Typer 8 kolejka 14.09.2016 r. (środa)

 

Typer – 8 kolejka, 14.09.2016r. (środa)
Typujemy w komentarzach, obstawiamy bez podpórek.
Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica
Izolator Boguchwała – Start Pruchnik
Głogovia Głogów Małopolski – Orzeł Przeworsk
Piast Tuczempy – Sokół Nisko
KS Wiązownica – Polonia Przemyśl
Wólczanka Wólka Pełkińska – Rzemieślnik Pilzno
Wisłok Wiśniowa – LKS Pisarowce
Czarni 1919 Jasło – Sokół Sieniawa
Stal Nowa Dęba – Stal Gorzyce

15 myśli na temat “Typer 8 kolejka 14.09.2016 r. (środa)

  • 2016-09-12 o 02:44
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica 1
    Izolator Boguchwała – Start Pruchnik 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Orzeł Przeworsk 2
    Piast Tuczempy – Sokół Nisko 1
    KS Wiązownica – Polonia Przemyśl 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Rzemieślnik Pilzno 1
    Wisłok Wiśniowa – LKS Pisarowce 2
    Czarni 1919 Jasło – Sokół Sieniawa x
    Stal Nowa Dęba – Stal Gorzyce 1

    Odpowiedz
  • 2016-09-12 o 03:04
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica 1
    Izolator Boguchwała – Start Pruchnik 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Orzeł Przeworsk 1
    Piast Tuczempy – Sokół Nisko X
    KS Wiązownica – Polonia Przemyśl 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Rzemieślnik Pilzno 1
    Wisłok Wiśniowa – LKS Pisarowce 1
    Czarni 1919 Jasło – Sokół Sieniawa 1
    Stal Nowa Dęba – Stal Gorzyce 1

    Odpowiedz
  • 2016-09-12 o 03:58
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica x
    Izolator Boguchwała – Start Pruchnik 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Orzeł Przeworsk 2
    Piast Tuczempy – Sokół Nisko 1
    KS Wiązownica – Polonia Przemyśl x
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Rzemieślnik Pilzno 1
    Wisłok Wiśniowa – LKS Pisarowce 1
    Czarni 1919 Jasło – Sokół Sieniawa 1
    Stal Nowa Dęba – Stal Gorzyce 1

    Odpowiedz
  • 2016-09-12 o 04:55
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica 1
    Izolator Boguchwała – Start Pruchnik 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Orzeł Przeworsk 2
    Piast Tuczempy – Sokół Nisko – X
    KS Wiązownica – Polonia Przemyśl X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Rzemieślnik Pilzno 1
    Wisłok Wiśniowa – LKS Pisarowce 2
    Czarni 1919 Jasło – Sokół Sieniawa 1
    Stal Nowa Dęba – Stal Gorzyce 1

    Odpowiedz
  • 2016-09-12 o 05:24
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica X
    Izolator Boguchwała – Start Pruchnik 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Orzeł Przeworsk 2
    Piast Tuczempy – Sokół Nisko X
    KS Wiązownica – Polonia Przemyśl X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Rzemieślnik Pilzno 1
    Wisłok Wiśniowa – LKS Pisarowce X
    Czarni 1919 Jasło – Sokół Sieniawa x
    Stal Nowa Dęba – Stal Gorzyce 1

    Odpowiedz
  • 2016-09-12 o 07:33
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica 1
    Izolator Boguchwała – Start Pruchnik 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Orzeł Przeworsk 2
    Piast Tuczempy – Sokół Nisko X
    KS Wiązownica – Polonia Przemyśl 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Rzemieślnik Pilzno 1
    Wisłok Wiśniowa – LKS Pisarowce 2
    Czarni 1919 Jasło – Sokół Sieniawa 1
    Stal Nowa Dęba – Stal Gorzyce 1

    Odpowiedz
  • 2016-09-12 o 07:55
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica X
    Izolator Boguchwała – Start Pruchnik 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Orzeł Przeworsk X
    Piast Tuczempy – Sokół Nisko X
    KS Wiązownica – Polonia Przemyśl 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Rzemieślnik Pilzno 1
    Wisłok Wiśniowa – LKS Pisarowce X
    Czarni 1919 Jasło – Sokół Sieniawa X
    Stal Nowa Dęba – Stal Gorzyce X

