34.kolejka 9-10 czerwca

Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl
Rzemieślnik Pilzno – Sokół Nisko
LKS Pisarowce – Orzeł Przeworsk
Sokół Sieniawa – Start Pruchnik
Stal Gorzyce – Igloopol Dębica
Stal Nowa Dęba – Izolator Boguchwała
Czarni Jasło – Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy
Wólczanka Wólka Pełkińska – KS Wiązownica

7 myśli na temat “34.kolejka 9-10 czerwca

  • 2017-06-05 o 09:29
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl X
    Rzemieślnik Pilzno – Sokół Nisko X
    LKS Pisarowce – Orzeł Przeworsk X
    Sokół Sieniawa – Start Pruchnik 1
    Stal Gorzyce – Igloopol Dębica X
    Stal Nowa Dęba – Izolator Boguchwała 2
    Czarni Jasło – Głogovia Głogów Małopolski X
    Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – KS Wiązownica 1

    Odpowiedz
  • 2017-06-05 o 17:07
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl 2
    Rzemieślnik Pilzno – Sokół Nisko 1
    LKS Pisarowce – Orzeł Przeworsk 2
    Sokół Sieniawa – Start Pruchnik 1
    Stal Gorzyce – Igloopol Dębica 2
    Stal Nowa Dęba – Izolator Boguchwała 2
    Czarni Jasło – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy x
    Wólczanka Wólka Pełkińska – KS Wiązownica 1

    Odpowiedz
  • 2017-06-06 o 23:04
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl 2
    Rzemieślnik Pilzno – Sokół Nisko 1
    LKS Pisarowce – Orzeł Przeworsk 2
    Sokół Sieniawa – Start Pruchnik 1
    Stal Gorzyce – Igloopol Dębica 2
    Stal Nowa Dęba – Izolator Boguchwała 2
    Czarni Jasło – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – KS Wiązownica 1

    Odpowiedz
  • 2017-06-09 o 00:31
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl x
    Rzemieślnik Pilzno – Sokół Nisko 1
    LKS Pisarowce – Orzeł Przeworsk 2
    Sokół Sieniawa – Start Pruchnik 1
    Stal Gorzyce – Igloopol Dębica 1
    Stal Nowa Dęba – Izolator Boguchwała x
    Czarni Jasło – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – KS Wiązownica 1

    Odpowiedz
  • 2017-06-09 o 09:23
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl 2
    Rzemieślnik Pilzno – Sokół Nisko 1
    LKS Pisarowce – Orzeł Przeworsk 2
    Sokół Sieniawa – Start Pruchnik 1
    Stal Gorzyce – Igloopol Dębica X
    Stal Nowa Dęba – Izolator Boguchwała 2
    Czarni Jasło – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy X
    Wółczanka Wółka Pełkińska – KS Wiązownica 1

    Odpowiedz
  • 2017-06-09 o 09:27
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl 2
    Rzemieślnik Pilzno – Sokół Nisko X
    LKS Pisarowce – Orzeł Przeworsk 2
    Sokół Sieniawa – Start Pruchnik 1
    Stal Gorzyce – Igloopol Dębica 1
    Stal Nowa Dęba – Izolator Boguchwała 2
    Czarni Jasło – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – KS Wiązownica 1

    Odpowiedz
  • 2017-06-10 o 13:40
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl 1
    Rzemieślnik Pilzno – Sokół Nisko 1
    LKS Pisarowce – Orzeł Przeworsk x
    Sokół Sieniawa – Start Pruchnik 1
    Stal Gorzyce – Igloopol Dębica 1
    Stal Nowa Dęba – Izolator Boguchwała 2
    Czarni Jasło – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – KS Wiązownica 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.