Liga Typerów – kolejka nr 9 [21/23 września]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 9. Mecze Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl oraz Igloopol Dębica – KS Wiązownica odbędą się w piątek, pozostałe sobota/niedziela.

Karpaty Krosno – Błękitni Ropczyce
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłoka Dębica
Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl
Przełom Besko – Wisłok Wiśniowa
Orzeł Przeworsk – Ekoball Sanok
Rzemieślnik Pilzno – Sokół Nisko
Izolator Boguchwała – JKS 1909 Jarosław
Korona Rzeszów – Stal Gorzyce
Igloopol Dębica – KS Wiązownica

.

8
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
HajmonMaciekWojtiTomekK.samson Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Gaza_8
Gość
Gaza_8

Karpaty Krosno – Błękitni Ropczyce X
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłoka Dębica 2
Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl X
Przełom Besko – Wisłok Wiśniowa 2
Orzeł Przeworsk – Ekoball Sanok X
Rzemieślnik Pilzno – Sokół Nisko 1
Izolator Boguchwała – JKS 1909 Jarosław X
Korona Rzeszów – Stal Gorzyce 1
Igloopol Dębica – KS Wiązownica X

maciek70
Gość
maciek70

Karpaty Krosno – Błękitni Ropczyce 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłoka Dębica 2
Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl X
Przełom Besko – Wisłok Wiśniowa 2
Orzeł Przeworsk – Ekoball Sanok 2
Rzemieślnik Pilzno – Sokół Nisko 1
Izolator Boguchwała – JKS 1909 Jarosław 1
Korona Rzeszów – Stal Gorzyce 1
Igloopol Dębica – KS Wiązownica 1

East London
Gość
East London

Karpaty Krosno – Błękitni Ropczyce 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłoka Dębica 2
Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl 2
Przełom Besko – Wisłok Wiśniowa 2
Orzeł Przeworsk – Ekoball Sanok x
Rzemieślnik Pilzno – Sokół Nisko 1
Izolator Boguchwała – JKS 1909 Jarosław 1
Korona Rzeszów – Stal Gorzyce x
Igloopol Dębica – KS Wiązownica 2

TomekK.
Gość
TomekK.

Karpaty Krosno – Błękitni Ropczyce 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłoka Dębica X
Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl X
Przełom Besko – Wisłok Wiśniowa 2
Orzeł Przeworsk – Ekoball Sanok 2
Rzemieślnik Pilzno – Sokół Nisko 1
Izolator Boguchwała – JKS 1909 Jarosław X
Korona Rzeszów – Stal Gorzyce X
Igloopol Dębica – KS Wiązownica 1

Wojti
Gość
Wojti

Karpaty Krosno – Błękitni Ropczyce 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłoka Dębica x
Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl x
Przełom Besko – Wisłok Wiśniowa 2
Orzeł Przeworsk – Ekoball Sanok 1
Rzemieślnik Pilzno – Sokół Nisko 1
Izolator Boguchwała – JKS 1909 Jarosław x
Korona Rzeszów – Stal Gorzyce 2
Igloopol Dębica – KS Wiązownica 1

Maciek
Gość
Maciek

Karpaty Krosno – Błękitni Ropczyce 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłoka Dębica 2
Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl x
Przełom Besko – Wisłok Wiśniowa 2
Orzeł Przeworsk – Ekoball Sanok x
Rzemieślnik Pilzno – Sokół Nisko 1
Izolator Boguchwała – JKS 1909 Jarosław 1
Korona Rzeszów – Stal Gorzyce 1
Igloopol Dębica – KS Wiązownica 2

Hajmon
Gość
Hajmon

Karpaty Krosno – Błękitni Ropczyce 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłoka Dębica 2
Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl 2
Przełom Besko – Wisłok Wiśniowa 2
Orzeł Przeworsk – Ekoball Sanok 1
Rzemieślnik Pilzno – Sokół Nisko 1
Izolator Boguchwała – JKS 1909 Jarosław x
Korona Rzeszów – Stal Gorzyce 1
Igloopol Dębica – KS Wiązownica X


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0