9 kolejka typera, 17-18.09.2016 r.

 

 

 

Typer – 9 kolejka
Typujemy w komentarzach, obstawiamy bez podpórek.

Stal Gorzyce – Błękitni Ropczyce
Sokół Sieniawa – Stal Nowa Dęba
LKS Pisarowce – Czarni 1910 Jasło
Rzemieślnik Pilzno – Wisłok Wiśniowa
Polonia Przemyśl – Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Nisko – KS Wiązownica
Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy
Start Pruchnik – Głogovia Głogów Małopolski
Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała

15 myśli na temat “9 kolejka typera, 17-18.09.2016 r.

  • 2016-09-14 o 17:52
    Permalink

    Stal Gorzyce – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Sieniawa – Stal Nowa Dęba 1
    LKS Pisarowce – Czarni 1910 Jasło x
    Rzemieślnik Pilzno – Wisłok Wiśniowa 1
    Polonia Przemyśl – Wólczanka Wólka Pełkińska x
    Sokół Nisko – KS Wiązownica 1
    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 1
    Start Pruchnik – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała x

    Odpowiedz
  • 2016-09-14 o 18:41
    Permalink

    Stal Gorzyce – Błękitni Ropczyce X
    Sokół Sieniawa – Stal Nowa Dęba 1
    LKS Pisarowce – Czarni 1910 Jasło 1
    Rzemieślnik Pilzno – Wisłok Wiśniowa 1
    Polonia Przemyśl – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Sokół Nisko – KS Wiązownica 1
    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 1
    Start Pruchnik – Głogovia Głogów Małopolski X
    Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała 2

    Odpowiedz
  • 2016-09-14 o 18:44
    Permalink

    Stal Gorzyce – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Sieniawa – Stal Nowa Dęba 1
    LKS Pisarowce – Czarni 1910 Jasło 1
    Rzemieślnik Pilzno – Wisłok Wiśniowa 1
    Polonia Przemyśl – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Sokół Nisko – KS Wiązownica 1
    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 2
    Start Pruchnik – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała 1

    Odpowiedz
  • 2016-09-15 o 08:31
    Permalink

    Stal Gorzyce – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Sieniawa – Stal Nowa Dęba 1
    LKS Pisarowce – Czarni 1910 Jasło X
    Rzemieślnik Pilzno – Wisłok Wiśniowa 1
    Polonia Przemyśl – Wólczanka Wólka Pełkińska X
    Sokół Nisko – KS Wiązownica 1
    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy X
    Start Pruchnik – Głogovia Głogów Małopolski X
    Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała 2

    Odpowiedz
  • 2016-09-15 o 09:08
    Permalink

    Stal Gorzyce – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Sieniawa – Stal Nowa Dęba 1
    LKS Pisarowce – Czarni 1910 Jasło X
    Rzemieślnik Pilzno – Wisłok Wiśniowa 1
    Polonia Przemyśl – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Sokół Nisko – KS Wiązownica 1
    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy X
    Start Pruchnik – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała X

    Odpowiedz
  • 2016-09-16 o 05:20
    Permalink

    Stal Gorzyce – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Sieniawa – Stal Nowa Dęba X
    LKS Pisarowce – Czarni 1910 Jasło X
    Rzemieślnik Pilzno – Wisłok Wiśniowa 1
    Polonia Przemyśl – Wólczanka Wólka Pełkińska X
    Sokół Nisko – KS Wiązownica X
    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 1
    Start Pruchnik – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała X

    Odpowiedz
  • 2016-09-16 o 06:25
    Permalink

    Stal Gorzyce – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Sieniawa – Stal Nowa Dęba 1
    LKS Pisarowce – Czarni 1910 Jasło 2
    Rzemieślnik Pilzno – Wisłok Wiśniowa 1
    Polonia Przemyśl – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Sokół Nisko – KS Wiązownica 1
    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 2
    Start Pruchnik – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała 2

    Odpowiedz
  • 2016-09-16 o 11:36
    Permalink

    Stal Gorzyce – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Sieniawa – Stal Nowa Dęba 1
    LKS Pisarowce – Czarni 1910 Jasło 2
    Rzemieślnik Pilzno – Wisłok Wiśniowa 1
    Polonia Przemyśl – Wólczanka Wólka Pełkińska x
    Sokół Nisko – KS Wiązownica 1
    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 1
    Start Pruchnik – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała 2

    Odpowiedz
  • 2016-09-16 o 12:36
    Permalink

    Stal Gorzyce – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Sieniawa – Stal Nowa Dęba 1
    LKS Pisarowce – Czarni 1910 Jasło 2
    Rzemieślnik Pilzno – Wisłok Wiśniowa 1
    Polonia Przemyśl – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Sokół Nisko – KS Wiązownica 1
    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 2
    Start Pruchnik – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała 2

    Odpowiedz
  • 2016-09-16 o 17:53
    Permalink

    Stal Gorzyce – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Sieniawa – Stal Nowa Dęba 1
    LKS Pisarowce – Czarni 1910 Jasło 1
    Rzemieślnik Pilzno – Wisłok Wiśniowa 1
    Polonia Przemyśl – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Sokół Nisko – KS Wiązownica 1
    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 2
    Start Pruchnik – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała 2

    Odpowiedz
  • 2016-09-16 o 19:41
    Permalink

    Stal Gorzyce – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Sieniawa – Stal Nowa Dębac 1
    LKS Pisarowce – Czarni 1910 Jasło 2
    Rzemieślnik Pilzno – Wisłok Wiśniowa 1
    Polonia Przemyśl – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Sokół Nisko – KS Wiązownica 1
    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 1
    Start Pruchnik – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała

    Odpowiedz
  • 2016-09-16 o 20:16
    Permalink

    Stal Gorzyce – Błękitni Ropczyce 2
    Sokół Sieniawa – Stal Nowa Dęba 1
    LKS Pisarowce – Czarni 1910 Jasło 2
    Rzemieślnik Pilzno – Wisłok Wiśniowa 1
    Polonia Przemyśl – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Sokół Nisko – KS Wiązownica 1
    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 1
    Start Pruchnik – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała 2

    Odpowiedz
  • 2016-09-17 o 07:55
    Permalink

    Stal Gorzyce – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Sieniawa – Stal Nowa Dęba 1
    LKS Pisarowce – Czarni 1910 Jasło 1
    Rzemieślnik Pilzno – Wisłok Wiśniowa 1
    Polonia Przemyśl – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Sokół Nisko – KS Wiązownica 1
    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 2
    Start Pruchnik – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała 1

    Odpowiedz
  • 2016-09-17 o 10:56
    Permalink

    Stal Gorzyce – Błękitni Ropczyce 2
    Sokół Sieniawa – Stal Nowa Dęba 1
    LKS Pisarowce – Czarni 1910 Jasło 1
    Rzemieślnik Pilzno – Wisłok Wiśniowa 1
    Polonia Przemyśl – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Sokół Nisko – KS Wiązownica 1
    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 2
    Start Pruchnik – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.