Kolejka 16 – 31 października

typWyniki 16 kolejki:
1. cineq78 – 7
2. mc – 4
— maciek70 – 4
4. samson – 3

Klasyfikacja generalna:

1.cineq78 – 59
2.maciek70 – 52
– mc – 52
4. samson – 47
5.jambo – 35
6.Gaza_8 – 26
-daniel1945 – 26
8.Bogdan – 15
9.pol – 9
10.askp16 – 7
11.bvc – 6

Chełmianka Chełm – Resovia Rzeszów
Motor Lublin – Lewart Lubartów
Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Orlęta Radzyń Podlaski
Izolator Boguchwała – Avia Świdnik
JKS 1909 Jarosław – Orzeł Przeworsk
Stal Rzeszów – Piast Tuczempy
Sokół Sieniawa – Lublinianka Lublin
AMSPN Hetman Zamość – Wólczanka Wólka Pełkińska

7 thoughts on “Kolejka 16 – 31 października

  • 2015-10-26 at 14:18
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Resovia Rzeszów 2
    Motor Lublin – Lewart Lubartów 1
    Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl 1
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Orlęta Radzyń Podlaski 2
    Izolator Boguchwała – Avia Świdnik 2
    JKS 1909 Jarosław – Orzeł Przeworsk 1
    Stal Rzeszów – Piast Tuczempy 1
    Sokół Sieniawa – Lublinianka Lublin X
    AMSPN Hetman Zamość – Wólczanka Wólka Pełkińska 2

    Reply
  • 2015-10-28 at 06:38
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Resovia Rzeszów 2
    Motor Lublin – Lewart Lubartów 1
    Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl 1
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Orlęta Radzyń Podlaski X
    Izolator Boguchwała – Avia Świdnik X
    JKS 1909 Jarosław – Orzeł Przeworsk 1
    Stal Rzeszów – Piast Tuczempy 1
    Sokół Sieniawa – Lublinianka Lublin 2
    AMSPN Hetman Zamość – Wólczanka Wólka Pełkińska 2

    Reply
  • 2015-10-29 at 09:46
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Resovia Rzeszów X
    Motor Lublin – Lewart Lubartów 1
    Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl 1
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Orlęta Radzyń Podlaski 1
    Izolator Boguchwała – Avia Świdnik 1
    JKS 1909 Jarosław – Orzeł Przeworsk 2
    Stal Rzeszów – Piast Tuczempy 1
    Sokół Sieniawa – Lublinianka Lublin 1
    AMSPN Hetman Zamość – Wólczanka Wólka Pełkińska 2

    Reply
  • 2015-10-30 at 16:20
    Permalink

    Chełmianka Chełm – Resovia Rzeszów x
    Motor Lublin – Lewart Lubartów 1
    Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl 1
    Tomasovia Tomaszów Lubelski – Orlęta Radzyń Podlaski 1
    Izolator Boguchwała – Avia Świdnik 2
    JKS 1909 Jarosław – Orzeł Przeworsk 1
    Stal Rzeszów – Piast Tuczempy 1
    Sokół Sieniawa – Lublinianka Lublin 1
    AMSPN Hetman Zamość – Wólczanka Wólka Pełkińska 2

    Reply
  • 2015-11-03 at 21:24
    Permalink

    chyba wyniki 15 kolejki a nie 16 !!

    Reply
  • 2015-11-03 at 21:26
    Permalink

    według moich obliczeń mam 7 pkt a nie 6

    Reply
  • 2015-11-06 at 16:13
    Permalink

    Wólczanka Wótyplka Pełkińska – Chełmianka Chełm 1
    Lublinianka Lublin – AMSPN Hetman Zamość 1
    Piast Tuczempy – Sokół Sieniawa 1
    Orzeł Przeworsk – Stal Rzeszów 2
    Avia Świdnik – JKS 1909 Jarosław 2
    Orlęta Radzyń Podlaski – Izolator Boguchwała 1
    Polonia Przemyśl – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
    Lewart Lubartów – Karpaty Krosno 2
    Resovia – Motor Lublin 1

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.