Klasyfikacja strzelców IV ligi piłki nożnej

Klasyfikacja strzelców IV ligi piłki nożnej. Nasi Orłowcy zajmują dość odległe miejsca.

Lp.PiłkarzKlubBramki
1Radosław MacnarArłamów Ustrzyki Dolne15
2Patryk ZielińskiKS Wiązownica13
3Patryk RógStal Łańcut9
4Krzysztof SzymańskiSokół Kolbuszowa Dolna9
5Grzegorz PłonkaGłogovia Głogów8
6Hubert SiepierskiBłękitni Ropczyce7
7Paweł HassJKS Jarosław7
8Hryhoriy ZankoPolonia Przemyśl7
9Adrian NowakWisłok Wiśniowa6
10Kacper RopKS Wiązownica6
11Tomasz BaryczaLegion Pilzno6
12Krzysztof SmuszSokół Kamień6
13Maciej RurakSokół Kamień6
14Sebastian PawlakJKS Jarosław5
15Jakub WilkIzolator Boguchwała5
16Karol WajsKarpaty Krosno5
17Konrad BućStal Łańcut4
18Wiktor MajewskiKarpaty Krosno4
19Kornel KordasKS Wiązownica4
20Rafał NogaPiast Tuczempy4
21Krystian KardyśStal II Mielec4
22Mateusz BuczkowskiPiast Tuczempy4
23Michał MistrzykSokół Kamień4
24Piotr SygułaLegion Pilzno4
25Marek WójciakCzarni Trześń4
26Valerii NikitchukBłękitni Ropczyce3
27Adrian BrzostowskiIgloopol Dębica3
28Krzysztof KasperkowiczWisłok Wiśniowa3
29Dawid Pałys-RydzikGłogovia Głogów3
30Krystian KalembaEkoball Stal Sanok3
31Grzegorz GawleKarpaty Krosno3
32Michał SzymańskiWisłok Wiśniowa3
33Aleksander GajdekIzolator Boguchwała3
34Daniel OstrzywilkMKS Kańczuga3
35Edwin StruśMKS Kańczuga3
36Wiktor KłosStal II Mielec3
37Krzysztof WeresSokół Kamień3
38Tomasz PłonkaKarpaty Krosno3
39Wojciech SobońCzarni Trześń3
40Kamil BałaJKS Jarosław3
41Jakub SzewczykLegion Pilzno3
42Dawid DziedzicMKS Kańczuga3
43Michał DanielIzolator Boguchwała3
44Bartosz BajorekStal II Mielec3
45Krystian KazekPolonia Przemyśl2
46Eliasz PłocicaIzolator Boguchwała2
47Damian DemskiPiast Tuczempy2
48Oskar MazurLegion Pilzno2
49Kamil AdamiakEkoball Stal Sanok2
50Szymon SłyszEkoball Stal Sanok2
51Jakub ZiębaWisłok Wiśniowa2
52Dawid BieniaszStal Łańcut2
53Dawid StypaOrzeł Przeworsk2
54Oleg MoskaletsArłamów Ustrzyki Dolne2
55Mateusz ZałuckiGłogovia Głogów2
56Jakub KądziołkaKS Wiązownica2
57Kamil WalaszczykArłamów Ustrzyki Dolne2
58Jakub ChrupcałaJKS Jarosław2
59Jacek FlisOrzeł Przeworsk2
60Lucjan FrydrychKarpaty Krosno2
61Rafał MichalikKS Wiązownica2
62Dawid MaziarzCzarni Trześń2
63Mateusz WanatPolonia Przemyśl2
64Jakub KlocKS Wiązownica2
65Klaudiusz DziedzicSokół Kolbuszowa Dolna2
66Tomasz ReichelSokół Kamień2
67Kamil KasprzykowskiIgloopol Dębica2
68Kamil TyrkaIgloopol Dębica2
69Mirza BasićArłamów Ustrzyki Dolne2
70Michał OgrodnikBłękitni Ropczyce2
71Krystian WilkIzolator Boguchwała2
72Marek FundakowskiKarpaty Krosno2
73Bartłomiej BuczekGłogovia Głogów Małopolski2
74Kamil DuszkiewiczStal II Mielec2
75Mateusz BieniekBłękitni Ropczyce2
76Bartosz WaszczukBłękitni Ropczyce2
77Hubert WiącekPiast Tuczempy2
78Marcin DecOrzeł Przeworsk2
79Bartłomiej DarłakBłękitni Ropczyce1
80Damian CyranIgloopol Dębica1
81Konrad LampartyIgloopol Dębica1
82Piotr LorencEkoball Stal Sanok1
