12 kolejka typera, 8-9.październik 2016 r.

Typer – 12 kolejka
Typujemy w komentarzach, obstawiamy bez podpórek.

Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski
Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała
KS Wiązownica – Igloopol Dębica
Wólczanka Wólka Pełkińska – Start Pruchnik
Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk
Czarni 1910 Jasło – Sokół Nisko
Stal Nowa Dęba – Polonia Przemyśl
Stal Gorzyce – Rzemieślnik Pilzno
Sokół Sieniawa – LKS Pisarowce

15 myśli na temat “12 kolejka typera, 8-9.październik 2016 r.

  • 2016-10-03 o 13:15
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
    KS Wiązownica – Igloopol Dębica 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Start Pruchnik 1
    Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk 2
    Czarni 1910 Jasło – Sokół Nisko X
    Stal Nowa Dęba – Polonia Przemyśl 2
    Stal Gorzyce – Rzemieślnik Pilzno 2
    Sokół Sieniawa – LKS Pisarowce 1

    Odpowiedz
  • 2016-10-03 o 15:09
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
    KS Wiązownica – Igloopol Dębica X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Start Pruchnik 1
    Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk 2
    Czarni 1910 Jasło – Sokół Nisko X
    Stal Nowa Dęba – Polonia Przemyśl X
    Stal Gorzyce – Rzemieślnik Pilzno 2
    Sokół Sieniawa – LKS Pisarowce X

    Odpowiedz
  • 2016-10-03 o 15:27
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
    KS Wiązownica – Igloopol Dębica 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Start Pruchnik 1
    Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk 1
    Czarni 1910 Jasło – Sokół Nisko 1
    Stal Nowa Dęba – Polonia Przemyśl 2
    Stal Gorzyce – Rzemieślnik Pilzno 2
    Sokół Sieniawa – LKS Pisarowce

    Odpowiedz
  • 2016-10-03 o 15:27
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
    KS Wiązownica – Igloopol Dębica 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Start Pruchnik 1
    Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk 1
    Czarni 1910 Jasło – Sokół Nisko 1
    Stal Nowa Dęba – Polonia Przemyśl 2
    Stal Gorzyce – Rzemieślnik Pilzno 2
    Sokół Sieniawa – LKS Pisarowce 1

    Odpowiedz
  • 2016-10-03 o 15:38
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
    KS Wiązownica – Igloopol Dębica 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Start Pruchnik 1
    Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk 1
    Czarni 1910 Jasło – Sokół Nisko 1
    Stal Nowa Dęba – Polonia Przemyśl x
    Stal Gorzyce – Rzemieślnik Pilzno x
    Sokół Sieniawa – LKS Pisarowce x

    Odpowiedz
  • 2016-10-03 o 18:00
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała X
    KS Wiązownica – Igloopol Dębica X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Start Pruchnik 1
    Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk X
    Czarni 1910 Jasło – Sokół Nisko X
    Stal Nowa Dęba – Polonia Przemyśl X
    Stal Gorzyce – Rzemieślnik Pilzno X
    Sokół Sieniawa – LKS Pisarowce 1

    Odpowiedz
  • 2016-10-03 o 19:58
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
    KS Wiązownica – Igloopol Dębica 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Start Pruchnik 1
    Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk 2
    Czarni 1910 Jasło – Sokół Nisko x
    Stal Nowa Dęba – Polonia Przemyśl 2
    Stal Gorzyce – Rzemieślnik Pilzno 2
    Sokół Sieniawa – LKS Pisarowce

    Odpowiedz
  • 2016-10-03 o 19:59
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
    KS Wiązownica – Igloopol Dębica 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Start Pruchnik 1
    Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk 2
    Czarni 1910 Jasło – Sokół Nisko x
    Stal Nowa Dęba – Polonia Przemyśl x
    Stal Gorzyce – Rzemieślnik Pilzno 2
    Sokół Sieniawa – LKS Pisarowce 1

    Odpowiedz
  • 2016-10-04 o 04:43
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
    KS Wiązownica – Igloopol Dębica X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Start Pruchnik 1
    Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk 2
    Czarni 1910 Jasło – Sokół Nisko 2
    Stal Nowa Dęba – Polonia Przemyśl X
    Stal Gorzyce – Rzemieślnik Pilzno X
    Sokół Sieniawa – LKS Pisarowce X

    Odpowiedz
  • 2016-10-04 o 20:44
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
    KS Wiązownica – Igloopol Dębica 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Start Pruchnik 1
    Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk X
    Czarni 1910 Jasło – Sokół Nisko 2
    Stal Nowa Dęba – Polonia Przemyśl 2
    Stal Gorzyce – Rzemieślnik Pilzno 2
    Sokół Sieniawa – LKS Pisarowce 1

    Odpowiedz
  • 2016-10-05 o 16:44
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
    KS Wiązownica – Igloopol Dębica 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Start Pruchnik 1
    Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk 2
    Czarni 1910 Jasło – Sokół Nisko 1
    Stal Nowa Dęba – Polonia Przemyśl 2
    Stal Gorzyce – Rzemieślnik Pilzno 2
    Sokół Sieniawa – LKS Pisarowce 1

    Odpowiedz
  • 2016-10-05 o 17:13
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
    KS Wiązownica – Igloopol Dębica x
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Start Pruchnik 1
    Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk 2
    Czarni 1910 Jasło – Sokół Nisko 1
    Stal Nowa Dęba – Polonia Przemyśl 1
    Stal Gorzyce – Rzemieślnik Pilzno 1
    Sokół Sieniawa – LKS Pisarowce 1

    Odpowiedz
  • 2016-10-07 o 07:40
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
    KS Wiązownica – Igloopol Dębica 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Start Pruchnik 1
    Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk 2
    Czarni 1910 Jasło – Sokół Nisko 1
    Stal Nowa Dęba – Polonia Przemyśl 2
    Stal Gorzyce – Rzemieślnik Pilzno 2
    Sokół Sieniawa – LKS Pisarowce 2

    Odpowiedz
  • 2016-10-07 o 15:17
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
    KS Wiązownica – Igloopol Dębica 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Start Pruchnik 1
    Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk 2
    Czarni 1910 Jasło – Sokół Nisko 1
    Stal Nowa Dęba – Polonia Przemyśl 1
    Stal Gorzyce – Rzemieślnik Pilzno 2
    Sokół Sieniawa – LKS Pisarowce 1

    Odpowiedz
  • 2016-10-08 o 07:16
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
    KS Wiązownica – Igloopol Dębica 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Start Pruchnik 1
    Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk 1
    Czarni 1910 Jasło – Sokół Nisko 1
    Stal Nowa Dęba – Polonia Przemyśl 1
    Stal Gorzyce – Rzemieślnik Pilzno 2
    Sokół Sieniawa – LKS Pisarowce 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.