Rusza liga Typerów
Wraz ze startem nowego sezonu ruszamy z Typerem. Zapraszamy do naszej zabawy. Typujemy w komentarzach, obstawiamy bez podpórek. Dołącz do nas i zostań mistrzem ligi Typerów! liga
Kolejka nr 1
Orzeł Przeworsk – Motor Grochowce
MKS Radymno – San Hureczko
MKS Kańczuga – KS Kisielów-Pełnatycze
Zorza Zarzecze – Santos Piwoda
Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte
Roztocze Narol – Pogoń-Sokół Lubaczów
Start Pruchnik – Płomień Morawsko
LKS Skołoszów – Huragan Gniewczyna
Orzeł Przeworsk – Motor Grochowce 1
MKS Radymno – San Hureczko x
MKS Kańczuga – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Zorza Zarzecze – Santos Piwoda 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte x
Roztocze Narol – Pogoń-Sokół Lubaczów x
Start Pruchnik – Płomień Morawsko 1
LKS Skołoszów – Huragan Gniewczyna 2
Orzeł Przeworsk – Motor Grochowce 1
MKS Radymno – San Hureczko x
MKS Kańczuga – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Zorza Zarzecze – Santos Piwoda 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte 1
Roztocze Narol – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
Start Pruchnik – Płomień Morawsko x
LKS Skołoszów – Huragan Gniewczyna x
Orzeł Przeworsk – Motor Grochowce 1
MKS Radymno – San Hureczko 1
MKS Kańczuga – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Zorza Zarzecze – Santos Piwoda 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte X
Roztocze Narol – Pogoń-Sokół Lubaczów X
Start Pruchnik – Płomień Morawsko 1
LKS Skołoszów – Huragan Gniewczyna X
Orzeł Przeworsk – Motor Grochowce 1
MKS Radymno – San Hureczko 1
MKS Kańczuga – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Zorza Zarzecze – Santos Piwoda 2
Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte 2
Roztocze Narol – Pogoń-Sokół Lubaczów X
Start Pruchnik – Płomień Morawsko 2
LKS Skołoszów – Huragan Gniewczyna X
.
Pingback: Inauguracja na Budowlanych
Orzeł Przeworsk – Motor Grochowce 1
MKS Radymno – San Hureczko 2
MKS Kańczuga – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Zorza Zarzecze – Santos Piwoda x
Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte 1
Roztocze Narol – Pogoń-Sokół Lubaczów x
Start Pruchnik – Płomień Morawsko 2
LKS Skołoszów – Huragan Gniewczyna 1
Orzeł Przeworsk – Motor Grochowce 1
MKS Radymno – San Hureczko 2
MKS Kańczuga – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Zorza Zarzecze – Santos Piwoda x
Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte x
Roztocze Narol – Pogoń-Sokół Lubaczów x
Start Pruchnik – Płomień Morawsko x
LKS Skołoszów – Huragan Gniewczyna x
Orzeł Przeworsk – Motor Grochowce 1
MKS Radymno – San Hureczko 1
MKS Kańczuga – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Zorza Zarzecze – Santos Piwoda 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte X
Roztocze Narol – Pogoń-Sokół Lubaczów X
Start Pruchnik – Płomień Morawsko 1
LKS Skołoszów – Huragan Gniewczyna 2
Orzeł Przeworsk – Motor Grochowce 1
MKS Radymno – San Hureczko 1
MKS Kańczuga – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Zorza Zarzecze – Santos Piwoda 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte 1
Roztocze Narol – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
Start Pruchnik – Płomień Morawsko 1
LKS Skołoszów – Huragan Gniewczyna 1
Orzeł Przeworsk – Motor Grochowce 1
MKS Radymno – San Hureczko 1
MKS Kańczuga – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Zorza Zarzecze – Santos Piwoda 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte 1
Roztocze Narol – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
Start Pruchnik – Płomień Morawsko 1
LKS Skołoszów – Huragan Gniewczyna 1
Orzeł Przeworsk – Motor Grochowce 1
MKS Radymno – San Hureczko 2
MKS Kańczuga – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Zorza Zarzecze – Santos Piwoda 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte 2
Roztocze Narol – Pogoń-Sokół Lubaczów X
Start Pruchnik – Płomień Morawsko 1
LKS Skołoszów – Huragan Gniewczyna X
Orzeł Przeworsk – Motor Grochowce 1
MKS Radymno – San Hureczko 1
MKS Kańczuga – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Zorza Zarzecze – Santos Piwoda 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte 1
Roztocze Narol – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
Start Pruchnik – Płomień Morawsko 1
LKS Skołoszów – Huragan Gniewczyna 1
.
Orzeł Przeworsk – Motor Grochowce 1
MKS Radymno – San Hureczko 1
MKS Kańczuga – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Zorza Zarzecze – Santos Piwoda 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte 1
Roztocze Narol – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
Start Pruchnik – Płomień Morawsko 1
LKS Skołoszów – Huragan Gniewczyna 1
Kolejka nr 1
Orzeł Przeworsk – Motor Grochowce x
MKS Radymno – San Hureczko 1
MKS Kańczuga – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Zorza Zarzecze – Santos Piwoda 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte 1
Roztocze Narol – Pogoń-Sokół Lubaczów x
Start Pruchnik – Płomień Morawsko x
LKS Skołoszów – Huragan Gniewczyna 1