Kibice Orła Przeworsk pomagają dzieciom

Finał akcji Biało-Czerwony Mikołaj dla Domu Dziecka w Przeworsku.
Na początku chcemy złożyć Wielkie podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do powodzenia tego fantastycznego dzieła. Zebraliśmy dokładnie 3900 zł, które w całości w postaci darów rzeczowych zostały przekazane naszym wychowankom. Zakup wszystkich rzeczy materialnych został uzgodniony z Kierownictwem Domu Dziecka, aby jak najlepiej to co wspólnie uczyniliśmy, służyło naszym wychowankom. Potrzeb nie brakuje, to co daliśmy dzięki wam jest kroplą w morzu potrzeb, ale każda kropla drąży skałę. Więc nie zatrzymujemy się i będziemy kontynuować dalej naszą pomoc.
Atrakcją dla wychowanków była też przyniesiona przez jednego kibica żywa małpka, która sprawiła dużo radości dzieciom oraz cieszyła się sporym zainteresowaniem.
Zakupiliśmy masę artykułów w postaci: zeszytów, długopisów, ołówków, kredek, farb, papierów kolorowych oraz rysunkowych, różnego rodzaju kolorowanki, kleje, nożyczki, komplety przyrządów matematycznych, plasteliny, skarpetki, pasty do zębów no i trochę słodkości. Głównym zakupem była suszarka kondensacyjna oraz urządzenie wielofunkcyjne [drukarka/skaner/kopiarka]. Każdy z wychowanków oraz opiekunów dostał też pamiątkowe smycze.
Dziękujemy: Emigracja EOP1945, Bar Apteka, MKS Orzeł Przeworsk, jaroslaw.pilkalokalna.pl oraz wszystkim pozostałym kibicom Biało-Czerwonej Dumy Przeworska.
Chociaż mało nas tu jest, to zrobiliśmy Wielką Sprawę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *