Futsal Team Przeworsk U19 – eliminacje MMP w Brzesku

“Nie tak miało być”

W sobotę 04.02.2023 w Brzesku odbył się trzeci- ostatni etap eliminacji MMP U-19 w futsalu. Niestety nie udało się utrzymać formy z turnieju w Muninie [pisaliśmy o tym tutaj] i marzenia o awansie do finałów MMP trzeba odwlec do przyszłego roku.

“Na pewno potrafimy więcej, na pewno nie zabrakło nam ambicji. Niestety turniej nam nie wyszedł i musieliśmy się pożegnać z finałami na ostatnim etapie eliminacji. Dziękuję kolegom drużyny za zaangażowanie, za walkę, przygodę, a przede wszystkim za “atmosferę” w drużynie, o którą sami zadbaliśmy (z pomocą paru dorosłych ;)) To był mój ostatni turniej w U-19, powodzenia chłopaki w przyszłym sezonie! – powiedział Filip Krupa kapitan drużyny.

Wychowankowie naszego Orła Przeworsk reprezentujący FT Przeworsk: Mateusz Łuczyk Filip Krupa Tobiasz Pieczek Szymon Kiełbicki Paweł Mirek Karol Kopczyński Antoni Pelc Mikołaj Krupiński Szymon Szpytma.

Młodzi piłkarze, w tym miejscu chcą podziękować Burmistrzowi Miasta Przeworska za finasowe wsparcie organizacji i wyjazdu na turniej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *