10 kolejka typera, 24-25.09.2016 r.

 

10 kolejka :
Typujemy w komentarzach, obstawiamy bez podpórek.

Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała
Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica
Piast Tuczempy – Start Pruchnik
KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk
Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Nisko
Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl
Czarni 1910 Jasło – Rzemieślnik Pilzno
Stal Nowa Dęba – LKS Pisarowce
Stal Gorzyce – Sokół Sieniawa

 

 

14 myśli na temat “10 kolejka typera, 24-25.09.2016 r.

  • 2016-09-19 o 10:06
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica X
    Piast Tuczempy – Start Pruchnik 1
    KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Nisko 1
    Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl
    Czarni 1910 Jasło – Rzemieślnik Pilzno 2
    Stal Nowa Dęba – LKS Pisarowce 2
    Stal Gorzyce – Sokół Sieniawa X

    Odpowiedz
  • 2016-09-19 o 14:19
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica 1
    Piast Tuczempy – Start Pruchnik 1
    KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Nisko 1
    Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 2
    Czarni 1910 Jasło – Rzemieślnik Pilzno X
    Stal Nowa Dęba – LKS Pisarowce 1
    Stal Gorzyce – Sokół Sieniawa 1

    Odpowiedz
  • 2016-09-19 o 14:34
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica X
    Piast Tuczempy – Start Pruchnik 1
    KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Nisko 1
    Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 2
    Czarni 1910 Jasło – Rzemieślnik Pilzno X
    Stal Nowa Dęba – LKS Pisarowce X
    Stal Gorzyce – Sokół Sieniawa X

    Odpowiedz
  • 2016-09-19 o 15:13
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica x
    Piast Tuczempy – Start Pruchnik 1
    KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Nisko 1
    Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl x
    Czarni 1910 Jasło – Rzemieślnik Pilzno 1
    Stal Nowa Dęba – LKS Pisarowce 1
    Stal Gorzyce – Sokół Sieniawa 2

    Odpowiedz
  • 2016-09-19 o 16:59
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica 1
    Piast Tuczempy – Start Pruchnik 1
    KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Nisko 1
    Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 1
    Czarni 1910 Jasło – Rzemieślnik Pilzno 1
    Stal Nowa Dęba – LKS Pisarowce 1
    Stal Gorzyce – Sokół Sieniawa 1

    Odpowiedz
  • 2016-09-19 o 17:22
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica
    Piast Tuczempy – Start Pruchnik 1
    KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Nisko 1
    Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 2
    Czarni 1910 Jasło – Rzemieślnik Pilzno 2
    Stal Nowa Dęba – LKS Pisarowce 1
    Stal Gorzyce – Sokół Sieniawa 2

    Odpowiedz
  • 2016-09-19 o 21:23
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica 2
    Piast Tuczempy – Start Pruchnik 1
    KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Nisko 1
    Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 1
    Czarni 1910 Jasło – Rzemieślnik Pilzno 2
    Stal Nowa Dęba – LKS Pisarowce 2
    Stal Gorzyce – Sokół Sieniawa 2

    Odpowiedz
  • 2016-09-20 o 05:26
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica 1
    Piast Tuczempy – Start Pruchnik 1
    KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Nisko 1
    Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 2
    Czarni 1910 Jasło – Rzemieślnik Pilzno 1
    Stal Nowa Dęba – LKS Pisarowce 2
    Stal Gorzyce – Sokół Sieniawa 2

    Odpowiedz
    • 2016-09-20 o 05:27
      Permalink

      Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała 2
      Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica 1
      Piast Tuczempy – Start Pruchnik 1
      KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 1
      Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Nisko 1
      Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 2
      Czarni 1910 Jasło – Rzemieślnik Pilzno 1
      Stal Nowa Dęba – LKS Pisarowce 2
      Stal Gorzyce – Sokół Sieniawa 2

      Odpowiedz
  • 2016-09-20 o 06:38
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica X
    Piast Tuczempy – Start Pruchnik 1
    KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Nisko 1
    Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl X
    Czarni 1910 Jasło – Rzemieślnik Pilzno X
    Stal Nowa Dęba – LKS Pisarowce X
    Stal Gorzyce – Sokół Sieniawa 1

    Odpowiedz
  • 2016-09-20 o 06:53
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica 2
    Piast Tuczempy – Start Pruchnik 1
    KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Nisko 1
    Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl X
    Czarni 1910 Jasło – Rzemieślnik Pilzno X
    Stal Nowa Dęba – LKS Pisarowce X
    Stal Gorzyce – Sokół Sieniawa X

    Odpowiedz
  • 2016-09-22 o 11:55
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica 2
    Piast Tuczempy – Start Pruchnik 1
    KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Nisko 1
    Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 1
    Czarni 1910 Jasło – Rzemieślnik Pilzno X
    Stal Nowa Dęba – LKS Pisarowce 2
    Stal Gorzyce – Sokół Sieniawa 2

    Odpowiedz
  • 2016-09-23 o 14:58
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica X
    Piast Tuczempy – Start Pruchnik 1
    KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Nisko 1
    Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 1
    Czarni 1910 Jasło – Rzemieślnik Pilzno 1
    Stal Nowa Dęba – LKS Pisarowce 2
    Stal Gorzyce – Sokół Sieniawa 2

    Odpowiedz
  • 2016-09-23 o 17:03
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica 2
    Piast Tuczempy – Start Pruchnik 1
    KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Nisko 1
    Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 2
    Czarni 1910 Jasło – Rzemieślnik Pilzno 1
    Stal Nowa Dęba – LKS Pisarowce 2
    Stal Gorzyce – Sokół Sieniawa 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.