Adrian Przewrocki bramkarzem rundy jesiennej!

Adrian Przewrocki został wybrany przez kibiców najlepszym bramkarzem rundy jesiennej sezonu 2018/19 pokonując doświadczonego kolegę z drużyny – Roberta Kurosza.

W ankiecie wzięło udział 159 osób, które głosowały w okresie od 6 do 11 grudnia na fanpagu naszej strony. 111 osób głosowało na Adriana, natomiast 48 osoby na Roberta.

Miejmy nadzieję, że wyniki przeprowadzonej sondy podsycą rywalizację obu bramkarzy i zwiększy ich zaangażowanie w walce o miejsce w bramce.

Najlepszy bramkarz Orła rundy jesiennej sezonu 2018/2019 – Adrian Przewrocki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Utalentowany 19 latek z Przeworska karierę bramkarską rozpoczynał na przełomie roku 2008/09 w Szkółce Piłkarskiej „Orzełek” w Przeworsku.

Przez kolejnych kilka lat pod opieka trenera Waldemara Majby, ambitny już wtedy Adrian wraz z drużyna Orzełka zajęli bardzo dobre 3 miejsce w Podkarpackiej Lidze Młodzika Starszego.

Treningi bramkarskie odbywał pod bacznym okiem trenera Łukasza Jankowskiego, który był ostatnim wychowankiem z Przeworska, któremu udało się zrobić karierę bramkarska.

W latach 2013-2016 popularny wśród kolegów „Adek” występował w drużynie młodzieżowej Orła, która rozgrywała swoje spotkania w Podkarpackiej Lidze Juniorów.

W 2016 Adrian trafił do Stali Rzeszów gdzie występował w Makroregionalnej Lidze Juniorów i Centralnej Lidze Juniorów. Jest to najwyższa liga juniorów w Polsce.

Jesienią tego roku „Adek” powrócił na „stare śmieci”. Zadebiutował w drużynie seniorów Orła w meczu Pucharu Polski. Rozegrał również pięć ligowych spotkaniach, w których drużyna Orła zanotowała 2 zwycięstwa, 2 porażki oraz 1 remis.

W dwóch meczach ligowych udaje mu się zachować czyste konto. Na uznanie zasługuje jego postawa w zremisowanym 0:0 meczu w Jarosławiu, gdzie Adrian został zawodnikiem meczu.

Młodemu bramkarzowi MKS ORZEŁ PRZEWORSK serdecznie gratulujemy i miejmy nadzieje, że jego kariera potoczy się przynajmniej tak dobrze jak kariera Jerzego Dudka.

 

Przypominamy, że na naszym fanpagu prowadzona jest obecnie ankieta na najlepszego obrońce naszej drużyny w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 – Zagłosuj!.

Wśrod osób, które zagłosują rozlosujemy replikę szalika “Ultras Orzeł”. Losowanie odbędzie się po zakończeniu cyklu ankiet. Wzięcie udziału w każdej ankiecie zwiększa prawdopodobieństwo zwycięstwa (4 ankiety = 4 losy).
Sponsorem nagrody jest grupa Emigracja OP1945.

szalik Ultras Orzeł

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *