Typer – 1 kolejka

Wraz ze startem nowego sezonu ruszamy z Typerem. UWAGA! Zwycięzca typera rundy jesiennej otrzyma darmowy karnet na wszystkie mecze Orła rundy wiosennej sezonu 2016/2017, rozgrywane w Przeworsku! Zapraszamy do zabawy! Typujemy w komentarzach, obstawiamy bez podpórek.

Wólczanka Wólka Pełkińska – Błękitni Ropczyce
Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica
Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy
Stal Nowa Dęba – Głogovia Głogów Małopolski
Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa – Igloopol Dębica
LKS Pisarowce – Start Pruchnik
Rzemieślnik Pilzno – Orzeł Przeworsk
Polonia Przemyśl – Sokół Nisko

19 thoughts on “Typer – 1 kolejka

  • 2016-08-02 at 06:12
    Permalink

    Wólczanka Wólka Pełkińska – Błękitni Ropczyce -1
    Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica -X
    Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy -1
    Stal Nowa Dęba – Głogovia Głogów Małopolski -1
    Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała -1
    Sokół Sieniawa – Igloopol Dębica -2
    LKS Pisarowce – Start Pruchnik -x
    Rzemieślnik Pilzno – Orzeł Przeworsk -X
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko -1

    Reply
  • 2016-08-02 at 12:53
    Permalink

    Wólczanka Wólka Pełkińska – Błękitni Ropczyce X
    Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica 2
    Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy 1
    Stal Nowa Dęba – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Sieniawa – Igloopol Dębica X
    LKS Pisarowce – Start Pruchnik 2
    Rzemieślnik Pilzno – Orzeł Przeworsk 2
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1

    Reply
  • 2016-08-02 at 14:48
    Permalink

    Wólczanka Wólka Pełkińska – Błękitni Ropczyce 1
    Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica 1
    Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy x
    Stal Nowa Dęba – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Sieniawa – Igloopol Dębica 1
    LKS Pisarowce – Start Pruchnik 1
    Rzemieślnik Pilzno – Orzeł Przeworsk x
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1

    Reply
  • 2016-08-02 at 14:55
    Permalink

    Wólczanka Wólka Pełkińska – Błękitni Ropczyce 1
    Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica 2
    Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy 2
    Stal Nowa Dęba – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Sieniawa – Igloopol Dębica x
    LKS Pisarowce – Start Pruchnik 2
    Rzemieślnik Pilzno – Orzeł Przeworsk 2
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1

    Reply
  • 2016-08-02 at 21:21
    Permalink

    Wólczanka Wólka Pełkińska – Błękitni Ropczyce 1
    Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica 2
    Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy x
    Stal Nowa Dęba – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała x
    Sokół Sieniawa – Igloopol Dębica 1
    LKS Pisarowce – Start Pruchnik 2
    Rzemieślnik Pilzno – Orzeł Przeworsk 2
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1

    Reply
  • 2016-08-03 at 16:32
    Permalink

    Wólczanka Wólka Pełkińska – Błękitni Ropczyce x
    Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica 1
    Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy 1
    Stal Nowa Dęba – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Sieniawa – Igloopol Dębica x
    LKS Pisarowce – Start Pruchnik 2
    Rzemieślnik Pilzno – Orzeł Przeworsk 1
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1

    Reply
  • 2016-08-03 at 17:32
    Permalink

    Wólczanka Wólka Pełkińska – Błękitni Ropczyce 1
    Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica 1
    Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy 1
    Stal Nowa Dęba – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Sieniawa – Igloopol Dębica 1
    LKS Pisarowce – Start Pruchnik 2
    Rzemieślnik Pilzno – Orzeł Przeworsk 2
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1

    Reply
  • 2016-08-03 at 19:43
    Permalink

    Wólczanka Wólka Pełkińska – Błękitni Ropczyce 1
    Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica 2
    Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy 2
    Stal Nowa Dęba – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Sieniawa – Igloopol Dębica 1
    LKS Pisarowce – Start Pruchnik 2
    Rzemieślnik Pilzno – Orzeł Przeworsk 2
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1

    Reply
  • 2016-08-04 at 03:19
    Permalink

    Wólczanka Wólka Pełkińska – Błękitni Ropczyce 1
    Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica 1
    Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy X
    Stal Nowa Dęba – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Sieniawa – Igloopol Dębica X
    LKS Pisarowce – Start Pruchnik X
    Rzemieślnik Pilzno – Orzeł Przeworsk X
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1

    Reply
  • 2016-08-04 at 11:49
    Permalink

    Wólczanka Wólka Pełkińska – Błękitni Ropczyce
    Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica
    Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy
    Stal Nowa Dęba – Głogovia Głogów Małopolski
    Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała
    Sokół Sieniawa – Igloopol Dębica
    LKS Pisarowce – Start Pruchnik
    Rzemieślnik Pilzno – Orzeł Przeworsk
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko

    Reply
    • 2016-08-04 at 11:50
      Permalink

      Wólczanka Wólka Pełkińska – Błękitni Ropczyce 1
      Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica X
      Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy X
      Stal Nowa Dęba – Głogovia Głogów Małopolski 1
      Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała X
      Sokół Sieniawa – Igloopol Dębica 1
      LKS Pisarowce – Start Pruchnik 1
      Rzemieślnik Pilzno – Orzeł Przeworsk 2
      Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1

      Reply
  • 2016-08-04 at 12:12
    Permalink

    Wólczanka Wólka Pełkińska – Błękitn Ropczyce 1
    Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica 1
    Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy 1
    Stal Nowa Dęba – Głogovia Głogów Małopolski x
    Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Sieniawa – Igloopol Dębica 2
    LKS Pisarowce – Start Pruchnik x
    Rzemieślnik Pilzno – Orzeł Przeworsk 2
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1

    Reply
  • 2016-08-04 at 20:23
    Permalink

    Wólczanka Wólka Pełkińska – Błękitni Ropczyce 1
    Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica 1
    Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy 2
    Stal Nowa Dęba – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Sieniawa – Igloopol Dębica 1
    LKS Pisarowce – Start Pruchnik 1
    Rzemieślnik Pilzno – Orzeł Przeworsk 1
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1

    Reply
  • 2016-08-05 at 06:16
    Permalink

    Wólczanka Wólka Pełkińska – Błękitni Ropczyce 1
    Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica 1
    Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy X
    Stal Nowa Dęba – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Sieniawa – Igloopol Dębica X
    LKS Pisarowce – Start Pruchnik 1
    Rzemieślnik Pilzno – Orzeł Przeworsk 2
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1

    Reply
  • 2016-08-05 at 09:12
    Permalink

    Wólczanka Wólka Pełkińska – Błękitni Ropczyce 1
    Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica X
    Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy 2
    Stal Nowa Dęba – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Sieniawa – Igloopol Dębica 1
    LKS Pisarowce – Start Pruchnik 1
    Rzemieślnik Pilzno – Orzeł Przeworsk X
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1

    Reply
  • 2016-08-05 at 10:37
    Permalink

    Wólczanka Wólka Pełkińska – Błękitni Ropczyce 1
    Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica 1
    Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy 2
    Stal Nowa Dęba – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Sieniawa – Igloopol Dębica 1
    LKS Pisarowce – Start Pruchnik X
    Rzemieślnik Pilzno – Orzeł Przeworsk 2
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1

    Reply
  • 2016-08-05 at 15:06
    Permalink

    Wólczanka Wólka Pełkińska – Błękitni Ropczyce 1
    Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica 1
    Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy 1
    Stal Nowa Dęba – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała x
    Sokół Sieniawa – Igloopol Dębica x
    LKS Pisarowce – Start Pruchnik 1
    Rzemieślnik Pilzno – Orzeł Przeworsk 1
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1

    Reply
  • 2016-08-05 at 17:17
    Permalink

    Wólczanka Wólka Pełkińska – Błękitni Ropczyce 1
    Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica 1
    Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy 1
    Stal Nowa Dęba – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała 1
    Sokół Sieniawa – Igloopol Dębica 1
    LKS Pisarowce – Start Pruchnik 1
    Rzemieślnik Pilzno – Orzeł Przeworsk 1
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1

    Reply
  • 2016-08-17 at 14:42
    Permalink

    Prawidłowy wynik:Czarni 1910 Jasło 0-3 Piast Tuczempy
    Stal Nowa Dęba 3-0 Głogovia Głogów Małopolski

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.