Liga Typerów – kolejka nr 6

Zapraszamy do typowania kolejki nr 6. Życzymy powodzenia.
Mecz MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce typujemy do piątku godz. 17:00.

San Hureczko – Płomień Morawsko
Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna
Sanoczanka Święte – Santos Piwoda
KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze
Motor Grochowce – LKS Skołoszów
MKS Radymno – Start Pruchnik
Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol
MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce

.

15 thoughts on “Liga Typerów – kolejka nr 6

  • 2017-09-04 at 15:14
    Permalink

    San Hureczko – Płomień Morawsko 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna 2
    Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
    Motor Grochowce – LKS Skołoszów 1
    MKS Radymno – Start Pruchnik 2
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1

    Reply
  • 2017-09-04 at 17:29
    Permalink

    San Hureczko – Płomień Morawsko 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna x
    Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
    Motor Grochowce – LKS Skołoszów 1
    MKS Radymno – Start Pruchnik x
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1

    Reply
  • 2017-09-04 at 19:21
    Permalink

    San Hureczko – Płomień Morawsko 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna X
    Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
    Motor Grochowce – LKS Skołoszów X
    MKS Radymno – Start Pruchnik X
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1

    Reply
  • 2017-09-05 at 10:54
    Permalink

    San Hureczko – Płomień Morawsko 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna x
    Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
    Motor Grochowce – LKS Skołoszów 1
    MKS Radymno – Start Pruchnik x
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1

    Reply
  • 2017-09-05 at 12:04
    Permalink

    San Hureczko – Płomień Morawsko 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna x
    Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
    Motor Grochowce – LKS Skołoszów 2
    MKS Radymno – Start Pruchnik 2
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1

    Reply
  • 2017-09-05 at 20:32
    Permalink

    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce x
    San Hureczko – Płomień Morawsko x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna x
    Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
    Motor Grochowce – LKS Skołoszów x
    MKS Radymno – Start Pruchnik x
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1

    Reply
  • 2017-09-07 at 18:55
    Permalink

    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    San Hureczko – Płomień Morawsko 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna x
    Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
    Motor Grochowce – LKS Skołoszów x
    MKS Radymno – Start Pruchnik x
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1

    Reply
  • 2017-09-08 at 11:15
    Permalink

    San Hureczko – Płomień Morawsko 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna x
    Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
    Motor Grochowce – LKS Skołoszów 1
    MKS Radymno – Start Pruchnik 2
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1

    Reply
  • 2017-09-08 at 11:36
    Permalink

    San Hureczko – Płomień Morawsko X
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna X
    Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze X
    Motor Grochowce – LKS Skołoszów X
    MKS Radymno – Start Pruchnik X
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1

    Reply
  • 2017-09-08 at 19:45
    Permalink

    San Hureczko – Płomień Morawsko 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna 2
    Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
    Motor Grochowce – LKS Skołoszów x
    MKS Radymno – Start Pruchnik x
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce

    Reply
  • 2017-09-08 at 19:49
    Permalink

    San Hureczko – Płomień Morawsko 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna x
    Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
    Motor Grochowce – LKS Skołoszów 2
    MKS Radymno – Start Pruchnik 1
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce

    Reply
  • 2017-09-08 at 20:00
    Permalink

    San Hureczko – Płomień Morawsko1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna2
    Sanoczanka Święte – Santos Piwoda1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze2
    Motor Grochowce – LKS Skołoszów2
    MKS Radymno – Start Pruchnik2
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol1
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce

    Reply
  • 2017-09-09 at 07:33
    Permalink

    San Hureczko – Płomień Morawsko 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna X
    Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
    Motor Grochowce – LKS Skołoszów 2
    MKS Radymno – Start Pruchnik X
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce

    Reply
  • 2017-09-09 at 09:04
    Permalink

    San Hureczko – Płomień Morawsko 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna x
    Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
    Motor Grochowce – LKS Skołoszów 2
    MKS Radymno – Start Pruchnik 2
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.