This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TomekK.

Wg moich zestawień to:
W kolejce 11

Kolejka 12:
2 punkty: samson, maciek70 (mecz Wisłoka – Orzeł typował już po jego zakończeniu)

Proszę jeszcze raz o sprawdzenie i ewentualną korektę wyników

Gaza_8
Gość
Gaza_8

Witam, Niestety nie mogę się zgodzić, że jest dobrze policzona, a poniżej przedstawiam komplet wyników i swoje typy. W meczu Wiązownica – Wiśniowa zamieniona była rola gospodarza/gościa (wg wskazań meczów do typowania zamieszczonych w nagłówku posta), ale ostatecznie typ został wskazany poprawnie (wygrana Wiązownicy). Sokół Kolbuszowa Dolna 1-2 Błękitni Ropczyce (2) Piast Tuczempy 1-1 Karpaty Krosno (X) Przełom Besko 1-5 Wisłoka Dębica (2) Orzeł Przeworsk 0-2 Polonia Przemyśl (2) Rzemieślnik Pilzno 0-2 Ekoball Sanok (2) Izolator Boguchwała 3-2 Igloopol Dębica (1) Korona Rzeszów 0-2 Sokół Nisko (2) Stal Gorzyce 0-1 JKS 1909 Jarosław (2) Wisłok Wiśniowa 0-2 KS Wiązownica (2)… Czytaj więcej »

TomekK.
Gość
TomekK.

Te moje różnice w wynikach wynikały z tego o czym napisał Gaza_8. I uważam, że słuszne są wyliczenia właśnie na podstawie Jego wyjaśnienia.
Stal Gorzyce – JKS 1909 Jarosław
Wygrała Wiązownica więc typ m. in. Gazy_8 jest prawidłowy.
W związku z tym jednak proszę o korektę wyników 11 kolejki.

samson
Gość
samson

Witam. Już wiem gdzie jest błąd, zestaw par biorę ze strony 90minut.pl, i tam wtedy gdy brałem zestaw par, mecz Wiązownica- Wisniowa był w środku stawki. Jednak gdy podliczalem wyniki, a robię je z automatu, portal 90minut przesunął ten mecz z jakiś nieznanych mi przyczyn na koniec zestawu, więc dlatego takie rozbieżności. Wkrótce poprawię. Dzięki raz jeszcze za zwrócenie uwagi. Pozdrawiam

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0