Liga Typerów – kolejka nr 4

Zapraszamy do typowania kolejki nr 4. Życzymy powodzenia.

Kolejka nr 4 – 26/27 sierpnia
San Hureczko – Huragan Gniewczyna
Płomień Morawsko – Santos Piwoda
Pogoń-Sokół Lubaczów – Zorza Zarzecze
Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów
KS Kisielów-Pełnatycze – Start Pruchnik
Motor Grochowce – Roztocze Narol
MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce
Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga

.

13 thoughts on “Liga Typerów – kolejka nr 4

  • 2017-08-21 at 16:10
    Permalink

    San Hureczko – Huragan Gniewczyna x
    Płomień Morawsko – Santos Piwoda x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Zorza Zarzecze x
    Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów x
    KS Kisielów-Pełnatycze – Start Pruchnik 2
    Motor Grochowce – Roztocze Narol 1
    MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1

    Reply
  • 2017-08-21 at 19:07
    Permalink

    San Hureczko – Huragan Gniewczyna 2
    Płomień Morawsko – Santos Piwoda x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Zorza Zarzecze 1
    Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Start Pruchnik 2
    Motor Grochowce – Roztocze Narol 1
    MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1

    Reply
  • 2017-08-21 at 22:56
    Permalink

    San Hureczko – Huragan Gniewczyna 1
    Płomień Morawsko – Santos Piwoda x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Zorza Zarzecze x
    Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów x
    KS Kisielów-Pełnatycze – Start Pruchnik x
    Motor Grochowce – Roztocze Narol 1
    MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga x

    Reply
  • 2017-08-22 at 15:20
    Permalink

    San Hureczko – Huragan Gniewczyna X
    Płomień Morawsko – Santos Piwoda 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Zorza Zarzecze 1
    Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Start Pruchnik 2
    Motor Grochowce – Roztocze Narol 1
    MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1

    Reply
  • 2017-08-22 at 16:54
    Permalink

    San Hureczko – Huragan Gniewczyna x
    Płomień Morawsko – Santos Piwoda 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Zorza Zarzecze 1
    Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów x
    KS Kisielów-Pełnatycze – Start Pruchnik 2
    Motor Grochowce – Roztocze Narol 1
    MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1

    Reply
  • 2017-08-22 at 21:51
    Permalink

    San Hureczko – Huragan Gniewczyna 2
    Płomień Morawsko – Santos Piwoda 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Zorza Zarzecze 1
    Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów x
    KS Kisielów-Pełnatycze – Start Pruchnik 1
    Motor Grochowce – Roztocze Narol x
    MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga x

    Reply
  • 2017-08-23 at 11:40
    Permalink

    San Hureczko – Huragan Gniewczyna 2
    Płomień Morawsko – Santos Piwoda 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Zorza Zarzecze 2
    Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów x
    KS Kisielów-Pełnatycze – Start Pruchnik 2
    Motor Grochowce – Roztocze Narol 1
    MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga x

    Reply
  • 2017-08-25 at 09:55
    Permalink

    San Hureczko – Huragan Gniewczyna x
    Płomień Morawsko – Santos Piwoda 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Zorza Zarzecze 1
    Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Start Pruchnik X
    Motor Grochowce – Roztocze Narol 1
    MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce X
    Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1

    Reply
  • 2017-08-25 at 12:24
    Permalink

    San Hureczko – Huragan Gniewczyna 2
    Płomień Morawsko – Santos Piwoda 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Zorza Zarzecze 1
    Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Start Pruchnik 2
    Motor Grochowce – Roztocze Narol 1
    MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1

    Reply
  • 2017-08-25 at 12:46
    Permalink

    San Hureczko – Huragan Gniewczyna X
    Płomień Morawsko – Santos Piwoda x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Zorza Zarzecze 1
    Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów x
    KS Kisielów-Pełnatycze – Start Pruchnik 2
    Motor Grochowce – Roztocze Narol 1
    MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga x

    Reply
  • 2017-08-25 at 23:21
    Permalink

    San Hureczko – Huragan Gniewczyna 2
    Płomień Morawsko – Santos Piwoda X
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Zorza Zarzecze 1
    Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów X
    KS Kisielów-Pełnatycze – Start Pruchnik 2
    Motor Grochowce – Roztocze Narol 1
    MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1

    Reply
  • 2017-08-26 at 11:27
    Permalink

    San Hureczko – Huragan Gniewczyna 1
    Płomień Morawsko – Santos Piwoda x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Zorza Zarzecze 1
    Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów x
    KS Kisielów-Pełnatycze – Start Pruchnik x
    Motor Grochowce – Roztocze Narol 1
    MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga x

    Reply
  • 2017-08-26 at 14:57
    Permalink

    San Hureczko – Huragan Gniewczyna X
    Płomień Morawsko – Santos Piwoda X
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Zorza Zarzecze 1
    Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Start Pruchnik 2
    Motor Grochowce – Roztocze Narol 1
    MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.