Klasyfikacja strzelców IV ligi podkarpackiej

Aktualna lista strzelców IV ligi, przedstawia się niezbyt optymistycznie przed najbliższym spotkaniem ligowym, gdyż prowadzi w niej Radosław Macnar z zespołu MKS Arłamów Ustrzyki Dolne, mający na koncie 14 trafień. W Orle najwięcej trafień ma Marcin Dec i Jacek Flis po 2 bramki.

Lp.PiłkarzKlubBramki
1Radosław MacnarMKS Arłamów Ustrzyki Dolne14
2Patryk ZielińskiKS Wiązownica12
3Krzysztof SzymańskiSokół Kolbuszowa Dolna9
4Hryhoriy ZankoPolonia Przemyśl7
5Patryk RógStal Łańcut6
6Adrian NowakWisłok Wiśniowa5
Maciej RurakSokół Kamień5
Kacper RopKS Wiązownica5
Krzysztof SmuszSokół Kamień5
Paweł HassJKS Jarosław5
7Grzegorz PłonkaGłogovia Głogów Małopolski4
Mateusz BuczkowskiPiast Tuczempy4
Michał MistrzykSokół Kamień4
Jakub WilkIzolator Boguchwała4
Karol WajsKarpaty Krosno4
Hubert SiepierskiBłękitni Ropczyce4
Piotr SygułaLegion Pilzno4
Marek WójciakCzarni Trześń4
Tomasz BaryczaLegion Pilzno4
8Krzysztof WeresSokół Kamień3
Tomasz PłonkaKarpaty Krosno3
Wojciech SobońCzarni Trześń3
Konrad BućStal Łańcut3
Krystian KardyśStal II Mielec3
Kamil BałaJKS Jarosław3
Jakub SzewczykLegion Pilzno3
Dawid DziedzicMKS Kańczuga3
Sebastian PawlakJKS Jarosław3
Kornel KordasKS Wiązownica3
Michał DanielIzolator Boguchwała3
Bartosz BajorekStal II Mielec3
9Jakub ChrupcałaJKS Jarosław2
Rafał NogaPiast Tuczempy2
Jacek FlisOrzeł Przeworsk2
Lucjan FrydrychKarpaty Krosno2
Rafał MichalikKS Wiązownica2
Krystian KalembaEkoball Stal Sanok2
Dawid MaziarzCzarni Trześń2
Wiktor KłosStal II Mielec2
Mateusz WanatPolonia Przemyśl2
Jakub KlocKS Wiązownica2
Klaudiusz DziedzicSokół Kolbuszowa Dolna2
Daniel OstrzywilkMKS Kańczuga2
Tomasz ReichelSokół Kamień2
Kamil KasprzykowskiIgloopol Dębica2
Kamil TyrkaIgloopol Dębica2
Mirza BasićMKS Arłamów Ustrzyki Dolne2
Grzegorz GawleKarpaty Krosno2
Michał OgrodnikBłękitni Ropczyce2
Krystian WilkIzolator Boguchwała2
Michał SzymańskiWisłok Wiśniowa2
Marek FundakowskiKarpaty Krosno2
Valerii NikitchukBłękitni Ropczyce2
Bartłomiej BuczekGłogovia Głogów Małopolski2
Kamil DuszkiewiczStal II Mielec2
Mateusz BieniekBłękitni Ropczyce2
Bartosz WaszczukBłękitni Ropczyce2
Krzysztof KasperkowiczWisłok Wiśniowa2
Hubert WiącekPiast Tuczempy2
Marcin DecOrzeł Przeworsk2
10Damian DemskiPiast Tuczempy1
Hubert BednarzOrzeł Przeworsk1
Kamil PileckiGłogovia Głogów Małopolski1
Dawid PrzybyłoGłogovia Głogów Małopolski1
Aleksander GajdekIzolator Boguchwała1
Szymon SłyszEkoball Stal Sanok1
Kamil WalaszczykMKS Arłamów Ustrzyki Dolne1
Damian BarszczakOrzeł Przeworsk1
Dawid StypaOrzeł Przeworsk1
Andrew RiveraEkoball Stal Sanok1
Jakub ZiębaWisłok Wiśniowa1
Michał CachIzolator Boguchwała1
Wiktor SzczepańskiStal II Mielec1
Dawid KrólKarpaty Krosno1
Patryk BrodaOrzeł Przeworsk1
Kamil AabSokół Kolbuszowa Dolna1
Karol WalczyszewskiPolonia Przemyśl1
Mateusz KowalskiPolonia Przemyśl1
Piotr SzkolnikSokół Kolbuszowa Dolna1
Bartosz DarłakSokół Kolbuszowa Dolna1
Marek ZiębaMKS Arłamów Ustrzyki Dolne1
Przemysław ZielińskiPiast Tuczempy1
Michał BogaczIzolator Boguchwała1
Arkadiusz StaszczakKS Wiązownica1
Edwin StruśMKS Kańczuga1
Przemysław KudłaMKS Kańczuga1
Tomasz WalatStal Łańcut1
Grzegorz JaniczakKS Wiązownica1
Mikołaj SzczurekMKS Arłamów Ustrzyki Dolne1
Filip FundaniczMKS Arłamów Ustrzyki Dolne1
Fabian WinnickiMKS Arłamów Ustrzyki Dolne1
Aleksander LigęzkaIgloopol Dębica1
Paweł BartnikJKS Jarosław1
Jakub GłuszkoPolonia Przemyśl1
Jakub KądziołkaKS Wiązownica1
Oskar MazurLegion Pilzno1
Miłosz BurasLegion Pilzno1
Hubert TarnowskiGłogovia Głogów Małopolski1
Karol PtasznikJKS Jarosław1
Eliasz PłocicaIzolator Boguchwała1
Tomasz NalepkaIzolator Boguchwała1
Michał WoroszIzolator Boguchwała1
Piotr BoratynOrzeł Przeworsk1
Seweryn KędziorLegion Pilzno1
Krystian ManieckiLegion Pilzno1
Łukasz SewerynStal II Mielec1
Konrad GucaStal II Mielec1
Arkadiusz ZiębaStal II Mielec1
Adrian PiekutSokół Kamień1
Radosław ŁeńSokół Kamień1
Maciej MikłaszMKS Kańczuga1
Bartosz HorajeckiSokół Kamień1
Sebastian SobolewskiJKS Jarosław1
Kacper SadłochaStal II Mielec1
Kamil JanasPolonia Przemyśl1
Dawid Pałys-RydzikGłogovia Głogów Małopolski1
Bartłomiej FludaOrzeł Przeworsk1
Mateusz WyjadłowskiStal II Mielec1
Oleg MoskaletsMKS Arłamów Ustrzyki Dolne1
Mateusz SkałaStal Łańcut1
Marcin DudekStal Łańcut1
Mateusz ZałuckiGłogovia Głogów Małopolski1
Krystian KazekPolonia Przemyśl1
Kamil RokitaIgloopol Dębica1
Kamil AdamiakEkoball Stal Sanok1
Marcin SobolPiast Tuczempy1
Mateusz DopartCzarni Trześń1
Waldemar ZnamieńczykówMKS Kańczuga1
Robert CieleńMKS Kańczuga1
Adrian BrzostowskiIgloopol Dębica1
Krystian SolarzPolonia Przemyśl1
Remigiusz BłahuciakPolonia Przemyśl1
Kornel KołaczSokół Kolbuszowa Dolna1
Paweł DziedzicSokół Kolbuszowa Dolna1
Mariusz WiktorWisłok Wiśniowa1

 

źródło: polskieligi.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.