Grupy młodzieżowe 3-6 września

Juniorzy starsi: >> tabela

2.kolejka:
3 września (sobota) godz. 11:00 (Stadion W Przeworsku)
Orzeł Przeworsk – Brzozovia Brzozów 5:1 (Mikołaj Krupiński 6′, Paweł Mirek 8′, Tobiasz Pieczek 13′, Eryk Bartnik 34′, Filip Krupa 57′)

Orzeł: Mateusz Łuczyk (75’Szymon Wilk) – Antoni Pelc, Filip Krupa (65′ Karol Kopczyński), Karol Pustka (75’Szymon Korzeniowski), Eryk Bartnik (60’Jakub Kuźma), Mikołaj Krupiński, Szymon Kiełbicki, Tobiasz Pieczek, Cezary Kluz (60′ Hubert Lasek), Szymon Szpytma (65′ Kacper Kaczmarzyk), Paweł Mirek (75′ Karol Balawender)

Juniorzy młodsi: >> tabela

4.kolejka:
3 września (sobota) godz 13:30 (Stadion W Przeworsku)
Orzeł Przeworsk – Brzozovia Brzozów 5:0 (Dominik Starzyk, Karol Ochyra, Karol Kuryło, Bartosz Owsiak, Mikołaj Wrona)

Orzeł: Filip Maga (70′ Bartłomiej Konieczny) – Stanisław Markowski (55′ Maksymilian Kopczyński), Bartosz Derewecki, Karol Mazur, Patryk Oleksiewicz (70′ Bartosz Cichy), Mikołaj Wrona, Dominik Starzyk, Patryk Wnuk (55′ Marcel Nykiel), Karol Ochyra, Karol Kuryło (55′ Kacper Krupa), Bartosz Owsiak (70′ Filip Gołębiowski)

5.kolejka:
6 września (wtorek) godz.16:30
Orzeł  Przeworsk – Wisłok Strzyzów  4:2 (Bartosz Owsiak 5′, Bartosz Derewecki 38′, Tomasz Brud 68′, Dominik Starzyk 86′)

Orzeł: Filip Maga – Stanisław Markowski (46′ Maksymilian Kopczyński), Bartosz Derewecki. Karol Mazur, Patryk Oleksiewicz, Mikołaj Wrona, Dominik Starzyk, Patryk Wnuk (55′ Marcel Nykiel), Tomasz Brud, Karol Kuryło (60′ Kacper Krupa), Bartosz Owsiak (75′ Filip Gołębiowski)

 

Trampkarze starsi: >> tabela

1.kolejka:
5 września (poniedziałek) godz. 17:00
KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 1:11 (Jakub Jankowski 25′, 35′ 59′, Tymon Kukla 7′, 27′, Przemyslaw Biały 31′, 50′, Michał Przewrocki 62′, 75′, Szymon Lasek 37′, Dominik Starzyk 14′)

Orzeł: Bartłomiej Konieczny – Dawid Ryfa, Łukasz Superson, Miłosz Drzystek, Tomasz Biały, Filip Ryfa, Dominik Starzyk, Tymon Kukla, Przemysław Biały, Szymon Lasek, Jakub Jankowski  oraz Michał Przewrocki, Bartosz Knytel, Szymon Leja, Jakub Sopel, Michał Starzyk.

 

Strzelcy:

Juniorzy starsi:

2 gole – Szymon Szpytma, Tobiasz Pieczek, Filip Krupa
1 gol – Szymon Kiełbicki, Mikołaj Krupiński, Paweł Mirek, Eryk Bartnik

Juniorzy młodsi:

3 gole –  Karol Ochyra, Dominik Starzyk
2 gole
–  Bartosz Owsiak, Tomasz Brud
1 gol – Filip Gołębiowski, Karol Kuryło, Mikołaj Wrona, Bartosz Derewecki

Trampkarze starsi:

3 gole – Jakub Jankowski
2 gole – Tymon Kukla, Przemysław Biały, Michał Przewrocki
1 gol – Szymon Lasek, Dominik Starzyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.