Liga Typerów – kolejka nr 5
Zapraszamy do typowania kolejki nr 5. Życzymy powodzenia.
Mecz MKS Kańczuga – San Hureczko typujemy do piątku godz. 17:30.
Kolejka nr 5 – 2/3 września
MKS Kańczuga – San Hureczko
Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Przeworsk
Roztocze Narol – MKS Radymno
Start Pruchnik – Motor Grochowce
LKS Skołoszów – KS Kisielów-Pełnatycze
Zorza Zarzecze – Sanoczanka Święte
Santos Piwoda – Pogoń-Sokół Lubaczów
Huragan Gniewczyna – Płomień Morawsko
MKS Kańczuga – San Hureczko 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Przeworsk 2
Roztocze Narol – MKS Radymno x
Start Pruchnik – Motor Grochowce 1
LKS Skołoszów – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Zorza Zarzecze – Sanoczanka Święte 1
Santos Piwoda – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
Huragan Gniewczyna – Płomień Morawsko 1
MKS Kańczuga – San Hureczko
Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Przeworsk 2
Roztocze Narol – MKS Radymno X
Start Pruchnik – Motor Grochowce 1
LKS Skołoszów – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Zorza Zarzecze – Sanoczanka Święte X
Santos Piwoda – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
Huragan Gniewczyna – Płomień Morawsk 1
MKS Kańczuga – San Hureczko 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Przeworsk 2
Roztocze Narol – MKS Radymno X
Start Pruchnik – Motor Grochowce X
LKS Skołoszów – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Zorza Zarzecze – Sanoczanka Święte X
Santos Piwoda – Pogoń-Sokół Lubaczów X
Huragan Gniewczyna – Płomień Morawsko X
MKS Kańczuga – San Hureczko 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Przeworsk 2
Roztocze Narol – MKS Radymno 2
Start Pruchnik – Motor Grochowce 1
LKS Skołoszów – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Zorza Zarzecze – Sanoczanka Święte 2
Santos Piwoda – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
Huragan Gniewczyna – Płomień Morawsko 1
MKS Kańczuga – San Hureczko 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Przeworsk 2
Roztocze Narol – MKS Radymno 1
Start Pruchnik – Motor Grochowce x
LKS Skołoszów – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Zorza Zarzecze – Sanoczanka Święte 1
Santos Piwoda – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
Huragan Gniewczyna – Płomień Morawsko x
MKS Kańczuga – San Hureczko 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Przeworsk 2
Roztocze Narol – MKS Radymno 2
Start Pruchnik – Motor Grochowce x
LKS Skołoszów – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Zorza Zarzecze – Sanoczanka Święte 1
Santos Piwoda – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
Huragan Gniewczyna – Płomień Morawsko 1
MKS Kańczuga – San Hureczko 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Przeworsk 2
Roztocze Narol – MKS Radymno 2
Start Pruchnik – Motor Grochowce 1
LKS Skołoszów – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Zorza Zarzecze – Sanoczanka Święte x
Santos Piwoda – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
Huragan Gniewczyna – Płomień Morawsko x
MKS Kańczuga – San Hureczko 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Przeworsk 2
Roztocze Narol – MKS Radymno x
Start Pruchnik – Motor Grochowce x
LKS Skołoszów – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Zorza Zarzecze – Sanoczanka Święte 2
Santos Piwoda – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
Huragan Gniewczyna – Płomień Morawsko 1
MKS Kańczuga – San Hureczko x
Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Przeworsk 2
Roztocze Narol – MKS Radymno 2
Start Pruchnik – Motor Grochowce x
LKS Skołoszów – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Zorza Zarzecze – Sanoczanka Święte x
Santos Piwoda – Pogoń-Sokół Lubaczów x
Huragan Gniewczyna – Płomień Morawsko 1
MKS Kańczuga – San Hureczko X
Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Przeworsk 2
Roztocze Narol – MKS Radymno 2
Start Pruchnik – Motor Grochowce X
LKS Skołoszów – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Zorza Zarzecze – Sanoczanka Święte X
Santos Piwoda – Pogoń-Sokół Lubaczów X
Huragan Gniewczyna – Płomień Morawsko 1
MKS Kańczuga – San Hureczko 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Przeworsk 2
Roztocze Narol – MKS Radymno x
Start Pruchnik – Motor Grochowce 1
LKS Skołoszów – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Zorza Zarzecze – Sanoczanka Święte x
Santos Piwoda – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
Huragan Gniewczyna – Płomień Morawsko 1
MKS Kańczuga – San Hureczko1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Przeworsk2
Roztocze Narol – MKS Radymnox
Start Pruchnik – Motor Grochowcex
LKS Skołoszów – KS Kisielów-Pełnatycze1
Zorza Zarzecze – Sanoczanka Święte1
Santos Piwoda – Pogoń-Sokół Lubaczów2
Huragan Gniewczyna – Płomień Morawsko1
MKS Kańczuga – San Hureczko 1
Biało-Czerwoni Kaszyce -Orzeł Przeworsk2
Roztocze Narol – MKS Radymno 2
Start Pruchnik – Motor Grochowce 1
LKS Skołoszów – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Zorza Zarzecze – Sanoczanka Święte X
Santos Piwoda – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
Huragan Gniewczyna -Płomień Morawsko 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Przeworsk 2
Roztocze Narol – MKS Radymno 2
Start Pruchnik – Motor Grochowce x
LKS Skołoszów – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Zorza Zarzecze – Sanoczanka Święte x
Santos Piwoda – Pogoń-Sokół Lubaczów x
Huragan Gniewczyna – Płomień Morawsko 1