83Paweł SosińskiStal II Mielec1
84Przemysław PyrdekGłogovia Głogów1
85Aleksander SzumilasStal II Mielec1
86Sebastian SobolakEkoball Stal Sanok1
87Bartosz GóraStal Łańcut1
88Kamil MachStal Łańcut1
89Andrzej SkowronSokół Kolbuszowa Dolna1
90Maksymilian PopekPiast Tuczempy1
91Jacek BrodaPiast Tuczempy1
92Adrian ChameraGłogovia Głogów1
93Przemysław NalepkaIzolator Boguchwała1
94Mateusz KasprzykIzolator Boguchwała1
95Kacper BencPiast Tuczempy1
96Łukasz StefanikIgloopol Dębica1
97Arkadiusz GilGłogovia Głogów1
98Hubert BednarzOrzeł Przeworsk1
99Kamil PileckiGłogovia Głogów1
100Dawid PrzybyłoGłogovia Głogów1
101Damian BarszczakOrzeł Przeworsk1
102Andrew RiveraEkoball Stal Sanok1
103Michał CachIzolator Boguchwała1
104Wiktor SzczepańskiStal II Mielec1
105Dawid KrólKarpaty Krosno1
106Patryk BrodaOrzeł Przeworsk1
107Kamil AabSokół Kolbuszowa Dolna1
108Karol WalczyszewskiPolonia Przemyśl1
109Mateusz KowalskiPolonia Przemyśl1
110Piotr SzkolnikSokół Kolbuszowa Dolna1
111Bartosz DarłakSokół Kolbuszowa Dolna1
112Marek ZiębaArłamów Ustrzyki Dolne1
113Przemysław ZielińskiPiast Tuczempy1
114Michał BogaczIzolator Boguchwała1
115Arkadiusz StaszczakKS Wiązownica1
116Przemysław KudłaMKS Kańczuga1
117Tomasz WalatStal Łańcut1
118Grzegorz JaniczakKS Wiązownica1
119Mikołaj SzczurekArłamów Ustrzyki Dolne1
120Filip FundaniczArłamów Ustrzyki Dolne1
121Fabian WinnickiArłamów Ustrzyki Dolne1
122Aleksander LigęzkaIgloopol Dębica1
123Paweł BartnikJKS Jarosław1
124Jakub GłuszkoPolonia Przemyśl1
125Miłosz BurasLegion Pilzno1
126Hubert TarnowskiGłogovia Głogów1
127Karol PtasznikJKS Jarosław1
128Tomasz NalepkaIzolator Boguchwała1
129Michał WoroszIzolator Boguchwała1
130Piotr BoratynOrzeł Przeworsk1
131Seweryn KędziorLegion Pilzno1
132Krystian ManieckiLegion Pilzno1
133Łukasz SewerynStal II Mielec1
134Konrad GucaStal II Mielec1
135Arkadiusz ZiębaStal II Mielec1
136Adrian PiekutSokół Kamień1
137Radosław ŁeńSokół Kamień1
138Maciej MikłaszMKS Kańczuga1
139Bartosz HorajeckiSokół Kamień1
140Sebastian SobolewskiJKS Jarosław1
141Kacper SadłochaStal II Mielec1
142Kamil JanasPolonia Przemyśl1
143Bartłomiej FludaOrzeł Przeworsk1
144Mateusz WyjadłowskiStal II Mielec1
145Mateusz SkałaStal Łańcut1
146Marcin DudekStal Łańcut1
147Kamil RokitaIgloopol Dębica1
148Marcin SobolPiast Tuczempy1
149Mateusz DopartCzarni Trześń1
150Waldemar ZnamieńczykówMKS Kańczuga1
151Robert CieleńMKS Kańczuga1
152Krystian SolarzPolonia Przemyśl1
153Remigiusz BłahuciakPolonia Przemyśl1
154Kornel KołaczSokół Kolbuszowa Dolna1
155Paweł DziedzicSokół Kolbuszowa Dolna1
156Mariusz WiktorWisłok Wiśniowa1

Bramki samobójcze

Lp.PiłkarzKlubBramki
1Michał BogaczIzolator Boguchwała1
2Bartłomiej MakowskiStal Łańcut1
3Kamil KmiotekBłękitni Ropczyce1
4Kacper ŁebekCzarni Trześń1
5Przemysław KucaStal Łańcut1
6Hubert BłahuciakPolonia Przemyśl1

źródło: polskieligi.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.