Liga Typerów – kolejka nr 6
Zapraszamy do typowania kolejki nr 6. Życzymy powodzenia.
Mecz MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce typujemy do piątku godz. 17:00.
San Hureczko – Płomień Morawsko
Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna
Sanoczanka Święte – Santos Piwoda
KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze
Motor Grochowce – LKS Skołoszów
MKS Radymno – Start Pruchnik
Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol
MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce
San Hureczko – Płomień Morawsko 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna 2
Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
Motor Grochowce – LKS Skołoszów 1
MKS Radymno – Start Pruchnik 2
Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
San Hureczko – Płomień Morawsko 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna x
Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
Motor Grochowce – LKS Skołoszów 1
MKS Radymno – Start Pruchnik x
Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
San Hureczko – Płomień Morawsko 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna X
Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
Motor Grochowce – LKS Skołoszów X
MKS Radymno – Start Pruchnik X
Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
San Hureczko – Płomień Morawsko 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna x
Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
Motor Grochowce – LKS Skołoszów 1
MKS Radymno – Start Pruchnik x
Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
San Hureczko – Płomień Morawsko 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna x
Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
Motor Grochowce – LKS Skołoszów 2
MKS Radymno – Start Pruchnik 2
Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce x
San Hureczko – Płomień Morawsko x
Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna x
Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
Motor Grochowce – LKS Skołoszów x
MKS Radymno – Start Pruchnik x
Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
Orzeł wygra 7-1
MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
San Hureczko – Płomień Morawsko 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna x
Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
Motor Grochowce – LKS Skołoszów x
MKS Radymno – Start Pruchnik x
Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
San Hureczko – Płomień Morawsko 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna x
Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
Motor Grochowce – LKS Skołoszów 1
MKS Radymno – Start Pruchnik 2
Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
San Hureczko – Płomień Morawsko X
Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna X
Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze X
Motor Grochowce – LKS Skołoszów X
MKS Radymno – Start Pruchnik X
Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
San Hureczko – Płomień Morawsko 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna 2
Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
Motor Grochowce – LKS Skołoszów x
MKS Radymno – Start Pruchnik x
Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce
San Hureczko – Płomień Morawsko 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna x
Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
Motor Grochowce – LKS Skołoszów 2
MKS Radymno – Start Pruchnik 1
Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce
San Hureczko – Płomień Morawsko1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna2
Sanoczanka Święte – Santos Piwoda1
KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze2
Motor Grochowce – LKS Skołoszów2
MKS Radymno – Start Pruchnik2
Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol1
MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce
San Hureczko – Płomień Morawsko 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna X
Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
Motor Grochowce – LKS Skołoszów 2
MKS Radymno – Start Pruchnik X
Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce
San Hureczko – Płomień Morawsko 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna x
Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
Motor Grochowce – LKS Skołoszów 2
MKS Radymno – Start Pruchnik 2
Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1