Typuj mecze 25 kolejki!
Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce
Start Pruchnik – Izolator Boguchwała
Orzeł Przeworsk – Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Nisko – Piast Tuczempy
Polonia Przemyśl – KS Wiązownica
Rzemieślnik Pilzno – Wólczanka Wólka Pełkińska
LKS Pisarowce – Wisłok Wiśniowa
Sokół Sieniawa – Czarni Jasło
Stal Gorzyce – Stal Nowa Dęba
Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce 1
Start Pruchnik – Izolator Boguchwała 2
Orzeł Przeworsk – Głogovia Głogów Małopolski 1
Sokół Nisko – Piast Tuczempy 1
Polonia Przemyśl – KS Wiązownica 1
Rzemieślnik Pilzno – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
LKS Pisarowce – Wisłok Wiśniowa 1
Sokół Sieniawa – Czarni Jasło 1
Stal Gorzyce – Stal Nowa Dęba 1
Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce X
Start Pruchnik – Izolator Boguchwała 2
Orzeł Przeworsk – Głogovia Głogów Małopolski 1
Sokół Nisko – Piast Tuczempy X
Polonia Przemyśl – KS Wiązownica X
Rzemieślnik Pilzno – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
LKS Pisarowce – Wisłok Wiśniowa X
Sokół Sieniawa – Czarni Jasło 1
Stal Gorzyce – Stal Nowa Dęba 1
Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce X
Start Pruchnik – Izolator Boguchwała 2
Orzeł Przeworsk – Głogovia Głogów Małopolski 1
Sokół Nisko – Piast Tuczempy X
Polonia Przemyśl – KS Wiązownica 1
Rzemieślnik Pilzno – Wólczanka Wólka Pełkińska X
LKS Pisarowce – Wisłok Wiśniowa X
Sokół Sieniawa – Czarni Jasło 1
Stal Gorzyce – Stal Nowa Dęba X
Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce X
Start Pruchnik – Izolator Boguchwała 2
Orzeł Przeworsk – Głogovia Głogów Małopolski 1
Sokół Nisko – Piast Tuczempy X
Polonia Przemyśl – KS Wiązownica X
Rzemieślnik Pilzno – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
LKS Pisarowce – Wisłok Wiśniowa 1
Sokół Sieniawa – Czarni Jasło 1
Stal Gorzyce – Stal Nowa Dęba X
Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce x
Start Pruchnik – Izolator Boguchwała 2
Orzeł Przeworsk – Głogovia Głogów Małopolski x
Sokół Nisko – Piast Tuczempy 1
Polonia Przemyśl – KS Wiązownica 1
Rzemieślnik Pilzno – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
LKS Pisarowce – Wisłok Wiśniowa 1
Sokół Sieniawa – Czarni Jasło 1
Stal Gorzyce – Stal Nowa Dęba 1
Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce X
Start Pruchnik – Izolator Boguchwała 2
Orzeł Przeworsk – Głogovia Głogów Małopolski 1
Sokół Nisko – Piast Tuczempy 1
Polonia Przemyśl – KS Wiązownica X
Rzemieślnik Pilzno – Wółczanka Wółka Pełkińska 2
LKS Pisarowce – Wisłok Wiśniowa X
Sokół Sieniawa – Czarni Jasło 1
Stal Gorzyce – Stal Nowa Dęba 1
Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce 1
Start Pruchnik – Izolator Boguchwała 2
Orzeł Przeworsk – Głogovia Głogów Małopolski 1
Sokół Nisko – Piast Tuczempy1
Polonia Przemyśl – KS Wiązownica 2
Rzemieślnik Pilzno – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
LKS Pisarowce – Wisłok Wiśniowa X
Sokół Sieniawa – Czarni Jasło 1
Stal Gorzyce – Stal Nowa Dęba 1