Typer – 2 kolejka

 

 

Typujemy w komentarzach, obstawiamy bez podpórek.

Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko
Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica – LKS Pisarowce
Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa
Głogovia Głogów Małopolsk – Stal Gorzyce
Piast Tuczempy – Stal Nowa Dęba
KS Wiązownica – Czarni 1910 Jasło
Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłok Wiśniowa
Rzemieślnik Pilzno – Start Pruchnik

28 thoughts on “Typer – 2 kolejka

  • 2016-08-08 at 06:40
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko X
    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl X
    Igloopol Dębica – LKS Pisarowce 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa X
    Głogovia Głogów Małopolsk – Stal Gorzyce 1
    Piast Tuczempy – Stal Nowa Dęba 1
    KS Wiązownica – Czarni 1910 Jasło X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłok Wiśniowa 1
    Rzemieślnik Pilzno – Start Pruchnik 1

    Reply
  • 2016-08-08 at 09:06
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko X
    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl X
    Igloopol Dębica – LKS Pisarowce 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa 1
    Głogovia Głogów Małopolsk – Stal Gorzyce X
    Piast Tuczempy – Stal Nowa Dęba 1
    KS Wiązownica – Czarni 1910 Jasło X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłok Wiśniowa 1
    Rzemieślnik Pilzno – Start Pruchnik 1

    Reply
  • 2016-08-08 at 14:31
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko x
    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl x
    Igloopol Dębica – LKS Pisarowce 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa 1
    Głogovia Głogów Małopolsk – Stal Gorzyce 1
    Piast Tuczempy – Stal Nowa Dęba 1
    KS Wiązownica – Czarni 1910 Jasło 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłok Wiśniowa 1
    Rzemieślnik Pilzno – Start Pruchnik 1

    Reply
  • 2016-08-08 at 16:14
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko 2
    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 2
    Igloopol Dębica – LKS Pisarowce 2
    Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa 1
    Głogovia Głogów Małopolsk – Stal Gorzyce 1
    Piast Tuczempy – Stal Nowa Dęba 1
    KS Wiązownica – Czarni 1910 Jasło 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłok Wiśniowa 1
    Rzemieślnik Pilzno – Start Pruchnik 1

    Reply
  • 2016-08-08 at 18:35
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko 2
    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 1
    Igloopol Dębica – LKS Pisarowce 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa 1
    Głogovia Głogów Małopolsk – Stal Gorzyce X
    Piast Tuczempy – Stal Nowa Dęba X
    KS Wiązownica – Czarni 1910 Jasło 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłok Wiśniowa 1
    Rzemieślnik Pilzno – Start Pruchnik 1

    Reply
  • 2016-08-08 at 18:43
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko 2
    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl X
    Igloopol Dębica – LKS Pisarowce 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa 1
    Głogovia Głogów Małopolsk – Stal Gorzyce 1
    Piast Tuczempy – Stal Nowa Dęba 2
    KS Wiązownica – Czarni 1910 Jasło 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłok Wiśniowa 1
    Rzemieślnik Pilzno – Start Pruchnik 1

    Reply
  • 2016-08-09 at 09:12
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko 2
    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 2
    Igloopol Dębica – LKS Pisarowce 2
    Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal Gorzyce 1
    Piast Tuczempy – Stal Nowa Dęba 1
    KS Wiązownica – Czarni 1910 Jasło 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłok Wiśniowa 1
    Rzemieślnik Pilzno – Start Pruchnik 1

    Reply
  • 2016-08-09 at 15:50
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko 2
    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 1
    Igloopol Dębica – LKS Pisarowce X
    Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa X
    Głogovia Głogów Małopolsk – Stal Gorzyce 1
    Piast Tuczempy – Stal Nowa Dęba 1
    KS Wiązownica – Czarni 1910 Jasło 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłok Wiśniowa 1
    Rzemieślnik Pilzno – Start Pruchnik 1

    Reply
  • 2016-08-10 at 08:19
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko X
    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 1
    Igloopol Dębica – LKS Pisarowce 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa 1
    Głogovia Głogów Małopolsk – Stal Gorzyce 1
    Piast Tuczempy – Stal Nowa Dęba 1
    KS Wiązownica – Czarni 1910 Jasło X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłok Wiśniowa 1
    Rzemieślnik Pilzno – Start Pruchnik 1

    Reply
  • 2016-08-10 at 08:56
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko 1
    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 1
    Igloopol Dębica – LKS Pisarowce 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa 1
    Głogovia Głogów Małopolsk – Stal Gorzyce 1
    Piast Tuczempy – Stal Nowa Dęba 1
    KS Wiązownica – Czarni 1910 Jasło 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłok Wiśniowa 1
    Rzemieślnik Pilzno – Start Pruchnik 1

    Reply
  • 2016-08-10 at 18:21
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko X
    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 2
    Igloopol Dębica – LKS Pisarowce 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa 1
    Głogovia Głogów Małopolsk – Stal Gorzyce X
    Piast Tuczempy – Stal Nowa Dęba 1
    KS Wiązownica – Czarni 1910 Jasło 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłok Wiśniowa 1
    Rzemieślnik Pilzno – Start Pruchnik 1

    Reply
  • 2016-08-10 at 23:36
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko 2
    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 1
    Igloopol Dębica – LKS Pisarowce x
    Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa 1
    Głogovia Głogów Małopolsk – Stal Gorzyce x
    Piast Tuczempy – Stal Nowa Dęba 1
    KS Wiązownica – Czarni 1910 Jasło 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłok Wiśniowa 1
    Rzemieślnik Pilzno – Start Pruchnik 1

