Buskowianka – SPR Orzeł Przeworsk 32:32 k3:2

Przegrana po karnych w meczu, który był jeszcze nadzieją na przedłużenie szans na awans piłkarzy ręcznych Orła Przeworsk do grupy mistrzowskiej. Po pierwszej połowie nikt chyba nie przypuszczał, że będzie w tym meczu jeszcze tyle emocji, które niestety zakończą się dla nas nie zbyt dobrze. Znów druga połowa była nasza bolączką, w 56 minucie prowadziliśmy 29:26, a mogliśmy ten mecz jeszcze przegrać, ale w ostatniej minucie doprowadziliśmy do wyrównania. W rzutach karnych więcej szczęścia mieli gospodarze i oni zgarnęli bonusowy punkt, a nam przypadł jeden. Najlepszym zawodnikiem w naszym zespole  był “szalejący” Damian Kuras zdobywca 13 bramek.

Buskowianka – SPR Orzeł Przeworsk 32:32 [10:15] k3:2

Bramki: Kośla 1, Kuras 13, Krzych 5, Gancarz 7, Kornafel 2, Świerk 2, Kotowicz 2.