Klasyfikacja strzelców IV ligi podkarpackiej

Klasyfikacja strzelców IV ligi podkarpackiej po 20.kolejce:

15 goli Paweł Piątek (Korona), Damian Wolański (Legion)

13 goli – Mariusz Wiktor (Wisłok)

12 goli – Bartłomiej Buczek (Korona)

10 goli Dawid Czyrny (Orzeł), Kacper Piotrowski (Stal II St.W), Michał Szymański (Wisłok)

9 goli – Hubert Siepierski (Błękitni), Mateusz Jędryas (Korona), Valeriy Nikitchuk (Partyzant), Jakub Kloc (Piast), Patryk Tur (Sokół N.), Wojciech Lisowski (Stal II M.)

8 goli Krzysztof Szymański (Głogovia)

7 goli – Sebastian Sobolak (Ekoball), Przemysław Pyrdek (Głogovia), Kacper Rączka (JKS), Hubert Bednarz (Orzeł), Kacper Kogut (Piast), Wojciech Tyczyński (Sokół N.), Przemysław Maj (Stal II M.)

6 goli – Rafał Mastaj (Czarni), Kamil Jakubowski (Ekoball), Aleksander Drobot (Igloopol), Aleksander Gajdek (Izolator), Bartłomiej Raba (JKS), Karol Czelny (Karpaty), Łukasz Tyrawski, Damian Barszczak (Piast), Mateusz Wanat, Paweł Sedlaczek, Vladyslav Valihura (Polonia), Brian Dziedzic, Kamil Aab (Sokół K.), Robert Świerad (Stal II St.W)

5 goli – Łukasz Urban (Czarni), Jakub Kądziołka, Igor Tarała (Głogovia), Mateusz Stańczyk (Igloopol), Michał Daniel, Konrad Kowal (Izolator), Szymon Dziadosz (Karpaty)

4 gole – Szymon Majcher (Błękitni), Wojciech Kiełtyka (Czarni), Kamil Adamiak (Ekoball), Dawid Pałys-Rydzik (Głogovia), Przemysław Nalepka (Igloopol), Aleks Kopcio (JKS), Marek Fundakowski (Karpaty), Maciej Maślany (Korona), Szymon Urbaniak (Lechia), Karol Twardowski, Mateusz Kantor (Resovia II), Marcin Tur, Kamil Wojtak (Sokół N.), Jakub Wróbel (Stal II M.), Bartosz Tłuczek (Stal II St.W), Dawid Bochnak (Start), Adrian Nowak (Wisłok)

3 gole – Michał Ogrodnik (Błękitni), Paweł Setlak (Czarni), Łukasz Tabisz (Ekoball), Marcin Dudek (Izolator), Michał Stankiewicz (JKS), Dawid Król, Samuel Asante (Karpaty), Aleksander Czółno, Oskar Ćwiczak (Lechia), Tomasz Barycza (Legion), Karol Wota, Mateusz Buczkowski (Piast), Jakub Persak (Resovia II), Michał Mazurek, Kornel Kołacz (Sokół K.), Dawid Stypa, Jacek Stępień, Wojciech Soboń (Sokół N.), Łukasz Seweryn (Stal II M), Waldemar Złotek (Wisłok)

2 gole – Krystian Majka, Tomasz Kot (Błękitni), Pavlo Kulish (Czarni), Konrad Kaczmarski, Krystian Kalemba (Ekoball), Adrian Chamera (Głogovia), Kamil Rokita (Igloopol), Krystian Wilk, Michał Cach, Patryk Wiącek, Michał Worosz, Kacper Penar, Piotr Buda (Izolator), Paweł Bartnik, Paweł Oziębło (JKS), Karol Knap, Michał Stasz, Grzegorz Gierlasiński (Karpaty), Jakub Konefał, Sebastian Kocój, Damian Karwacki (Korona), Kamil Potwora, Miłosz Lis, Jakub Makuch (Lechia), Jacek Słota, Sebastian Dereń (Legion), Piotr Boratyn, Karol Wilk (Orzeł), Mikołaj Szczurek, Jakub Stodolak , Oleg Moskalets (Partyzant), Marcin Sobol (Piast), Piotr Kuźniar, Hryhorii Zanko (Polonia), Kacper Bomba, Marek Wasiluk, Grzegorz Płatek, Marcin Kumorek (Resovia II), Bartłomiej Miazga, Mateusz Prokop (Sokół K.), Patryk Tetlak (Sokół N.), Szymon Stasik, Mateusz Załucki, Kacper Sadłocha, Aleksander Szumilas, Adam Kramarz (Stal II M.), Jakub Lebioda (Stal II St. W), Jakub Zięba, Bartosz Złamaniec, Krzysztof Orzech (Wisłok)

1 gol – Patryk Bęben, Bartłomiej Darłak, Łukasz Kosiba, Robert Sulisz (Błękitni), Jakub Frączek (Czarni), Damian Niemczyk, Jakub Ząbkiewicz, Damian Baran, Piotr Lorenc (Ekoball), Eryk Sarzyński, Wiesław Kozubek, Kamil Halat, Damian Bożek, Piotr Codello (Głogovia), Piotr Pyskaty, Tomasz Nalepka, Łukasz Psioda, Łukasz Cyran (Igloopol), Michał Bogacz, Jakub Wilk, Marcin Dobrzański, Owen Edosomwan (Izolator), Adrian Brodowicz, Karol Ptasznik, Marek Soczek, Radosław Socha, Sebastian Sobolewski (JKS), Karol Wajs, Sylwester Stańko (Karpaty), Dawid Przybyło, Mateusz Wawrylak (Korona), Damian Róg, Szymon Osztraicher, Amadeusz Czółno, Jakub Lesiński, Paweł Branas, Stefan Osztreicher, Jakub Posłuszny (Lechia), Luigi Manzo, Jakub Turczyn, Oskar Mazur (Legion), Marek Gwóźdź, Jacek Flis, Maciej Lech (Orzeł), Kamil Chmielowski, Marcin Borowczyk, Mykhailo Kavatsiuk, Michał Pelczar, Damian Szczur (Partyzant), Damian Demski, Tomasz Pasaj, Roman Bobak (Piast), Bernard Stopa, Jakub Głuszko, Mykyta Popynaka, Robert Czuryk (Polonia), Karol Cholewa, Filip Mikrut, Kacper Szymkiewicz, Dawid Rogalski, Rafał Mikulec, Gabriel Kyciński, Wojciech Rusinek, Sebastian Usarz (Resovia II), Roman Ilnytskyi (Sokół K.), Damian Juda, Szymon Łyko (Sokół N.), Jan Kozłowski, Robert Dadok, Bartosz Bajorek, Mateusz Bodzioch, Mateusz Chmielowiec, Adrian Skrzyniak, Damian Pyryt, Michael Wyparło, Łukasz Zjawiński, Damian Pawłowski (Stal II M.), Wojciech Bosak, Karol Dziopak, Szymon Jarosz, Michał Fidziukiewicz, Maksymilian Popek, Bartosz Sobotka, Maksymilian Malinowski, Szymon Grabarz, Wiktor Stępniowski, Maciej Wojtak, Mikołaj Burdzy (Stal II St.W), Roman Znamieńczyków, Krzysztof Ziętek, Albert Jarosz, Miłosz Czura, Dawid Tuleja, Patryk Parawa, Kacper Benc , Kamil Płasz (Start), Paweł Koczela, Maksymilian Maik, Radosław Stanisz (Wisłok)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.