Jesień 2018 – raport wypożyczonych – Orzeł Przeworsk

Dwóch młodzieżowców MKS ORZEŁ PRZEWORSKEdwin Struś wyróżniony nagroda „Najlepszego młodzieżowca sezonu 2017/18”

i Marcin Piątek

 

wyróżniony nagroda „Odkrycie sezonu 2017/18” zostali wypożyczeni do V ligowej drużyny MKS Kańczuga. 

Zarząd klubu sprowadził 10 nowych zawodników w nowym sezonie IV ligi Podkarpackiej i wraz z nowym trenerem nie znaleźli miejsca w drużynie dla młodych, ambitnych zawodników Przeworskiego Orła, którzy potrzebowali gry i teraz ogrywają się u boku „starego” trenera Arkadiusza Kiszki( trener MKS Kańczuga od 4 kolejki).

Marcin (19 lat) trafił do zespołu z Kańczugi podczas 3 kolejki V ligi i wystąpił w podstawowej jedenastce w 11 spotkaniach ligowych strzelają 3 bramki i notując 3 asysty, trafiając dodatkowo do bramki w Pucharze Polski.

Edi” (20lat)dołączył do MKS Kańczuga podczas 5 kolejki i zagrał w każdym meczu w podstawowej jedenastce strzelając jedna bramkę i notując 5 asyst. 

Edwin zagrał również w II rundzie Pucharu Polski przeciwko San Hurko/Hurczko strzelając dwie bramki. 

Młodym, zdolnym piłkarzom MKS Orzeł Przeworsk życzymy kolejnych udanych występów na wiosnę u boku trenera Kiszki i życzymy szybkiego powrotu do drużyny Przeworskiego Orła. 

One thought on “Jesień 2018 – raport wypożyczonych – Orzeł Przeworsk

  • 2018-12-16 o 21:50
    Permalink

    Poważny błąd oddając takich zawodników. Z drugiej strony wiem, że to niepopularne co napisze, ale taka Kańczuga, Grzeska czy Gniewczynia powinny być klubami satelickim Orła i tam powinno się współpracować wypożyczać, pozyskiwać zdolnych juniorów, ogrywać i sprzedawać do wyzszych jeszcze lig z korzyścią dla klubów, bo zawsze można zawsze zapisać procent po połowie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *