14 kolejka typera, 22-23 października 2016 r.

 

 

Typer – 14 kolejka
Typujemy w komentarzach, obstawiamy bez podpórek.

Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy
KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski
Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica
Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik
Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk
Stal Gorzyce – Sokół Nisko
Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl
LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno

15 myśli na temat “14 kolejka typera, 22-23 października 2016 r.

  • 2016-10-16 o 19:59
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 2
    KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała X
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 1
    Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
    Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk 2
    Stal Gorzyce – Sokół Nisko 2
    Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl 1
    LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno 2

    Odpowiedz
  • 2016-10-16 o 20:56
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 1
    KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała 1
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 1
    Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
    Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk 1
    Stal Gorzyce – Sokół Nisko 2
    Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl 2
    LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno X

    Odpowiedz
  • 2016-10-17 o 10:49
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 2
    KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała 2
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 1
    Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
    Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk 2
    Stal Gorzyce – Sokół Nisko 2
    Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl 1
    LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno

    Odpowiedz
  • 2016-10-18 o 06:23
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy X
    KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała X
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica X
    Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
    Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk 2
    Stal Gorzyce – Sokół Nisko X
    Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl X
    LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno X

    Odpowiedz
  • 2016-10-18 o 19:53
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy X
    KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała 1
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica X
    Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
    Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk 2
    Stal Gorzyce – Sokół Nisko 2
    Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl 1
    LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno X

    Odpowiedz
  • 2016-10-18 o 19:55
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy X
    KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała 1
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica X
    Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
    Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk 2
    Stal Gorzyce – Sokół Nisko 2
    Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl 1
    LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno X

    Odpowiedz
  • 2016-10-18 o 20:05
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 2
    KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała X
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica X
    Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
    Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk 2
    Stal Gorzyce – Sokół Nisko 2
    Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl 1
    LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno 2

    Odpowiedz
  • 2016-10-19 o 06:03
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy x
    KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała 2
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 1
    Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
    Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk 1
    Stal Gorzyce – Sokół Nisko x
    Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl 2
    LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno x

    Odpowiedz
  • 2016-10-20 o 17:23
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 2
    KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała 1
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 1
    Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
    Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk 1
    Stal Gorzyce – Sokół Nisko 1
    Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl 1
    LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno 1

    Odpowiedz
  • 2016-10-20 o 19:28
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 1
    KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała 1
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 1
    Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
    Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk 2
    Stal Gorzyce – Sokół Nisko 1
    Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl 1
    LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno 2

    Odpowiedz
  • 2016-10-21 o 08:04
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy x
    KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała x
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica x
    Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
    Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk 2
    Stal Gorzyce – Sokół Nisko x
    Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl x
    LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno x

    Odpowiedz
  • 2016-10-21 o 12:47
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 1
    KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała 1
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 1
    Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
    Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk 2
    Stal Gorzyce – Sokół Nisko 2
    Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl 1
    LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno 2

    Odpowiedz
  • 2016-10-22 o 05:17
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 2
    KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała 1
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 2
    Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
    Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk 2
    Stal Gorzyce – Sokół Nisko 2
    Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl 2
    LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno 1

    Odpowiedz
  • 2016-10-22 o 11:37
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 1
    KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski x
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała x
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 1
    Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
    Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk 2
    Stal Gorzyce – Sokół Nisko x
    Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl 1
    LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.