ekoball), Hubert Tarnowski, Kamil Pilecki, Dawid Przybyło, Adrian Chamera (Głogovia), Kamil Rokita, Łukasz Stefanik, Konrad Lamparty (Igloopol), Tomasz Nalepka, Michał Worosz, Michał Bogacz, Michał Cach, Przemysław Nalepka (Izolator), Sebastian Sobolewski, Karol Ptasznik, Paweł Bartnik, Michel Cardenas (JKS), Waldemar Znamieńczyków, Kamil Mikłasz, Przemysław Kudła (Kańczuga), Dawid Król (Karpaty), Krystian Maniecki, Miłosz Buras, Oskar Mazur, Aleksander Ligęzka (Legion), Bartłomiej Fluda, Piotr Boratyn, Patryk Broda, Damian Barszczak, Hubert Bednarz, Mateusz Kowal (Orzeł), Patryk Strawa, Marcin Sobol, Kacper Benc, Maksymilian Popek, Jacek Broda (Piast), Hubert Błahuciak, Kamil Janas, Jakub Głuszko, Karol Walczyszewski, Mateusz Kowalski (Polonia), Bartosz Horajecki, Adrian Piekut, Radosław Łeń (Sokół K.), Paweł Dziedzic, Piotr Szkolnik, Bartosz Darłak, Andrzej Skowron, Kamil Miśko, Roman Ilnytskyi (Sokół K.D), Mateusz Skała, Marcin Dudek, Tomasz Walat, Bartosz Góra, Kamil Mach (Stal Ł.), Mateusz Wyjadłowski, Kacper Sadłocha, Łukasz Seweryn, Arkadiusz Zięba, Wiktor Szczepański, Paweł Sosiński, Dominik Buczek (Stal II M.), Arkadiusz Staszczak (Wiązownica), Mariusz Wiktor, Maksymilian Maik (Wisłok)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.