Płomień Morawsko – Orzeł Przeworsk 4:2

Orzeł w ramach I rundy Okręgowego Pucharu Polski przegrał w Morawsku z Płomieniem 4:2. Do połowy wygrywaliśmy 2:0 i kontrolowaliśmy przebieg spotkania po bramkach Macieja Listkowskiego i Karola Wilka. Po przerwie nastąpił dramat naszych piłkarzy pod względem gry obronnej i gospodarze wbili nam 4 bramki. Głównym autorem zwycięstwa był Kamil Pilch, który 3 razy asystował oraz raz sam zdobył bramkę dla miejscowych.

Płomień Morawsko 4:2 (0:2) Orzeł Przeworsk
0:1 11` Listkowski Maciej – strzał z 16 metrów przy słupku
0:2 45` Wilk Karol – strzał w zamieszaniu w boczną siatkę
1:2 56` Malinowski Jarosław as. Pilch Kamil – strzał po ziemi w boczną siatkę
2:2 62` Malinowski Jarosław as. Pilch Kamil – strzał z pierwszej piłki w boczną siatkę
3:2 74` Pilch Kamil – as. Pajda Marek – strzał z 10m w sytuacji sam na sam z bramkrzem
4:2 87` Adamarek Kamil as. Pilch Kamil – strzał pod poprzeczkę

Płomień Morawsko: Góra Damian, Sawa Tomasz (87` Gwóźdź Kamil), Pajda Łukasz, Szuflita Paweł, Gil Radosław (42` Mrozowicz Tomasz), Stawiarski Mariusz, Pilch Kamil, Hulak Kamil, Adamarek Kamil, Kalemba Jakub (46` Pajda Marek), Malinowski Jarosław (85` Lorynowicz Patryk)

Orzeł Przeworsk: Przewrocki Adrian, Listkowski Maciej (46` Błajda Krystian), Flis Jacek (46` Rączka Kacper), Wilk Karol, Nikanovych Andrij (46` Barszczak Szymon), Struś Edwin (46` Boratyn Piotr), Kowal Mateusz, Kmiotek Kamil (46` Piątek Marcin), Ostrzywilk Daniel, Sykała Radosław (33` Strączek Radosław), Salwach Radosław

Kartki żółte: Strączek Radosław, Kowal Mateusz, Barszczak Szymon

Sędziowali: Kogut Marcin – Grodecki Piotr, Małysz Paweł (Przemyśl)