    Odpowiedz
  • 2016-09-12 o 14:38
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica 2
    Izolator Boguchwała – Start Pruchnik 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Orzeł Przeworsk x
    Piast Tuczempy – Sokół Nisko x
    KS Wiązownica – Polonia Przemyśl x
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Rzemieślnik Pilzno 1
    Wisłok Wiśniowa – LKS Pisarowce 1
    Czarni 1919 Jasło – Sokół Sieniawa 2
    Stal Nowa Dęba – Stal Gorzyce 1

    Odpowiedz
  • 2016-09-12 o 17:43
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica X
    Izolator Boguchwała – Start Pruchnik 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Orzeł Przeworsk 2
    Piast Tuczempy – Sokół Nisko 2
    KS Wiązownica – Polonia Przemyśl 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Rzemieślnik Pilzno 1
    Wisłok Wiśniowa – LKS Pisarowce 2
    Czarni 1919 Jasło – Sokół Sieniawa X
    Stal Nowa Dęba – Stal Gorzyce 1

    Odpowiedz
  • 2016-09-12 o 18:14
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica 1
    Izolator Boguchwała – Start Pruchnik 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Orzeł Przeworsk 2
    Piast Tuczempy – Sokół Nisko 1
    KS Wiązownica – Polonia Przemyśl 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Rzemieślnik Pilzno 1
    Wisłok Wiśniowa – LKS Pisarowce 2
    Czarni 1919 Jasło – Sokół Sieniawa 1
    Stal Nowa Dęba – Stal Gorzyce 1

    Odpowiedz
  • 2016-09-13 o 15:01
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica 1
    Izolator Boguchwała – Start Pruchnik 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Orzeł Przeworsk 2
    Piast Tuczempy – Sokół Nisko 1
    KS Wiązownica – Polonia Przemyśl 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Rzemieślnik Pilzno 1
    Wisłok Wiśniowa – LKS Pisarowce 2
    Czarni 1919 Jasło – Sokół Sieniawa 1
    Stal Nowa Dęba – Stal Gorzyce 1

    Odpowiedz
  • 2016-09-13 o 19:22
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica 1
    Izolator Boguchwała – Start Pruchnik 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Orzeł Przeworsk 1
    Piast Tuczempy – Sokół Nisko 1
    KS Wiązownica – Polonia Przemyśl 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Rzemieślnik Pilzno 1
    Wisłok Wiśniowa – LKS Pisarowce 1
    Czarni 1919 Jasło – Sokół Sieniawa 1
    Stal Nowa Dęba – Stal Gorzyce 1

    Odpowiedz
  • 2016-09-14 o 04:44
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica 2
    Izolator Boguchwała – Start Pruchnik 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Orzeł Przeworsk 2
    Piast Tuczempy – Sokół Nisko 2
    KS Wiązownica – Polonia Przemyśl 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Rzemieślnik Pilzno 1
    Wisłok Wiśniowa – LKS Pisarowce 2
    Czarni 1919 Jasło – Sokół Sieniawa 1
    Stal Nowa Dęba – Stal Gorzyce1

    Odpowiedz
  • 2016-09-14 o 10:51
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica 1
    Izolator Boguchwała – Start Pruchnik 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Orzeł Przeworsk 1
    Piast Tuczempy – Sokół Nisko 1
    KS Wiązownica – Polonia Przemyśl 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Rzemieślnik Pilzno 1
    Wisłok Wiśniowa – LKS Pisarowce 1
    Czarni 1919 Jasło – Sokół Sieniawa 1
    Stal Nowa Dęba – Stal Gorzyce 1

    Odpowiedz
  • 2016-09-14 o 12:17
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica 1
    Izolator Boguchwała – Start Pruchnik 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Orzeł Przeworsk 1
    Piast Tuczempy – Sokół Nisko 1
    KS Wiązownica – Polonia Przemyśl X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Rzemieślnik Pilzno 1
    Wisłok Wiśniowa – LKS Pisarowce 2
    Czarni 1919 Jasło – Sokół Sieniawa 2
    Stal Nowa Dęba – Stal Gorzyce 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.