Liga Typerów – kolejka nr 30 [16/17 czerwca]
Zapraszamy do typowania ostatniej kolejki nr 30 spotkań.
San Hureczko – Zorza Zarzecze
LKS Skołoszów – Santos Piwoda
Start Pruchnik – Huragan Gniewczyna
Roztocze Narol – Płomień Morawsko
Biało-Czerwoni Kaszyce – Pogoń-Sokół Lubaczów
MKS Kańczuga – Sanoczanka Święte
Orzeł Przeworsk – KS Kisielów-Pełnatycze
MKS Radymno – Motor Grochowce
San Hureczko – Zorza Zarzecze 2
LKS Skołoszów – Santos Piwoda 2
Start Pruchnik – Huragan Gniewczyna 1
Roztocze Narol – Płomień Morawsko 2
Biało-Czerwoni Kaszyce – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
MKS Kańczuga – Sanoczanka Święte 2
Orzeł Przeworsk – KS Kisielów-Pełnatycze 1
MKS Radymno – Motor Grochowce 1
San Hureczko – Zorza Zarzecze 2
LKS Skołoszów – Santos Piwoda X
Start Pruchnik – Huragan Gniewczyna X
Roztocze Narol – Płomień Morawsko 2
Biało-Czerwoni Kaszyce – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
MKS Kańczuga – Sanoczanka Święte 1
Orzeł Przeworsk – KS Kisielów-Pełnatycze 1
MKS Radymno – Motor Grochowce 1
San Hureczko – Zorza Zarzecze 2
LKS Skołoszów – Santos Piwoda x
Start Pruchnik – Huragan Gniewczyna 1
Roztocze Narol – Płomień Morawsko 2
Biało-Czerwoni Kaszyce – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
MKS Kańczuga – Sanoczanka Święte x
Orzeł Przeworsk – KS Kisielów-Pełnatycze 1
MKS Radymno – Motor Grochowce x
San Hureczko – Zorza Zarzecze x
LKS Skołoszów – Santos Piwoda 1
Start Pruchnik – Huragan Gniewczyna 1
Roztocze Narol – Płomień Morawsko 2
Biało-Czerwoni Kaszyce – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
MKS Kańczuga – Sanoczanka Święte x
Orzeł Przeworsk – KS Kisielów-Pełnatycze 1
MKS Radymno – Motor Grochowce 1
San Hureczko – Zorza Zarzecze X
LKS Skołoszów – Santos Piwoda X
Start Pruchnik – Huragan Gniewczyna X
Roztocze Narol – Płomień Morawsko 2
Biało-Czerwoni Kaszyce – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
MKS Kańczuga – Sanoczanka Święte X
Orzeł Przeworsk – KS Kisielów-Pełnatycze 1
MKS Radymno – Motor Grochowce X
San Hureczko – Zorza Zarzecze 2
LKS Skołoszów – Santos Piwoda 1
Start Pruchnik – Huragan Gniewczyna 1
Roztocze Narol – Płomień Morawsko 2
Biało-Czerwoni Kaszyce – Pogoń-Sokół Lubaczów x
MKS Kańczuga – Sanoczanka Święte x
Orzeł Przeworsk – KS Kisielów-Pełnatycze 1
MKS Radymno – Motor Grochowce 1
San Hureczko – Zorza Zarzecze 1
LKS Skołoszów – Santos Piwoda 1
Start Pruchnik – Huragan Gniewczyna 1
Roztocze Narol – Płomień Morawsko x
Biało-Czerwoni Kaszyce – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
MKS Kańczuga – Sanoczanka Święte 1
Orzeł Przeworsk – KS Kisielów-Pełnatycze 1
MKS Radymno – Motor Grochowce x