Klasyfikacja strzelców IV ligi podkarpackiej

Klasyfikacja strzelców IV ligi podkarpackiej po rundzie jesiennej:

15 goli – Paweł Piątek (Korona), Damian Wolański (Legion)

14 goli – Mariusz Wiktor (Wisłok)

12 goli – Bartłomiej Buczek (Korona)

10 goli – Hubert Siepierski (Błękitni), Dawid Czyrny (Orzeł), Kacper Piotrowski (Stal II St.W), Michał Szymański (Wisłok)

9 goli – Mateusz Jędryas (Korona), Valeriy Nikitchuk (Partyzant), Jakub Kloc (Piast), Patryk Tur (Sokół N.), Wojciech Lisowski (Stal II M.)

8 goli – Krzysztof Szymański, Przemysław Pyrdek (Głogovia), Kacper Kogut (Piast)

7 goli – Sebastian Sobolak (Ekoball), Aleksander Drobot (Igloopol), Kacper Rączka (JKS), Hubert Bednarz (Orzeł), Kamil Aab (Sokół K.), Wojciech Tyczyński (Sokół N.), Przemysław Maj (Stal II M.)

6 goli – Rafał Mastaj (Czarni), Kamil Jakubowski (Ekoball), Jakub Kądziołka, Igor Tarała (Głogovia), Aleksander Gajdek (Izolator), Bartłomiej Raba (JKS), Karol Czelny (Karpaty), Łukasz Tyrawski, Damian Barszczak (Piast), Mateusz Wanat, Paweł Sedlaczek, Vladyslav Valihura (Polonia), Brian Dziedzic, Robert Świerad (Stal II St.W)

5 goli – Łukasz Urban (Czarni), Mateusz Stańczyk (Igloopol), Michał Daniel, Konrad Kowal (Izolator), Szymon Dziadosz (Karpaty), Adrian Nowak (Wisłok)

4 gole – Szymon Majcher (Błękitni), Wojciech Kiełtyka (Czarni), Kamil Adamiak (Ekoball), Dawid Pałys-Rydzik (Głogovia), Przemysław Nalepka (Igloopol), Aleks Kopcio (JKS), Marek Fundakowski (Karpaty), Maciej Maślany (Korona), Szymon Urbaniak, Oskar Ćwiczak (Lechia), Karol Twardowski, Mateusz Kantor (Resovia II), Marcin Tur, Kamil Wojtak, Jacek Stępień (Sokół N.), Jakub Wróbel (Stal II M.), Bartosz Tłuczek (Stal II St.W), Dawid Bochnak (Start)

3 gole – Michał Ogrodnik (Błękitni), Paweł Setlak (Czarni), Łukasz Tabisz (Ekoball), Marcin Dudek (Izolator), Michał Stankiewicz (JKS), Dawid Król, Samuel Asante (Karpaty), Aleksander Czółno (Lechia), Tomasz Barycza (Legion), Jakub Stodolak (Partyzant), Karol Wota, Mateusz Buczkowski (Piast), Hryhorii Zanko (Polonia), Jakub Persak (Resovia II), Michał Mazurek, Kornel Kołacz (Sokół K.), Dawid Stypa, Wojciech Soboń (Sokół N.), Łukasz Seweryn, Paweł Tomczyk (Stal II M), Waldemar Złotek (Wisłok)

