Typer 33 kolejka

Resovia -Chełmianka Chełm
Lewart Lubartów – Motor Lublin
Polonia Przemyśl -Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski -Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik -Izolator Boguchwała
Orzeł Przeworsk -JKS 1909 Jarosław
Piast Tuczempy -Stal Rzeszów
Lublinianka Lublin -Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska -AMSPN Hetman Zamość

5 thoughts on “Typer 33 kolejka

  • 2016-05-26 at 19:04
    Permalink

    Resovia -Chełmianka Chełm 1
    Lewart Lubartów – Motor Lublin 2
    Polonia Przemyśl -Karpaty Krosno 2
    Orlęta Radzyń Podlaski -Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
    Avia Świdnik -Izolator Boguchwała 1
    Orzeł Przeworsk -JKS 1909 Jarosław 2
    Piast Tuczempy -Stal Rzeszów 2
    Lublinianka Lublin -Sokół Sieniawa x
    Wólczanka Wólka Pełkińska -AMSPN Hetman Zamość 1

    Reply
  • 2016-05-27 at 07:26
    Permalink

    Resovia -Chełmianka Chełm 1
    Lewart Lubartów – Motor Lublin 2
    Polonia Przemyśl -Karpaty Krosno X
    Orlęta Radzyń Podlaski -Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
    Avia Świdnik -Izolator Boguchwała 1
    Orzeł Przeworsk -JKS 1909 Jarosław 1
    Piast Tuczempy -Stal Rzeszów 2
    Lublinianka Lublin -Sokół Sieniawa 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska -AMSPN Hetman Zamość 1

    Reply
  • 2016-05-27 at 07:42
    Permalink

    Resovia -Chełmianka Chełm 1
    Lewart Lubartów – Motor Lublin 2
    Polonia Przemyśl -Karpaty Krosno 2
    Orlęta Radzyń Podlaski -Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
    Avia Świdnik -Izolator Boguchwała 1
    Orzeł Przeworsk -JKS 1909 Jarosław 2
    Piast Tuczempy -Stal Rzeszów 2
    Lublinianka Lublin -Sokół Sieniawa 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska -AMSPN Hetman Zamość 1

    Reply
  • 2016-05-27 at 14:43
    Permalink

    Resovia -Chełmianka Chełm 1
    Lewart Lubartów – Motor Lublin 2
    Polonia Przemyśl -Karpaty Krosno x
    Orlęta Radzyń Podlaski -Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
    Avia Świdnik -Izolator Boguchwała 1
    Orzeł Przeworsk -JKS 1909 Jarosław 2
    Piast Tuczempy -Stal Rzeszów 2
    Lublinianka Lublin -Sokół Sieniawa x
    Wólczanka Wólka Pełkińska -AMSPN Hetman Zamość 1

    Reply
  • 2016-05-27 at 17:17
    Permalink

    Resovia -Chełmianka Chełm 1
    Lewart Lubartów – Motor Lublin 2
    Polonia Przemyśl -Karpaty Krosno x
    Orlęta Radzyń Podlaski -Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
    Avia Świdnik -Izolator Boguchwała 1
    Orzeł Przeworsk -JKS 1909 Jarosław 2
    Piast Tuczempy -Stal Rzeszów 2
    Lublinianka Lublin -Sokół Sieniawa x
    Wólczanka Wólka Pełkińska -AMSPN Hetman Zamość 1

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.