Liga Typerów – kolejka nr 8
Zapraszamy do ligi typerów, przed nami kolejka nr 8 [23-24 września]. Życzymy powodzenia.
San Hureczko – Pogoń-Sokół Lubaczów
Sanoczanka Święte – Płomień Morawsko
KS Kisielów-Pełnatycze – Huragan Gniewczyna
Motor Grochowce – Santos Piwoda
MKS Radymno – Zorza Zarzecze
Orzeł Przeworsk – LKS Skołoszów
MKS Kańczuga – Start Pruchnik
Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol
San Hureczko – Pogoń-Sokół Lubaczów x
Sanoczanka Święte – Płomień Morawsko 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Huragan Gniewczyna 2
Motor Grochowce – Santos Piwoda 1
MKS Radymno – Zorza Zarzecze 1
Orzeł Przeworsk – LKS Skołoszów x
MKS Kańczuga – Start Pruchnik x
Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 1
San Hureczko – Pogoń-Sokół Lubaczów x
Sanoczanka Święte – Płomień Morawsko 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Huragan Gniewczyna 2
Motor Grochowce – Santos Piwoda x
MKS Radymno – Zorza Zarzecze x
Orzeł Przeworsk – LKS Skołoszów 1
MKS Kańczuga – Start Pruchnik x
Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol x
San Hureczko – Pogoń-Sokół Lubaczów X
Sanoczanka Święte – Płomień Morawsko 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Huragan Gniewczyna 2
Motor Grochowce – Santos Piwoda 1
MKS Radymno – Zorza Zarzecze X
Orzeł Przeworsk – LKS Skołoszów 1
MKS Kańczuga – Start Pruchnik 2
Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 2
San Hureczko – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
Sanoczanka Święte – Płomień Morawsko 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Huragan Gniewczyna 2
Motor Grochowce – Santos Piwoda 2
MKS Radymno – Zorza Zarzecze 1
Orzeł Przeworsk – LKS Skołoszów 1
MKS Kańczuga – Start Pruchnik x
Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol x
San Hureczko – Pogoń-Sokół Lubaczów x
Sanoczanka Święte – Płomień Morawsko 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Huragan Gniewczyna 2
Motor Grochowce – Santos Piwoda 1
MKS Radymno – Zorza Zarzecze x
Orzeł Przeworsk – LKS Skołoszów 1
MKS Kańczuga – Start Pruchnik 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 1
San Hureczko – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
Sanoczanka Święte – Płomień Morawsko 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Huragan Gniewczyna 2
Motor Grochowce – Santos Piwoda 1
MKS Radymno – Zorza Zarzecze x
Orzeł Przeworsk – LKS Skołoszów 1
MKS Kańczuga – Start Pruchnik 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 1
San Hureczko – Pogoń-Sokół Lubaczów X
Sanoczanka Święte – Płomień Morawsko 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Huragan Gniewczyna 2
Motor Grochowce – Santos Piwoda X
MKS Radymno – Zorza Zarzecze X
Orzeł Przeworsk – LKS Skołoszów 1
MKS Kańczuga – Start Pruchnik X
Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 1
San Hureczko – Pogoń-Sokół Lubaczów x
Sanoczanka Święte – Płomień Morawsko 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Huragan Gniewczyna 2
Motor Grochowce – Santos Piwoda 1
MKS Radymno – Zorza Zarzecze x
Orzeł Przeworsk – LKS Skołoszów 1
MKS Kańczuga – Start Pruchnik 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 1
San Hureczko – Pogoń-Sokół Lubaczów x
Sanoczanka Święte – Płomień Morawsko 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Huragan Gniewczyna 2
Motor Grochowce – Santos Piwoda x
MKS Radymno – Zorza Zarzecze x
Orzeł Przeworsk – LKS Skołoszów 1
MKS Kańczuga – Start Pruchnik x
Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol x
San Hureczko – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
Sanoczanka Święte – Płomień Morawsko 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Huragan Gniewczyna 2
Motor Grochowce – Santos Piwoda 1
MKS Radymno – Zorza Zarzecze 1
Orzeł Przeworsk – LKS Skołoszów 1
MKS Kańczuga – Start Pruchnik 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 1
San Hureczko – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
Sanoczanka Święte – Płomień Morawsko 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Huragan Gniewczyna 2
Motor Grochowce – Santos Piwoda X
MKS Radymno – Zorza Zarzecze 1
Orzeł Przeworsk – LKS Skołoszów 1
MKS Kańczuga – Start Pruchnik 2
Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 1
San Hureczko – Pogoń-Sokół Lubaczów x
Sanoczanka Święte – Płomień Morawsko 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Huragan Gniewczyna 2
Motor Grochowce – Santos Piwoda x
MKS Radymno – Zorza Zarzecze 2
Orzeł Przeworsk – LKS Skołoszów 1
MKS Kańczuga – Start Pruchnik x
Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 1
San Hureczko – Pogoń-Sokół Lubaczów x
Sanoczanka Święte – Płomień Morawsko 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Huragan Gniewczyna 2
Motor Grochowce – Santos Piwoda 2
MKS Radymno – Zorza Zarzecze 2
Orzeł Przeworsk – LKS Skołoszów x
MKS Kańczuga – Start Pruchnik 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol x
San Hureczko – Pogoń-Sokół Lubaczów X
Sanoczanka Święte – Płomień Morawsko 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Huragan Gniewczyna 2
Motor Grochowce – Santos Piwoda 2
MKS Radymno – Zorza Zarzecze 1
Orzeł Przeworsk – LKS Skołoszów 1
MKS Kańczuga – Start Pruchnik X
Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 1