Liga Typerów – kolejka nr 5

Zapraszamy do typowania kolejki nr 5. Życzymy powodzenia.
Mecz MKS Kańczuga – San Hureczko typujemy do piątku godz. 17:30.

Kolejka nr 5 – 2/3 września
MKS Kańczuga – San Hureczko
Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Przeworsk
Roztocze Narol – MKS Radymno
Start Pruchnik  – Motor Grochowce
LKS Skołoszów – KS Kisielów-Pełnatycze
Zorza Zarzecze – Sanoczanka Święte
Santos Piwoda – Pogoń-Sokół Lubaczów
Huragan Gniewczyna – Płomień Morawsko

.

14 thoughts on “Liga Typerów – kolejka nr 5

  • 2017-08-28 at 14:16
    Permalink

    MKS Kańczuga – San Hureczko 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Przeworsk 2
    Roztocze Narol – MKS Radymno x
    Start Pruchnik – Motor Grochowce 1
    LKS Skołoszów – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Zorza Zarzecze – Sanoczanka Święte 1
    Santos Piwoda – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Huragan Gniewczyna – Płomień Morawsko 1

    Reply
  • 2017-08-28 at 14:30
    Permalink

    MKS Kańczuga – San Hureczko
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Przeworsk 2
    Roztocze Narol – MKS Radymno X
    Start Pruchnik – Motor Grochowce 1
    LKS Skołoszów – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Zorza Zarzecze – Sanoczanka Święte X
    Santos Piwoda – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Huragan Gniewczyna – Płomień Morawsk 1

    Reply
  • 2017-08-28 at 17:18
    Permalink

    MKS Kańczuga – San Hureczko 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Przeworsk 2
    Roztocze Narol – MKS Radymno X
    Start Pruchnik – Motor Grochowce X
    LKS Skołoszów – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Zorza Zarzecze – Sanoczanka Święte X
    Santos Piwoda – Pogoń-Sokół Lubaczów X
    Huragan Gniewczyna – Płomień Morawsko X

    Reply
  • 2017-08-28 at 18:36
    Permalink

    MKS Kańczuga – San Hureczko 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Przeworsk 2
    Roztocze Narol – MKS Radymno 2
    Start Pruchnik – Motor Grochowce 1
    LKS Skołoszów – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Zorza Zarzecze – Sanoczanka Święte 2
    Santos Piwoda – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Huragan Gniewczyna – Płomień Morawsko 1

    Reply
  • 2017-08-29 at 09:24
    Permalink

    MKS Kańczuga – San Hureczko 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Przeworsk 2
    Roztocze Narol – MKS Radymno 1
    Start Pruchnik – Motor Grochowce x
    LKS Skołoszów – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Zorza Zarzecze – Sanoczanka Święte 1
    Santos Piwoda – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Huragan Gniewczyna – Płomień Morawsko x

    Reply
  • 2017-08-30 at 15:06
    Permalink

    MKS Kańczuga – San Hureczko 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Przeworsk 2
    Roztocze Narol – MKS Radymno 2
    Start Pruchnik – Motor Grochowce x
    LKS Skołoszów – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Zorza Zarzecze – Sanoczanka Święte 1
    Santos Piwoda – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Huragan Gniewczyna – Płomień Morawsko 1

    Reply
  • 2017-08-30 at 23:01
    Permalink

    MKS Kańczuga – San Hureczko 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Przeworsk 2
    Roztocze Narol – MKS Radymno 2
    Start Pruchnik – Motor Grochowce 1
    LKS Skołoszów – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Zorza Zarzecze – Sanoczanka Święte x
    Santos Piwoda – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Huragan Gniewczyna – Płomień Morawsko x

    Reply
  • 2017-08-30 at 23:03
    Permalink

    MKS Kańczuga – San Hureczko 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Przeworsk 2
    Roztocze Narol – MKS Radymno x
    Start Pruchnik – Motor Grochowce x
    LKS Skołoszów – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Zorza Zarzecze – Sanoczanka Święte 2
    Santos Piwoda – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Huragan Gniewczyna – Płomień Morawsko 1

    Reply
  • 2017-08-31 at 17:02
    Permalink

    MKS Kańczuga – San Hureczko x
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Przeworsk 2
    Roztocze Narol – MKS Radymno 2
    Start Pruchnik – Motor Grochowce x
    LKS Skołoszów – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Zorza Zarzecze – Sanoczanka Święte x
    Santos Piwoda – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    Huragan Gniewczyna – Płomień Morawsko 1

    Reply
  • 2017-08-31 at 22:01
    Permalink

    MKS Kańczuga – San Hureczko X
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Przeworsk 2
    Roztocze Narol – MKS Radymno 2
    Start Pruchnik – Motor Grochowce X
    LKS Skołoszów – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Zorza Zarzecze – Sanoczanka Święte X
    Santos Piwoda – Pogoń-Sokół Lubaczów X
    Huragan Gniewczyna – Płomień Morawsko 1

    Reply
  • 2017-09-01 at 12:15
    Permalink

    MKS Kańczuga – San Hureczko 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Przeworsk 2
    Roztocze Narol – MKS Radymno x
    Start Pruchnik – Motor Grochowce 1
    LKS Skołoszów – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Zorza Zarzecze – Sanoczanka Święte x
    Santos Piwoda – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Huragan Gniewczyna – Płomień Morawsko 1

    Reply
  • 2017-09-01 at 21:47
    Permalink

    MKS Kańczuga – San Hureczko1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Przeworsk2
    Roztocze Narol – MKS Radymnox
    Start Pruchnik – Motor Grochowcex
    LKS Skołoszów – KS Kisielów-Pełnatycze1
    Zorza Zarzecze – Sanoczanka Święte1
    Santos Piwoda – Pogoń-Sokół Lubaczów2
    Huragan Gniewczyna – Płomień Morawsko1

    Reply
  • 2017-09-02 at 09:08
    Permalink

    MKS Kańczuga – San Hureczko 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce -Orzeł Przeworsk2
    Roztocze Narol – MKS Radymno 2
    Start Pruchnik – Motor Grochowce 1
    LKS Skołoszów – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Zorza Zarzecze – Sanoczanka Święte X
    Santos Piwoda – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Huragan Gniewczyna -Płomień Morawsko 1

    Reply
  • 2017-09-02 at 13:45
    Permalink

    Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Przeworsk 2
    Roztocze Narol – MKS Radymno 2
    Start Pruchnik – Motor Grochowce x
    LKS Skołoszów – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Zorza Zarzecze – Sanoczanka Święte x
    Santos Piwoda – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    Huragan Gniewczyna – Płomień Morawsko 1

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.