    Reply
  • Pingback:Typuj i zgarnij karnet – 2 kolejka ! | MKS Orzeł Przeworsk – oficjalny serwis kibiców

  • 2016-08-11 at 12:58
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko 2
    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 1
    Igloopol Dębica – LKS Pisarowce 2
    Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa 1
    Głogovia Głogów Małopolsk – Stal Gorzyce 1
    Piast Tuczempy – Stal Nowa Dęba 1
    KS Wiązownica – Czarni 1910 Jasło 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłok Wiśniowa 1
    Rzemieślnik Pilzno – Start Pruchnik 0

    Reply
    • 2016-08-11 at 22:16
      Permalink

      Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko 2
      Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 1
      Igloopol Dębica – LKS Pisarowce 1
      Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa 2
      Głogovia Głogów Małopolsk – Stal Gorzyce 1
      Piast Tuczempy – Stal Nowa Dęba 1
      KS Wiązownica – Czarni 1910 Jasło 2
      Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłok Wiśniowa 1

      Reply
  • 2016-08-11 at 16:07
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko 2
    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 1
    Igloopol Dębica – LKS Pisarowce 2
    Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa 1
    Głogovia Głogów Małopolsk – Stal Gorzyce 2
    Piast Tuczempy – Stal Nowa Dęba 1
    KS Wiązownica – Czarni 1910 Jasło 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłok Wiśniowa 1
    Rzemieślnik Pilzno – Start Pruchnik 1

    Reply
  • 2016-08-11 at 16:27
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko 1
    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 1
    Igloopol Dębica – LKS Pisarowce 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa 0
    Głogovia Głogów Małopolsk – Stal Gorzyce 1
    Piast Tuczempy – Stal Nowa Dęba 0
    KS Wiązownica – Czarni 1910 Jasło 0
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłok Wiśniowa 1
    Rzemieślnik Pilzno – Start Pruchnik 2

    Reply
  • Pingback:Typuj i zgarnij karnet – 2 kolejka! | MKS Orzeł Przeworsk – oficjalny serwis kibiców

  • 2016-08-11 at 16:35
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko X
    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 1
    Igloopol Dębica – LKS Pisarowce 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa 1
    Głogovia Głogów Małopolsk – Stal Gorzyce x
    Piast Tuczempy – Stal Nowa Dęba x
    KS Wiązownica – Czarni 1910 Jasło 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłok Wiśniowa 1
    Rzemieślnik Pilzno – Start Pruchnik

    Reply
  • 2016-08-11 at 20:00
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko 2
    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl x
    Igloopol Dębica – LKS Pisarowce 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa 1
    Głogovia Głogów Małopolsk – Stal Gorzyce 1
    Piast Tuczempy – Stal Nowa Dęba x
    KS Wiązownica – Czarni 1910 Jasło 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłok Wiśniowa 1

    Reply
    • 2016-08-13 at 06:11
      Permalink

      Rzemieślnik Pilzno – Start Pruchnik 1

      Reply
    • 2016-08-13 at 06:12
      Permalink

      Rzemieślnik Pilzno – Start Pruchnik 1

      Reply
  • 2016-08-11 at 22:56
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko 2
    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl x
    Igloopol Dębica – LKS Pisarowce 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa 1
    Głogovia Głogów Małopolsk – Stal Gorzyce 2
    Piast Tuczempy – Stal Nowa Dęba x
    KS Wiązownica – Czarni 1910 Jasło 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłok Wiśniowa 1
    Rzemieślnik Pilzno – Start Pruchnik

    Reply
    • 2016-08-11 at 22:57
      Permalink

      Rzemieślnik Pilzno – Start Pruchnik 2

      Reply
  • 2016-08-12 at 06:04
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko 2
    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl X
    Igloopol Dębica – LKS Pisarowce 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa 1
    Głogovia Głogów Małopolsk – Stal Gorzyce X
    Piast Tuczempy – Stal Nowa Dęba 1
    KS Wiązownica – Czarni 1910 Jasło X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłok Wiśniowa 1
    Rzemieślnik Pilzno – Start Pruchnik 1

    Reply
  • 2016-08-12 at 18:38
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko 2
    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 1
    Igloopol Dębica – LKS Pisarowce 2
    Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa 2
    Głogovia Głogów Małopolsk – Stal Gorzyce 2
    Piast Tuczempy – Stal Nowa Dęba 1
    KS Wiązownica – Czarni 1910 Jasło 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłok Wiśniowa 1
    Rzemieślnik Pilzno – Start Pruchnik2

    Reply
  • 2016-08-13 at 11:32
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko x
    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl x
    Igloopol Dębica – LKS Pisarowce 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa 1
    Głogovia Głogów Małopolsk – Stal Gorzyce x
    Piast Tuczempy – Stal Nowa Dęba 1
    KS Wiązownica – Czarni 1910 Jasło 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłok Wiśniowa 1
    Rzemieślnik Pilzno – Start Pruchnik 2

    Reply
  • 2016-08-13 at 14:00
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko 1
    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 2
    Igloopol Dębica – LKS Pisarowce 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa 2
    Głogovia Głogów Małopolsk – Stal Gorzyce 1
    Piast Tuczempy – Stal Nowa Dęba 1
    KS Wiązownica – Czarni 1910 Jasło 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłok Wiśniowa 1
    Rzemieślnik Pilzno – Start Pruchnik 1

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.