32.kolejka – 27-28 maja

Błękitni Ropczyce – Rzemieślnik Pilzno
LKS Pisarowce – Polonia Przemyśl
Sokół Sieniawa – Sokół Nisko
Stal Gorzyce – Orzeł Przeworsk
Stal Nowa Dęba – Start Pruchnik
Czarni Jasło – Igloopol Dębica
Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała
Wólczanka Wólka Pełkińska – Głogovia Głogów Małopolski
KS Wiązownica – Piast Tuczempy

7 myśli na temat “32.kolejka – 27-28 maja

  • 2017-05-25 o 12:12
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Rzemieślnik Pilzno X
    LKS Pisarowce – Polonia Przemyśl 2
    Sokół Sieniawa – Sokół Nisko 1
    Stal Gorzyce – Orzeł Przeworsk 2
    Stal Nowa Dęba – Start Pruchnik X
    Czarni Jasło – Igloopol Dębica 2
    Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Głogovia Głogów Małopolski 1
    KS Wiązownica – Piast Tuczempy X

    Odpowiedz
  • 2017-05-25 o 17:58
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Rzemieślnik Pilzno 1
    LKS Pisarowce – Polonia Przemyśl 2
    Sokół Sieniawa – Sokół Nisko 1
    Stal Gorzyce – Orzeł Przeworsk 2
    Stal Nowa Dęba – Start Pruchnik 1
    Czarni Jasło – Igloopol Dębica 2
    Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Głogovia Głogów Małopolski 1
    KS Wiązownica – Piast Tuczempy X

    Odpowiedz
  • 2017-05-26 o 13:15
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Rzemieślnik Pilzno 1
    LKS Pisarowce – Polonia Przemyśl X
    Sokół Sieniawa – Sokół Nisko X
    Stal Gorzyce – Orzeł Przeworsk 2
    Stal Nowa Dęba – Start Pruchnik 2
    Czarni Jasło – Igloopol Dębica 2
    Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Głogovia Głogów Małopolski 1
    KS Wiązownica – Piast Tuczempy X

    Odpowiedz
  • 2017-05-26 o 15:51
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Rzemieślnik Pilzno 1
    LKS Pisarowce – Polonia Przemyśl 1
    Sokół Sieniawa – Sokół Nisko x
    Stal Gorzyce – Orzeł Przeworsk 2
    Stal Nowa Dęba – Start Pruchnik 1
    Czarni Jasło – Igloopol Dębica 1
    Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała x
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Głogovia Głogów Małopolski 1
    KS Wiązownica – Piast Tuczempy 1

    Odpowiedz
  • 2017-05-26 o 16:47
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Rzemieślnik Pilzno x
    LKS Pisarowce – Polonia Przemyśl x
    Sokół Sieniawa – Sokół Nisko 1
    Stal Gorzyce – Orzeł Przeworsk 2
    Stal Nowa Dęba – Start Pruchnik 1
    Czarni Jasło – Igloopol Dębica x
    Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Głogovia Głogów Małopolski 2
    KS Wiązownica – Piast Tuczempy 1

    Odpowiedz
  • 2017-05-26 o 17:46
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Rzemieślnik Pilzno 1
    LKS Pisarowce – Polonia Przemyśl 2
    Sokół Sieniawa – Sokół Nisko 1
    Stal Gorzyce – Orzeł Przeworsk 2
    Stal Nowa Dęba – Start Pruchnik 1
    Czarni Jasło – Igloopol Dębica 2
    Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Głogovia Głogów Małopolski 1
    KS Wiązownica – Piast Tuczempy x

    Odpowiedz
  • 2017-05-27 o 09:36
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Rzemieślnik Pilzno X
    LKS Pisarowce – Polonia Przemyśl 2
    Sokół Sieniawa – Sokół Nisko 1
    Stal Gorzyce – Orzeł Przeworsk 2
    Stal Nowa Dęba – Start Pruchnik 1
    Czarni Jasło – Igloopol Dębica 2
    Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała 2
    Wółczanka Wółka Pełkińska – Glogovia Głogów Małopolski 1
    KS Wiązownica – Piast Tuczempy 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.