Liga Typerów – kolejka nr 4
Zapraszamy do typowania kolejki nr 4. Życzymy powodzenia.
Kolejka nr 4 – 26/27 sierpnia
San Hureczko – Huragan Gniewczyna
Płomień Morawsko – Santos Piwoda
Pogoń-Sokół Lubaczów – Zorza Zarzecze
Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów
KS Kisielów-Pełnatycze – Start Pruchnik
Motor Grochowce – Roztocze Narol
MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce
Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga
San Hureczko – Huragan Gniewczyna x
Płomień Morawsko – Santos Piwoda x
Pogoń-Sokół Lubaczów – Zorza Zarzecze x
Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów x
KS Kisielów-Pełnatycze – Start Pruchnik 2
Motor Grochowce – Roztocze Narol 1
MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1
San Hureczko – Huragan Gniewczyna 2
Płomień Morawsko – Santos Piwoda x
Pogoń-Sokół Lubaczów – Zorza Zarzecze 1
Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Start Pruchnik 2
Motor Grochowce – Roztocze Narol 1
MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1
San Hureczko – Huragan Gniewczyna 1
Płomień Morawsko – Santos Piwoda x
Pogoń-Sokół Lubaczów – Zorza Zarzecze x
Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów x
KS Kisielów-Pełnatycze – Start Pruchnik x
Motor Grochowce – Roztocze Narol 1
MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga x
San Hureczko – Huragan Gniewczyna X
Płomień Morawsko – Santos Piwoda 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Zorza Zarzecze 1
Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Start Pruchnik 2
Motor Grochowce – Roztocze Narol 1
MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1
San Hureczko – Huragan Gniewczyna x
Płomień Morawsko – Santos Piwoda 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Zorza Zarzecze 1
Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów x
KS Kisielów-Pełnatycze – Start Pruchnik 2
Motor Grochowce – Roztocze Narol 1
MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1
San Hureczko – Huragan Gniewczyna 2
Płomień Morawsko – Santos Piwoda 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Zorza Zarzecze 1
Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów x
KS Kisielów-Pełnatycze – Start Pruchnik 1
Motor Grochowce – Roztocze Narol x
MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga x
San Hureczko – Huragan Gniewczyna 2
Płomień Morawsko – Santos Piwoda 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Zorza Zarzecze 2
Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów x
KS Kisielów-Pełnatycze – Start Pruchnik 2
Motor Grochowce – Roztocze Narol 1
MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga x
San Hureczko – Huragan Gniewczyna x
Płomień Morawsko – Santos Piwoda 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Zorza Zarzecze 1
Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Start Pruchnik X
Motor Grochowce – Roztocze Narol 1
MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce X
Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1
San Hureczko – Huragan Gniewczyna 2
Płomień Morawsko – Santos Piwoda 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Zorza Zarzecze 1
Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Start Pruchnik 2
Motor Grochowce – Roztocze Narol 1
MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1
San Hureczko – Huragan Gniewczyna X
Płomień Morawsko – Santos Piwoda x
Pogoń-Sokół Lubaczów – Zorza Zarzecze 1
Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów x
KS Kisielów-Pełnatycze – Start Pruchnik 2
Motor Grochowce – Roztocze Narol 1
MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga x
San Hureczko – Huragan Gniewczyna 2
Płomień Morawsko – Santos Piwoda X
Pogoń-Sokół Lubaczów – Zorza Zarzecze 1
Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów X
KS Kisielów-Pełnatycze – Start Pruchnik 2
Motor Grochowce – Roztocze Narol 1
MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1
San Hureczko – Huragan Gniewczyna 1
Płomień Morawsko – Santos Piwoda x
Pogoń-Sokół Lubaczów – Zorza Zarzecze 1
Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów x
KS Kisielów-Pełnatycze – Start Pruchnik x
Motor Grochowce – Roztocze Narol 1
MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga x
San Hureczko – Huragan Gniewczyna X
Płomień Morawsko – Santos Piwoda X
Pogoń-Sokół Lubaczów – Zorza Zarzecze 1
Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów 1
KS Kisielów-Pełnatycze – Start Pruchnik 2
Motor Grochowce – Roztocze Narol 1
MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1