2 gole – Krystian Majka, Tomasz Kot (Błękitni), Pavlo Kulish (Czarni), Konrad Kaczmarski, Krystian Kalemba (Ekoball), Adrian Chamera (Głogovia), Kamil Rokita, Tomasz Nalepka (Igloopol), Krystian Wilk, Michał Cach, Patryk Wiącek, Michał Worosz, Kacper Penar, Piotr Buda (Izolator), Paweł Bartnik, Paweł Oziębło (JKS), Karol Knap, Michał Stasz, Grzegorz Gierlasiński (Karpaty), Jakub Konefał, Sebastian Kocój, Damian Karwacki (Korona), Kamil Potwora, Miłosz Lis, Jakub Makuch (Lechia), Jacek Słota, Sebastian Dereń (Legion), Piotr Boratyn, Karol Wilk (Orzeł), Mikołaj Szczurek, Oleg Moskalets (Partyzant), Marcin Sobol (Piast), Piotr Kuźniar (Polonia), Kacper Bomba, Marek Wasiluk, Grzegorz Płatek, Marcin Kumorek (Resovia II), Bartłomiej Miazga, Mateusz Prokop, Łukasz Gorzelany (Sokół K.), Patryk Tetlak (Sokół N.), Szymon Stasik, Mateusz Załucki, Kacper Sadłocha, Aleksander Szumilas, Adam Kramarz, Damian Pawłowski, Adrian Skrzyniak (Stal II M.), Jakub Lebioda (Stal II St. W), Jakub Zięba, Bartosz Złamaniec, Krzysztof Orzech, Łukasz Stanek, Maksymilian Maik (Wisłok)

1 gol – Patryk Bęben, Bartłomiej Darłak, Łukasz Kosiba, Robert Sulisz (Błękitni), Jakub Frączek (Czarni), Damian Niemczyk, Jakub Ząbkiewicz, Damian Baran, Piotr Lorenc (Ekoball), Eryk Sarzyński, Wiesław Kozubek, Kamil Halat, Damian Bożek, Piotr Codello (Głogovia), Piotr Pyskaty, Łukasz Psioda, Łukasz Cyran (Igloopol), Michał Bogacz, Jakub Wilk, Marcin Dobrzański, Owen Edosomwan (Izolator), Adrian Brodowicz, Karol Ptasznik, Marek Soczek, Radosław Socha, Sebastian Sobolewski, Albert Krzyczkowski (JKS), Karol Wajs, Sylwester Stańko (Karpaty), Dawid Przybyło, Mateusz Wawrylak (Korona), Damian Róg, Szymon Osztraicher, Amadeusz Czółno, Jakub Lesiński, Paweł Branas, Stefan Osztreicher, Jakub Posłuszny (Lechia), Luigi Manzo, Jakub Turczyn, Oskar Mazur, Damian Pęcak (Legion), Marek Gwóźdź, Jacek Flis, Maciej Lech (Orzeł), Kamil Chmielowski, Marcin Borowczyk, Mykhailo Kavatsiuk, Michał Pelczar, Damian Szczur (Partyzant), Damian Demski, Tomasz Pasaj, Roman Bobak (Piast), Bernard Stopa, Jakub Głuszko, Mykyta Popynaka, Robert Czuryk (Polonia), Karol Cholewa, Filip Mikrut, Kacper Szymkiewicz, Dawid Rogalski, Rafał Mikulec, Gabriel Kyciński, Wojciech Rusinek, Sebastian Usarz (Resovia II), Roman Ilnytskyi, Marcin Mokrzycki (Sokół K.), Damian Juda, Szymon Łyko (Sokół N.), Jan Kozłowski, Robert Dadok, Bartosz Bajorek, Mateusz Bodzioch, Mateusz Chmielowiec, Damian Pyryt, Michael Wyparło, Łukasz Zjawiński (Stal II M.), Wojciech Bosak, Karol Dziopak, Szymon Jarosz, Michał Fidziukiewicz, Maksymilian Popek, Bartosz Sobotka, Maksymilian Malinowski, Szymon Grabarz, Wiktor Stępniowski, Maciej Wojtak, Mikołaj Burdzy (Stal II St.W), Roman Znamieńczyków, Krzysztof Ziętek, Albert Jarosz, Miłosz Czura, Dawid Tuleja, Patryk Parawa, Kacper Benc , Kamil Płasz (Start), Paweł Koczela, Radosław Stanisz, Kamil Kasperkowicz (Wisłok)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.