Akademicy wzięli rewanż: AGH Kraków – Orzeł Przeworsk 27:23

Mecz na szczycie przyniósł nam pierwszą porażkę w sezonie w wyniku, której krakowianie wzięli rewanż za porażkę w Przeworsku 28:25. Pierwsza faza meczu w Krakowie była po naszej myśli, jednak z biegiem upływających minut, nasza gra była rwana, brakowało skuteczności i gospodarze zaczęli budować przewagę bramkową. Panowie głowa do góry. WALCZYĆ! TRENOWAĆ!

spr

Pozostałe mecze:
Politechnika – Unia II 24:30
Ustroń – Busko 17:24
Vive II – Górnik 36:23
Jedynka – SMS III 21:33
Wybicki – Stal II przełożony.
Pauza MOSiR.

Tabela
13

Klasyfikacja strzelców – w pierwszej 10 aktualnie znajduje się dwóch naszych piłkarzy:
spr

Oddzielne brawa należą się naszym kibicom.

spr

spr


Echa meczu – nasza drużyna miała duże pretensje do prowadzenia meczu przez sędziów:

Gratuluję drużynie AZS AGH II i trenerowi Karwowskiemu wygranego meczu. Udowodniliście dzisiaj na parkiecie że jesteście lepsza drużyna. Jednocześnie chce zwrócić uwagę na tragiczny poziom sędziowania. Po dzisiejszych obserwacjach bardzo proszę aby decydenci z ZPRP pomijali parę sędziów, którzy dzisiaj sędziowali nasz mecz w obsadzie męczy SPR Orzeł Przeworsk. Uzasadniając taka decyzje kieruję się zasada ze zapłata należy się za dobrze wykonana pracę.
Nasz mecz miał charakter meczu na szczycie II ligi i obsadzenie go para sędziów na poziomie np. (Kierczak Wrona) nie budziła by kontrowersji. Oczywiście nie usprawiedliwiam porażki swojego zespołu w związku z praca sędziów, ale bardzo proszę aby organizator rozgrywek zapewnił w takim meczu adekwatnych i profesjonalnych rozjemców. Dla potwierdzenia moich słów polecam władza ZPRP zapoznanie się z zapisem elektronicznym dzisiejszego meczu. Jeszcze raz zwracam się z prośbą aby para sędziowską która dzisiaj sędziowała mecz AZS AGH II – SPR ORZEL Przeworsk nie była wyznaczana do sędziowania męczy z udziałem zespołu w Przeworska. Może to bardzo przykra i miażdżąca opinia. ale do puki jest taka relacja że klub płaci za pracę arbitrów to chciałbym mieć wpływ za co płacę. Chodzi mi oczywiście o jakość. Myślę że panowie sędziowie też będą się czuć komfortowo jak nie będą sędziować tam gdzie ich nie chcą. Taka sytuacja prowadzi do prostego wniosku skierowanego do organizatora rozgrywek aby poważnie potraktował poziom sędziowania na wszystkich szczeblach rozgrywkowych. Jeszcze raz gratuluję AZS AGH II zwycięstwa i życzę trenerowi Karwowskiemu sukcesów, ale musiałem się odnieść do fatalnej pracy sędziów w dzisiejszym meczu Paweł Pilek

 

źródło: zprp.pl / nowiny24.pl / SPR Orzeł Przeworsk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *