Liga Typerów – kolejka nr 12 [21/22 października]
Zapraszamy do typowania kolejki nr 12. Życzymy powodzenia.
San Hureczko – KS Kisielów-Pełnatycze
Motor Grochowce – Sanoczanka Święte
MKS Radymno – Pogoń-Sokół Lubaczów
Orzeł Przeworsk -Płomień Morawsko
MKS Kańczuga – Huragan Gniewczyna
Biało-Czerwoni Kaszyce – Santos Piwoda
Roztocze Narol – Zorza Zarzecze
Start Pruchnik – LKS Skołoszów
San Hureczko – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Motor Grochowce – Sanoczanka Święte x
MKS Radymno – Pogoń-Sokół Lubaczów x
Orzeł Przeworsk -Płomień Morawsko 1
MKS Kańczuga – Huragan Gniewczyna 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Santos Piwoda x
Roztocze Narol – Zorza Zarzecze 2
Start Pruchnik – LKS Skołoszów x
San Hureczko – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Motor Grochowce – Sanoczanka Święte x
MKS Radymno – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
Orzeł Przeworsk -Płomień Morawsko 1
MKS Kańczuga – Huragan Gniewczyna 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Santos Piwoda 2
Roztocze Narol – Zorza Zarzecze 1
Start Pruchnik – LKS Skołoszów x
San Hureczko – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Motor Grochowce – Sanoczanka Święte X
MKS Radymno – Pogoń-Sokół Lubaczów X
Orzeł Przeworsk -Płomień Morawsko 1
MKS Kańczuga – Huragan Gniewczyna 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Santos Piwoda X
Roztocze Narol – Zorza Zarzecze X
Start Pruchnik – LKS Skołoszów X
San Hureczko – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Motor Grochowce – Sanoczanka Święte 1
MKS Radymno – Pogoń-Sokół Lubaczów x
Orzeł Przeworsk -Płomień Morawsko 1
MKS Kańczuga – Huragan Gniewczyna 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Santos Piwoda x
Roztocze Narol – Zorza Zarzecze 2
Start Pruchnik – LKS Skołoszów 1
San Hureczko – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Motor Grochowce – Sanoczanka Święte 1
MKS Radymno – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
Orzeł Przeworsk -Płomień Morawsko 1
MKS Kańczuga – Huragan Gniewczyna 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Santos Piwoda x
Roztocze Narol – Zorza Zarzecze 1
Start Pruchnik – LKS Skołoszów x
San Hureczko – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Motor Grochowce – Sanoczanka Święte 2
MKS Radymno – Pogoń-Sokół Lubaczów X
Orzeł Przeworsk -Płomień Morawsko 1
MKS Kańczuga – Huragan Gniewczyna 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Santos Piwoda 1
Roztocze Narol – Zorza Zarzecze 2
Start Pruchnik – LKS Skołoszów 1
San Hureczko – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Motor Grochowce – Sanoczanka Święte 2
MKS Radymno – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
Orzeł Przeworsk -Płomień Morawsko 1
MKS Kańczuga – Huragan Gniewczyna 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Santos Piwoda 2
Roztocze Narol – Zorza Zarzecze 2
Start Pruchnik – LKS Skołoszów X
San Hureczko – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Motor Grochowce – Sanoczanka Święte 2
MKS Radymno – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
Orzeł Przeworsk -Płomień Morawsko 1
MKS Kańczuga – Huragan Gniewczyna 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Santos Piwoda x
Roztocze Narol – Zorza Zarzecze 2
Start Pruchnik – LKS Skołoszów x
San Hureczko – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Motor Grochowce – Sanoczanka Święte 1
MKS Radymno – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
Orzeł Przeworsk -Płomień Morawsko 1
MKS Kańczuga – Huragan Gniewczyna X
Biało-Czerwoni Kaszyce – Santos Piwoda 1
Roztocze Narol – Zorza Zarzecze 1
Start Pruchnik – LKS Skołoszów x
San Hureczko – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Motor Grochowce – Sanoczanka Święte x
MKS Radymno – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
Orzeł Przeworsk -Płomień Morawsko 1
MKS Kańczuga – Huragan Gniewczyna 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Santos Piwoda 1
Roztocze Narol – Zorza Zarzecze x
Start Pruchnik – LKS Skołoszów 1
San Hureczko – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Motor Grochowce – Sanoczanka Święte x
MKS Radymno – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
Orzeł Przeworsk -Płomień Morawsko 1
MKS Kańczuga – Huragan Gniewczyna 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Santos Piwoda 1
Roztocze Narol – Zorza Zarzecze x
Start Pruchnik – LKS Skołoszów 1
San Hureczko – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Motor Grochowce – Sanoczanka Święte 2
MKS Radymno – Pogoń-Sokół Lubaczów x
Orzeł Przeworsk -Płomień Morawsko 1
MKS Kańczuga – Huragan Gniewczyna 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Santos Piwoda x
Roztocze Narol – Zorza Zarzecze 1
Start Pruchnik – LKS Skołoszów x
San Hureczko – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Motor Grochowce – Sanoczanka Święte 2
MKS Radymno – Pogoń-Sokół Lubaczów X
Orzeł Przeworsk – Płomień Morawsko 1
MKS Kańczuga – Huragan Gniewczyna 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Santos Piwoda X
Roztocze Narol – Zorza Zarzecze X
Start Pruchnik – LKS Skołoszów 1
San Hureczko – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Motor Grochowce – Sanoczanka Święte 2
MKS Radymno – Pogoń-Sokół Lubaczów x
Orzeł Przeworsk -Płomień Morawsko 1
MKS Kańczuga – Huragan Gniewczyna 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Santos Piwoda x
Roztocze Narol – Zorza Zarzecze 2
Start Pruchnik – LKS Skołoszów 1