Grupa EOP1945 ufundowała nagrody w Lidze Typerów

Sezon 2022/23 zbliża się wielkimi krokami, zatem rusza nasza zabawa w Lidze Typerów. I w tym miejscu Grupa EOP1945 znów stanęła na wysokości zadania, dzięki której Typerzy mają do zdobycia, aż 2 książki – oczywiście tematyką związane z piłką nożną. Strona orzelprzeworsk.com również dorzuca się do nagród, przekazując smycz.

  1. Hooligans: historia angielskiej armii chuliganów. „Angielska choroba” od środka – wspomnienia angielskich kibiców z podróży za reprezentacją Trzech Lwów, w tym dość obszerne relacje z meczów w Polsce. Niezwykle barwne opowiadania kibiców, którzy – mniej lub bardziej świadomie – wzbudzali strach na całym świecie.
    orzeł przeworsk eop

  2. Zapiski z Królestwa. 50 niesamowitych opowieści o angielskim futbolu. Jednym tchem potrafisz wymienić najważniejszych piłkarzy Premier League? Jesteś zdania, że futbol angielski jest najlepszym na świecie? Jeśli tak sądzisz, to książka pod tytułem „Zapiski z Królestwa. 50 niesamowitych opowieści o angielskim futbolu” napisana przez dziennikarza i komentatora sportowego Przemysława Rudzkiego będzie dla Ciebie niezwykłe interesującą lekturą!orzeł przeworsk eop

  3. Smycz wydana z okazji 75-lecia MKS Orzeł Przeworsk –  wydana przez orzelprzeworsk.com

 

GRUPA EOP1945 – dzięki wielkie za kolejną cenną literaturę!!!

 

 

Liga Typerów – 1 kolejka [12/14 sierpnia] (orzelprzeworsk.com)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *