Liga Typerów – kolejka nr 7 [8/9 września]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 7. Mecz JKS-KS 7 września godz. 16.30[piątek].

Wisłoka Dębica – Błękitni Ropczyce
Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa
Piast Tuczempy – Ekoball Sanok
Przełom Besko – Igloopol Dębica
Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko
Rzemieślnik Pilzno – Stal Gorzyce
Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów
JKS 1909 Jarosław – KS Wiązownica

.

11 thoughts on “Liga Typerów – kolejka nr 7 [8/9 września]

  • 2018-09-03 at 13:55
    Permalink

    Wisłoka Dębica – Błękitni Ropczyce 1
    Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa x
    Piast Tuczempy – Ekoball Sanok 1
    Przełom Besko – Igloopol Dębica 1
    Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1
    Rzemieślnik Pilzno – Stal Gorzyce 1
    Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów 1
    JKS 1909 Jarosław – KS Wiązownica x

    Reply
  • 2018-09-05 at 00:00
    Permalink

    Wisłoka Dębica – Błękitni Ropczyce 1
    Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa 2
    Piast Tuczempy – Ekoball Sanok x
    Przełom Besko – Igloopol Dębica 1
    Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1
    Rzemieślnik Pilzno – Stal Gorzyce 1
    Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów 1
    JKS 1909 Jarosław – KS Wiązownica x

    Reply
  • 2018-09-05 at 10:15
    Permalink

    Wisłoka Dębica – Błękitni Ropczyce 1
    Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa 1
    Piast Tuczempy – Ekoball Sanok 1
    Przełom Besko – Igloopol Dębica 1
    Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko x
    Rzemieślnik Pilzno – Stal Gorzyce x
    Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów 1
    JKS 1909 Jarosław – KS Wiązownica x

    Reply
  • 2018-09-05 at 19:51
    Permalink

    Wisłoka Dębica – Błękitni Ropczyce 1
    Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa x
    Piast Tuczempy – Ekoball Sanok 2
    Przełom Besko – Igloopol Dębica 1
    Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1
    Rzemieślnik Pilzno – Stal Gorzyce 1
    Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów 1
    JKS 1909 Jarosław – KS Wiązownica 1

    Reply
  • 2018-09-06 at 10:17
    Permalink

    Wisłoka Dębica – Błękitni Ropczyce 1
    Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa 2
    Piast Tuczempy – Ekoball Sanok X
    Przełom Besko – Igloopol Dębica X
    Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1
    Rzemieślnik Pilzno – Stal Gorzyce 1
    Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów 1
    JKS 1909 Jarosław – KS Wiązownica 2

    Reply
  • 2018-09-06 at 11:09
    Permalink

    Wisłoka Dębica – Błękitni Ropczyce 1
    Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl X
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa X
    Piast Tuczempy – Ekoball Sanok X
    Przełom Besko – Igloopol Dębica 1
    Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko X
    Rzemieślnik Pilzno – Stal Gorzyce 1
    Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów 1
    JKS 1909 Jarosław – KS Wiązownica 1

    Reply
  • 2018-09-06 at 15:06
    Permalink

    Wisłoka Dębica – Błękitni Ropczyce 1
    Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa X
    Piast Tuczempy – Ekoball Sanok X
    Przełom Besko – Igloopol Dębica X
    Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1
    Rzemieślnik Pilzno – Stal Gorzyce 1
    Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów 1
    JKS 1909 Jarosław – KS Wiązownica X

    Reply
  • 2018-09-08 at 10:32
    Permalink

    Wisłoka Dębica – Błękitni Ropczyce 1
    Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa 2
    Piast Tuczempy – Ekoball Sanok x
    Przełom Besko – Igloopol Dębica 1
    Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1
    Rzemieślnik Pilzno – Stal Gorzyce 1
    Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów 1
    JKS 1909 Jarosław – KS Wiązownica

    Reply
  • 2018-09-08 at 10:34
    Permalink

    Wisłoka Dębica – Błękitni Ropczyce 1
    Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa 2
    Piast Tuczempy – Ekoball Sanok x
    Przełom Besko – Igloopol Dębica x
    Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1
    Rzemieślnik Pilzno – Stal Gorzyce 1
    Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów 1
    JKS 1909 Jarosław – KS Wiązownica

    Reply
  • 2018-09-08 at 10:48
    Permalink

    Wisłoka Dębica – Błękitni Ropczyce 1
    Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa 2
    Piast Tuczempy – Ekoball Sanok x
    Przełom Besko – Igloopol Dębica 2
    Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1
    Rzemieślnik Pilzno – Stal Gorzyce 1
    Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów 1
    JKS 1909 Jarosław – KS Wiązownica 1

    Reply
  • 2018-09-08 at 11:28
    Permalink

    Wisłoka Dębica – Błękitni Ropczyce 1
    Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa 2
    Piast Tuczempy – Ekoball Sanok 1
    Przełom Besko – Igloopol Dębica 1
    Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1
    Rzemieślnik Pilzno – Stal Gorzyce 1
    Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów
    JKS 1909 Jarosław – KS Wiązownica x

    .

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.