33.kolejka – 3-4 czerwca

KS Wiązownica – Błękitni Ropczyce
Piast Tuczempy – Wólczanka Wólka Pełkińska
Głogovia Głogów Małopolski – Wisłok Wiśniowa
Izolator Boguchwała – Czarni Jasło
Igloopol Dębica – Stal Nowa Dęba
Start Pruchnik – Stal Gorzyce
Orzeł Przeworsk – Sokół Sieniawa
Sokół Nisko – LKS Pisarowce
Polonia Przemyśl – Rzemieślnik Pilzno

6 myśli na temat “33.kolejka – 3-4 czerwca

  • 2017-05-29 o 07:36
    Permalink

    KS Wiązownica – Błękitni Ropczyce 1
    Piast Tuczempy – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Wisłok Wiśniowa 1
    Izolator Boguchwała – Czarni Jasło 1
    Igloopol Dębica – Stal Nowa Dęba 1
    Start Pruchnik – Stal Gorzyce 1
    Orzeł Przeworsk – Sokół Sieniawa 1
    Sokół Nisko – LKS Pisarowce x
    Polonia Przemyśl – Rzemieślnik Pilzno 1

    Odpowiedz
  • 2017-06-01 o 18:58
    Permalink

    KS Wiązownica – Błękitni Ropczyce 1
    Piast Tuczempy – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Wisłok Wiśniowa 1
    Izolator Boguchwała – Czarni Jasło 1
    Igloopol Dębica – Stal Nowa Dęba 1
    Start Pruchnik – Stal Gorzyce 1
    Orzeł Przeworsk – Sokół Sieniawa 1
    Sokół Nisko – LKS Pisarowce 1
    Polonia Przemyśl – Rzemieślnik Pilzno 1

    Odpowiedz
  • 2017-06-01 o 21:01
    Permalink

    KS Wiązownica – Błękitni Ropczyce X
    Piast Tuczempy – Wólczanka Wólka Pełkińska X
    Głogovia Głogów Małopolski – Wisłok Wiśniowa X
    Izolator Boguchwała – Czarni Jasło 1
    Igloopol Dębica – Stal Nowa Dęba 1
    Start Pruchnik – Stal Gorzyce 2
    Orzeł Przeworsk – Sokół Sieniawa 1
    Sokół Nisko – LKS Pisarowce 1
    Polonia Przemyśl – Rzemieślnik Pilzno 1

    Odpowiedz
  • 2017-06-01 o 22:35
    Permalink

    KS Wiązownica – Błękitni Ropczyce 1
    Piast Tuczempy – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Wisłok Wiśniowa 1
    Izolator Boguchwała – Czarni Jasło 1
    Igloopol Dębica – Stal Nowa Dęba 1
    Start Pruchnik – Stal Gorzyce X
    Orzeł Przeworsk – Sokół Sieniawa 1
    Sokół Nisko – LKS Pisarowce 1
    Polonia Przemyśl – Rzemieślnik Pilzno 1

    Odpowiedz
  • 2017-06-02 o 17:57
    Permalink

    Ks – Blekitni 1
    Piast – Wolczanka 1
    Glogovia – Wisłok x
    Izolator – Czarni 1
    Igloopol – Stal 1
    Start – Stal 1
    Orzeł – Sokół 1
    Sokół – LKS 1
    Polonia – Rzemieślnik x

    Odpowiedz
  • 2017-06-03 o 09:32
    Permalink

    KS Wiązownica – Błękitni Ropczyce 1
    Piast Tuczempy – Wółczanka Wółka Pełkińska 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Wisłok Wiśniowa X
    Izolator Boguchwała – Czarni Jasło 1
    Igloopol Dębica – Stal Nowa Dęba 1
    Start Pruchnik – Stal Gorzyce 2
    Orzeł Przeworsk – Sokół Sieniawa 1
    Sokół Nisko – LKS Pisarowce 1
    Polonia Przemyśl – Rzemieślnik Pilzno 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.