Harmonogram przygotowań i terminarz rundy wiosennej 2021

Orłowcy, którzy będą rywalizować o utrzymanie w grupie spadkowej IV ligi, znają wstępny plan na rundę wiosenną 2021 roku zaczynając od przygotowań 8 stycznia, a kończąc zmagania ligowe 20 czerwca 2021. Drużyny w grupie spadkowej, rozegrają rewanże na boiskach ekip, które jesienią grały w gościach. Spada 6 drużyn + dodatkowe spadki w zależności od podkarpackich drużyn w III lidze.

Plan przygotowań:
Rozpoczęcie przygotowań: 8.01.2021 r.

Mecze kontrolne:
23.01. KS Wiązownica
30.01. Głogovia Głogów Młp.
06.02. JKS Jarosław
13.02. Polonia Przemyśl
20.02. Piast Tuczempy
27.02. Izolator Boguchwała
06.03. MKS Radymno
13.03. MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
20.03. Wisłok Wiśniowa

Terminarz:
1. kolejka – 27/28.03
Resovia II – Stal II Mielec
Start Pruchnik – Polonia Przemyśl
Lechia Sędziszów Małopolski – Legion Pilzno
Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Stalowa Wola
Ekoball Stal Sanok – Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Czarni 1910 Jasło – Sokół Nisko
Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce

2. kolejka – 3.04
Orzeł Przeworsk – Resovia II
Błękitni Ropczyce – Czarni 1910 Jasło
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska – Sokół Nisko
Stal II Stalowa Wola – Ekoball Stal Sanok
Lechia Sędziszów Małopolski – Sokół Kolbuszowa Dolna
Legion Pilzno – Start Pruchnik
Polonia Przemyśl – Stal II Mielec

3. kolejka – 10/11.04
Resovia II – Polonia Przemyśl
Stal II Mielec – Legion Pilzno
Sokół Kolbuszowa Dolna – Start Pruchnik
Lechia Sędziszów Małopolski – Ekoball Stal Sanok
Sokół Nisko – Stal II Stalowa Wola
Błękitni Ropczyce – Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Orzeł Przeworsk- Czarni 1910 Jasło

4. kolejka – 17/18.04
Czarni 1910 Jasło – Resovia II
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska – Orzeł Przeworsk
Stal II Stalowa Wola – Błękitni Ropczyce
Sokół Nisko – Lechia Sędziszów Małopolski
Ekoball Stal Sanok – Start Pruchnik
Stal II Mielec – Sokół Kolbuszowa Dolna
Polonia Przemyśl – Legion Pilzno

5. kolejka – 24/25.04
Legion Pilzno – Resovia II
Sokół Kolbuszowa Dolna – Polonia Przemyśl
Stal II Mielec – Ekoball Stal Sanok
Start Pruchnik – Sokół Nisko
Lechia Sędziszów Małopolski – Błękitni Ropczyce
Orzeł Przeworsk – Stal II Stalowa Wola
Czarni 1910 Jasło – Partyzant MAL-BUD1 Targowiska

6. kolejka – 1/2.05
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska – Resovia II
Czarni 1910 Jasło – Stal II Stalowa Wola
Lechia Sędziszów Małopolski – Orzeł Przeworsk
Błękitni Ropczyce – Start Pruchnik
Sokół Nisko – Stal II Mielec
Polonia Przemyśl – Ekoball Stal Sanok
Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna

7. kolejka – 8/9.05
Sokół Kolbuszowa Dolna – Resovia II
Ekoball Stal Sanok – Legion Pilzno
Sokół Nisko – Polonia Przemyśl
Stal II Mielec – Błękitni Ropczyce
Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk
Lechia Sędziszów Małopolski – Czarni 1910 Jasło
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska – Stal II Stalowa Wola

8. kolejka – 15/16.05
Resovia II – Stal II Stalowa Wola
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska – Lechia Sędziszów Małopolski
Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik
Stal II Mielec – Orzeł Przeworsk
Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl
Legion Pilzno – Sokół Nisko
Ekoball Stal Sanok – Sokół Kolbuszowa Dolna

9. kolejka – 22/23.05
Resovia II – Ekoball Stal Sanok
Sokół Kolbuszowa Dolna – Sokół Nisko
Legion Pilzno – Błękitni Ropczyce
Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl
Stal II Mielec – Czarni 1910 Jasło
Start Pruchnik – Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Stal II Stalowa Wola – Lechia Sędziszów Małopolski

10. kolejka – 29/30.05
Resovia II – Lechia Sędziszów Małopolski
Start Pruchnik – Stal II Stalowa Wola
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska – Stal II Mielec
Czarni 1910 Jasło – Polonia Przemyśl
Orzeł Przeworsk – Legion Pilzno
Błękitni Ropczyce – Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Nisko – Ekoball Stal Sanok

11. kolejka – 5/6.06
Sokół Nisko – Resovia II
Ekoball Stal Sanok – Błękitni Ropczyce
Sokół Kolbuszowa Dolna – Orzeł Przeworsk
Legion Pilzno – Czarni 1910 Jasło
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska – Polonia Przemyśl
Stal II Stalowa Wola – Stal II Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski – Start Pruchnik

12. kolejka – 13.06-2021
Start Pruchnik – Resovia II
Stal II Mielec – Lechia Sędziszów Małopolski
Polonia Przemyśl – Stal II Stalowa Wola
Legion Pilzno – Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Czarni 1910 Jasło – Sokół Kolbuszowa Dolna
Ekoball Stal Sanok – Orzeł Przeworsk
Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko

13. kolejka – 20.06
Błękitni Ropczyce – Resovia II
Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko
Ekoball Stal Sanok – Czarni 1910 Jasło
Sokół Kolbuszowa Dolna – Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Stal II Stalowa Wola – Legion Pilzno
Polonia Przemyśl – Lechia Sędziszów Małopolski
Start Pruchnik – Stal II Mielec

źródło: orzelprzeworsk.futbolowo.pl / podkarpacielive.pl / własne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.