NLO SMS II ZPRP Kielce 39 : 29 SPR Orzeł Przeworsk

Nie udała się eskapada piłkarzy ręcznych na Kielce. Pierwsze kłopoty nastąpiły już w drodze na mecz, gdzie uległ awarii bus przewożący naszych Orłowców. Mecz planowo miał się rozpocząć o godz. 13:00, lecz ze względu na awarię środka transportu pierwszy gwizdek zabrzmiał o godz. 14.45. Do meczu przystąpiliśmy z marszu, po krótkiej rozgrzewce. Mecz nam nie wychodził od początku, nie graliśmy tego co potrafimy i młodzież z Kielc ograła nas dość wysoko, choć jeszcze w 37 minucie był remis po 24. Następnie stanęliśmy w ataku, od 51 minuty do końca spotkania czyli przez 9 minut nie rzuciliśmy ani jednej bramki. Z tej wysokiej porażki trzeba wyciągnąć odpowiednie wnioski i za tydzień z rezerwami Mistrza Polski zdobyć 3 punkty.

NLO SMS II ZPRP Kielce 39 : 29 (21 : 18) SPR Orzeł Przeworsk

Bramki: Swierk 11, Kuras3, Leja 3, Gancarz 3, Kornafel 6, Rybak 2, Birek 1.